800 Shares 2876 views

Wynajem mieszkania w Kijowie przez krótki czas.

Bardzo często przyjeżdża w obcym mieście, w małym okresie czasu nie chcą pozostać w hotelu. Przyczyną tego może być wiele, ale głównym jest to, że pokój hotelowy nie będą mogli spotkać się i porozmawiać z przyjaciółmi lub kolegami w nieformalnej atmosferze.


Aby to zrobić, można wynająć mieszkanie w Kijowie. Co należy zwracać uwagę przy poszukiwaniu mieszkania do wynajęcia?

Agencja lub gazety?

Który przybył w Kijowie w podróży służbowej na pewno trzeba dokumenty do raportu wydatków. Dlatego też szukać mieszkania za pośrednictwem agencji jest lepsza, co da wymaganych dokumentów. Odnosi się to również do obywateli innych krajów, aby uzyskać rejestrację. W przeciwnym razie możliwe jest, aby wybrać opcję reklamy w gazecie lub Internecie. Ta ostatnia opcja jest korzystne, ponieważ pozwala na przeglądanie zdjęć proponowanych mieszkań. Taki sposób poszukiwania mieszkań jest znacznie tańsze.

Obszar.

Przy wyborze mieszkania ważne jest, aby wybrać obszar znajdujący się jak najbliżej do miejsca pracy lub działalności. W skrajnym przypadku, numer musi być bardziej transportu publicznego. Biorąc pod uwagę, że każdy apartament wyposażony jest w kuchnię, dobrze, jeśli obok domu będzie sklep spożywczy lub kawiarnia, gdzie można zjeść.

Jeśli planujesz odpocząć kilka dni w Kijowie, to nie jest najlepszy wybór przestrzeni życiowej w pobliżu szkół i przedszkoli.

Kontrola mieszkanie.

  1. Patrząc z proponowanym obudowy należy zwrócić uwagę na stan i Devereux i zamków.
  2. Mieszkanie powinno działać prawidłowo kanalizacja i wodociągi.
  3. Wanna lub prysznic musi być czysta. Dostępność ręczników jest zwykle omawiane oddzielnie.
  4. Kuchnia musi być działa lodówka, kuchenka, czajnik i naczynia dla kilku osób. Niektóre apartamenty mogą być mikrofalówka i pralka. Muszą być również w dobrym stanie.
  5. Sprawdź, czy nie ma żelazka i deski do prasowania.
  6. Pościel powinna być czysta i sucha.
  7. Jeśli gość nie pali na telefon podczas wstępnego wywiadu powinna skupić uwagę na ten temat. Zazwyczaj, w mieszkaniu, w którym wcześniej mieszkał człowiek palenia, zapach trwa długo. Będzie to bardzo irytujące.

Cena.

Cena zależy od wielu czynników: naprawy strefy w mieszkaniu, obecności dodatkowych urządzeń. Gdy długość dzierżawy może zgodzić się na znaczne zniżki.

Wiele firm oprócz wynająć transfer z dworca do mieszkania iz powrotem, usługi dla organizacji programu kulturalnego w stolicy Ukrainy.