523 Shares 8947 views

Relax w pensjonacie „gonna” (Gelendzhik): opis, opinie turystów

Morza Czarnego kurorty regionu Krasnodar zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród Rosjan. Przyjmując doświadczenie zagraniczne, są co roku coraz piękniejsze, rozwój infrastruktury i ulepszoną obsługę. Najważniejszą zaletą krajowych ośrodków jest ich bliskość i dostępność. Nie jest konieczne, aby sporządzić dokumenty, paszport, ubezpieczenie, pełnomocnictwo. Pojechać na wakacje w dowolnym momencie.


Spoczywaj w Gelendzhik

Wakacje spędzone w Gelendzhik, objedzie dużo zabawy i niezapomnianych wrażeń. Ma wszystko dla dobrego wypoczynku. Morskie powietrze miesza się z drzew iglastych fitoncydów stanie związać ludzkie ciało i daje dobre samopoczucie wszystkich podróżnych.

Jeśli przyjeżdżają na wakacje z dziećmi, to na pewno trzeba odwiedzić delfinarium i oceanarium – uzyskać wiele pozytywnych emocji. Również w centrum miasta, na nabrzeżu jest wielki park rozrywki. Nowoczesne huśtawki i karuzele zachwycą nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

Duma Gelendzhik – niezwykła zoo „Safari Park” z różnych egzotycznych zwierząt i ptaków. Znajduje się na wzgórzu i zwiedzanie zoo zaczyna się od kolejki linowej. Podczas spaceru po alejach parku roztacza się malowniczy widok na miasto i morze. Dzieci i ich rodzice będą mogli spędzić niezapomniane chwile w zoo i dowiedzieć się o przyrodę.

No, oczywiście, należy do osób dorosłych i dzieci, aby odwiedzić park wodny, tym bardziej, że ich Gelendzhik trzy.

Gdzie się zatrzymać?

Gelendzhik – ośrodek z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Oczywiście, podaż mieszkań jest bardzo dużo. Każdy turysta będzie mógł wybrać dla siebie miejsce do spędzenia wakacji, jak i może sobie pozwolić. Drogie luksusowe hotele klasy europejskiej oferować swoim klientom wakacjami VIP, z królewskich warunkach. Liczne stanic wodnych nad morzem zapewniają możliwość zasnąć i obudzić się w szum fal. Wiele ośrodków pracuje na „all inclusive”.

Jednak takie luksusowe wakacje może sobie pozwolić wszyscy goście Gelendzhik, a dziś największy popyt jest obudowa w sektorze prywatnym. Oferuje prywatnych domów gościnnych, mini-hotele i małe hotele w Gelendzhik dużo. Konkurencja wśród prywatnych właścicieli nieruchomości jest bardzo wysoki, każdy właściciel stara się tworzyć w najbardziej komfortowych warunków życia, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, gościnność.

pensjonat „będzie”

Gelendzhik znajduje się w ładnej, cichej zatoce. W centrum miasta, na pierwszej linii od morza to przytulny trzygwiazdkowy prywatny pensjonat „zamiar”. Relaks w tym mini-hotel jest skierowany do turystów, którzy lubią wygodę i docenić piękno i wygodę.

Składa hotel "Assol" (Gelendzhik) dwóch budynków. Pierwszy podstawowy – czterokondygnacyjny budynek ten mieści się wysokiej klasy apartamenty i pokoje typu deluxe. Drugi budynek ma trzy kondygnacje. Wszystkie pokoje w tym standardzie budynku, są one mniejsze niż apartamentów, ale wyposażone we wszystkie udogodnienia.

pensjonat „Assol” (Gelendzhik) wśród dziesięciu najlepszych prywatnych hoteli w mieście. Zest hotelu – wspaniały basen, znajduje się na jego terytorium, wyposażone w nowoczesne udogodnienia.

Na terenie „Assol” (Gelendzhik) pensjonat znajduje się przytulna kawiarnia, gdzie każdy może zamówić pełne posiłki. Trzeba powiedzieć, że śniadanie jest serwowane wszystkich podróżnych i są wliczone w cenę.

Zaledwie kilkaset metrów od hotelu znajduje się słynny deptak z miejscowości Gelendzhik. Hotel „będzie” w ogóle jest bardzo dobrze położony. Plaża w pobliżu, sklepy, rynek, supermarket, „Magnes”, wiele restauracji i kawiarni.

Opinie turystów

Co rzeczywiście jest takie jak "gonna" Hotel (Gelendzhik)? opinie wczasowicze pomogą zrozumieć.

Sądząc po opiniach, hotel pozostawia dobre wrażenie. Goście zapoznali się z doskonałą pracę personelu. Odpocznij bardzo przyjazną postawę wobec użytkowników po prostu wspaniałe. Turyści napisać, że co roku przychodzą do tego wspaniałego miejsca, ale jest to bardzo ważny wskaźnik.

Liczby, opisy gości, spełniają wszystkie normy. Świeże remont, nowe meble i wysokiej jakości hydraulika wywołują pozytywne wrażenia z pobytu w tym wspaniałym miejscu. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że wspaniały „Assol” Hotel (Gelendzhik).

Recenzje basenie – Hotelowa duma – pozytywnie. Woda jest czysty, wolny od chloru i jony srebra. Dzieci Happy – rodzice szczęśliwi.

Recenzje kuchni jest niemal wszystkie pozytywne.

W ogóle, analizując reakcje turystów, można stwierdzić, że w hotelu „Assol” (Gelendzhik) nie ma praktycznie żadnych wad, a co najważniejsze w tym przypadku – dopasowanie ceny i jakość jest normalne.