182 Shares 5280 views

„Calcemin Srebrny”: Wskazania, instrukcje użytkowania, skład, opinie

Według statystyk farmakologicznych, w ostatnich latach, ludzie starają się zdobyć wiele suplementów diety i kompleksów witaminowych. Takie leki zapobiec rozwojowi chorób wynikających z niedoboru pewnych substancji. To cieszy się dużą popularnością oznacza „Calcemin srebro”. O nim i powiedzieć dzisiejszym artykule. Charakterystyka leku oraz odpowiedzi zostaną przedstawione opinii. Należy pamiętać, że informacje te nie wzywam was do samoleczenia. Jeśli masz dowody na recepcji kompleksu, to trzeba skonsultować się z lekarzem.

Wskazania do stosowania leku

Zasadniczo, lek „Calcemin” konieczna w leczeniu i zapobieganiu osteoporozie. Objawy i leczenie tej choroby powinny być ze sobą powiązane. Czasami (ostry przebieg choroby) tylko jedna aplikacja jest niewystarczające tabletki „Calcemin”.

I środki są również używane do poprawiania poważnych chorób zębów. Dotyczy „Calcemin Srebrny” jako stymulator wzrostu kości. Przypisane tabletek w połączeniu z lekami wymywaniu wapnia i niektórych innych składników odżywczych od pacjenta. Kompleksowe lek stosowany w celu zapobiegania złamaniom u osób starszych.

Bardziej prostym językiem, wskazania do stosowania tabletek „Calcemin” jest brak składników odżywczych, które są zawarte w jego składzie. Aby dowiedzieć się więcej na ich temat – proszę zapoznać się z podsumowaniem.

Co to jest „Calcemin Srebrny”?

Składniki preparatu są witaminy i korzystne dla ludzkiego ustrojowymi. Każdy element wymaga pojedynczego działania. Kompleks „Calcemin Srebrny” składa się z następujących elementów:

 • Wapń – jest głównym składnikiem tkanki kostnej. On dostaje się do organizmu poprzez żywność. Ale z niewłaściwej diety lub utrzymywania diety nie wystarczy.
 • Witamina D to konieczne do prawidłowej absorpcji wapnia i magnezu jest. Ponadto obejmowało tworzenie elementów organicznych i wzmocnienie szkielet.
 • Magnez – wzmacnia kości, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Element ten zapobiega nieprawidłowego odkładania się wapnia (nerek, naczyń krwionośnych, serca).
 • Cynk remodulates tkanek układu mięśniowo-szkieletowego, wpływa na zdrowie kości.
 • Miedź jest niezbędne do formowania niezbędnego białka tkanki łącznej. Te z kolei budowie matrycy pomiędzy kości i chrząstki.
 • Mangan jest niezbędny składnik uczestniczący w tworzeniu się tkanki kostnej. On również pełni funkcję częściowo witaminy D.
 • Bor wpływa na regulowaniu metabolizmu wapnia i magnezu, jak również inne składniki.

Również w tabletkach zawarte również dodatkowe substancje, ale nie mają one wpływu na patologię: są konieczne w celu uzyskania odpowiednich form leku.

Kto nie powinien używać kompleks witamin: przeciwwskazania

Pomimo wszystkich korzyści opisanych leku do ciała dla tablic ograniczeń „Calcemin Srebro”. Muszą wiedzieć, przed zastosowaniem tego leku, nawet jeśli kompozycja jest podawana przez lekarza. Według zestawienia „Calcemin Srebrny” nie jest stosowany w następujących przypadkach:

 • Nadwrażliwość na substancje składowych;
 • hiperkalcemia;
 • Nowotwory złośliwe;
 • Podstawowym nadczynność tarczycy;
 • zaburzenia czynności nerek;
 • kamica nerkowa;
 • Nadmiar witaminy A oraz inne składniki;
 • Dzieci do wieku 12 lat.

„Calcemin Srebrny”: instrukcja i dawkowanie

Przyjmowania leku musi być zgodne z adnotacją. Jednak w niektórych przypadkach, lekarz może dać swój własny cel. W takiej sytuacji „Calcemin Silver” Tabletki są stosowane zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeśli poszczególne terminy nie zostało zrobione, dzienna dorosły potrzebuje 1-2 tabletek. Zaleca się przyjmowanie leku podczas posiłku. Ponieważ elementy składowe zostaną przyswojone jak najwięcej. Może powtórka szybkość, ile potrzeba.

Może być stosowany w okresie ciąży i laktacji

Czy mogę używać oczekującej i karmiących piersią pigułki „Calcemin srebro”? Instrukcje użytkowania znajdują się następujące informacje. Lekarstwa nie jest przeciwwskazany do stosowania w okresie rozrodczym. Ponadto, lek będzie zapobiegać rozwojowi zaburzeń kości u matki oczekującej. Wiadomym jest, że w tym czasie wszystkie składniki odżywcze zostały podane dla dziecka, a kobieta cierpi na kruchych kości, paznokcie, włosy zły. Ważne jest tylko, aby nie przedawkować witaminy kompleksu, ponieważ nadmiar substancje składowe mogą powodować wady wrodzone u dziecka. Preparat stosuje się, korzystnie, do 20 tygodni lub do momentu urodzenia. Dalsze zastosowanie kompleksu omówione z lekarzem indywidualnie.

Doświadczenia wykazały, że witamina D jest wydzielany do mleka kobiecego. Wydaje się, że nie ma nic złego, ponieważ jest to niezbędne dla dziecka, aby poprawić wzrost kości. Ale jeśli dziecko otrzymuje dodatkowo jakieś kompleksy (za radą lekarza), „Silver Calcemin” zaszkodzi. Dlatego przed zastosowaniem leku w okresie karmienia piersią należy skonsultować się z pediatrą.

skutki uboczne

O kompleksie „Srebrny Calcemin” głównie dobre opinie znalezione. Ale są też negatywne przykłady zastosowania tej kompozycji. U niektórych osób z długotrwałego stosowania kamieni nerkowych formy i pęcherzyka żółciowego. one nie pojawiają się w małych ilościach. Ale ryzyko (znaleziono hiperkalciurii) można określić są dostępne do analizy moczu. Dlatego ważne jest, aby monitorować wskaźniki testów podczas długotrwałego leczenia.

Istnieją dowody na to, że lek może powodować niestrawność. Są objawia się bólem brzucha, zaparcia, wzdęcia i nudności. W tej sytuacji konieczne jest, aby zaprzestać używania składu i zasięgnąć porady lekarza. Prawdopodobnie zostanie przepisany innego leczenia. Znane przypadków alergii na substancje zawarte leku. Sugerują one również zmianę terapii.

wyrobić sobie opinię

Konsumenci są bardziej zadowoleni ze swojej wagi są wykorzystywane kompozycję. Mile zaskoczony przez koszty lekarstw „Calcemin Srebro”. Cena za 30 tabletek po 200 rubli. Duża paczka zawiera 60 tabletek o wartości kompozycja 300 rubli. Co można powiedzieć o osteoporozie? Objawy i leczenie tej choroby powinny być ze sobą spójne – to już wiesz. Jeśli oprócz łamliwości kości żadne znaki, to wystarczy użyć tylko jeden lek. Gdy jest pogorszenie bólu załączonym – trzeba podjąć dodatkowe leki. W każdym przypadku użytkownicy pozostają spełnione „Calcemin Srebrny” kompleks. Mówią, że to jest bezpieczne i skuteczne środki. Pigułki zapobiec dalszemu niszczeniu kości. one także łagodzić objawy osteoporozy.

Lekarze mówią, że nie został jeszcze utworzony konkretny lek w leczeniu chorób kości. Jeśli układ mięśniowo-szkieletowy zaczyna się rozkładać, a następnie przywrócić to jest prawie niemożliwe. Ale to naprawdę zapobiec tej patologii. To właśnie mianowany lek „Calcemin Srebro”. Jeśli masz warunki do osteoporozy lub innych patologicznych procesach o podobnym charakterze, terminowe stosowanie suplementu diety pozwoli zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi konsekwencjami.

zamiast wniosku

Z artykułu można dowiedzieć się o kompleks witaminy B, która często jest wprowadzany do obrotu suplement diety. „Calcemin Srebro” to jedna z linii produktów „Calcemin”. Skonsultować się z lekarzem i dowiedzieć się, czy pasują do tego konkretnego leku. Silne kości nie chorują!