148 Shares 2142 views

Clownfish – program dla tych, którzy nie wiedzą, jak zmienić głos na Skype

Jak zmienić głos na Skype można dowiedzieć się za pośrednictwem programu Clownfish (z jęz. Clown ryb). Jedną z funkcji programu – wbudowany modulator głosu.


Clownfish Program przeznaczony jest do pokonania barierę językową w ramach komunikacji przez Skype z przedstawicielami różnych krajów. Ten tłumacz, który ma wiele funkcji.

Zainstalować program nie jest zbyt trudne. Przed zainstalowaniem konieczność zamknięcia Skype. Jeśli zapomnisz to zrobić, program przypomni. Po uruchomieniu Clownfish ikonę pojawi się w zasobniku systemowym. Dać dostęp do korzystania z narzędzi programowych w Skype, kliknij „Daj dostęp”. zmiana języka jest możliwe w następujący sposób: Preferencje> Interfejs język> rosyjski.

Zatem programy zmieniające się w głos na Skype zainstalowany.

Co ona funkcjonować?

 1. Tłumaczenie wiadomości w innych językach.
 2. Wysyłanie prefabrykowane gratulacje.
 3. Wysyłanie zdjęć lub symbole (emotikony).
 4. Włączanie robota do powodzi w czacie.
 5. Nagrywanie rozmów.
 6. Zmiana głosu podczas rozmowy przez mikrofon.

Jedną z głównych funkcji – jest to tłumaczenie. English włącza się automatycznie, kiedy wysłać komuś wiadomość. Użytkownik z drugiej strony jest widoczny, a oryginalny tekst i przetwarzane przez program. tekst rosyjski można wyłączyć całkowicie, a Twój rozmówca będzie widoczny tylko w języku angielskim.

Lista obejmuje nie tylko Clownfish popularnych języków, ale również dość rzadkie.

Tłumaczenie może być skonfigurowany na różne sposoby:

 • włączyć / wyłączyć oryginalny tekst;
 • szyfrowania;
 • sprawdzanie pisowni;
 • artykułować;
 • tłumaczyć poczty przychodzącej.

Jak zmienić głos na Skype, można znaleźć wybierając Voice Changer. Istnieją szablony zmiana głosu i efektów dźwiękowych:

  1. dziecko, kobieta, bas, itp.;
  2. chór;
  3. echo, w tym polifoniczne.

  Możliwe jest również do modulowania głosu obcych typów mutacji Robotic Voice, Pitch. I przy danej objętości można wstawić muzykę tła.

  Clownfish zaletą programu jest to, że aby zainstalować dodatkowe sterowniki dźwięku nie trzeba. Strumień audio bezpośrednio przechwycone i głosu różni się w zależności od wybranego ustawienia.

  Za pomocą tego programu można zmienić swój głos w zarodku.

  Jak zmienić głos na Skype? Jeśli chcesz to zrobić, a następnie Voice Changer jest zawsze przydatna.

  Takie programy na głos zmienia – jest to dobry pretekst, aby się dobrze bawić i zachować poufność, to znaczy, że pozwalają nie tylko do prowadzenia dziwny komunikację głosową, ale także rozweselić drugą stronę przy użyciu wszystkich funkcji zniekształceń dźwięku. Wnioski takiej ogromny wybór brzmień i efektów, z którymi ozdobić swój dźwięk. Aby pracować z takich programów jest łatwe. Są one przeznaczone dla zwykłych użytkowników.

  Zanim nauczysz się jak zmienić głos na Skype, mieć trochę poeksperymentować z różnymi efektami głosowych i wybrać coś, blisko serca i duszy. A następnie można grać przyjaciół i znajomych. Rzeczywiście, będzie można mówić głos wujka Scrooge, białka z kreskówki „Chip i Dale” i wielu innych. Ponadto, można grać w różne gry online z dźwiękiem, który wybierze się. I bawić się z ich znakomymiv Internetu, komunikację głosową i jednocześnie zastępując swój głos na różne śmieszne dźwięki dość zabawne, ekscytujące i interesujące.