158 Shares 4079 views

"Kanatchikov Dacha" – piosenka Vladimira Vysotskogo

Autor tej piosenki wykonywane często, zwłaszcza w ostatnich latach jego życia. Dzisiaj społeczeństwo jest trudno zrozumieć, dlaczego z takim zachwytem słuchacz postrzega to ta praca. „Kanatchikov Dacha” Włodzimierz Wysocki – satyryczny absurdalnym opowieść o radzieckiej rzeczywistości lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Ten pogląd na świat i wydarzeń to tylko ze szpitala. Ten porywający kpina obrazów i znaczeń systemu sowieckiego i rzecznictwa.


Kanatchikov domek – to nazwa dla obłąkanych. Ale uważny słuchacz nie może pomóc, ale łapię się na myśli, że nie jest jasne, od piosenki są nienormalne, po której stronie ogrodzenia i na jakich – rozsądnych ludzi. Wysocki pozostawia to pytanie otwarte i daje każdemu możliwość wyciągnięcia własnych wniosków, do tego stopnia zrozumienia.

Opowiedziana w formie monologu

Jednak, aby zidentyfikować narratora z autorem bezpośrednio – jest najczęstszym błędem w postrzeganiu poety. Monolog tutaj – to nic więcej niż mile widziane. Podobnie jak wiele innych pieśni Włodzimierza Wysockiego „Kanatchikov Dacha” pełen wyrazistych obrazów i znaczeń wielowymiarowych. Życie mieszkańców Jolly klinice. Ich wysoce zaniepokojony i martwi zagadki wszechświata, tryb zaostrzenie w szpitalu, filozoficzne problemy nauk przyrodniczych, rozwój światowych frontach polityki. Zdaniem większości z tych pytań bohaterem piosenki udaje się wyrazić swoją uzasadnioną opinię. Piosenka „Kanatchikov Dacha”, między innymi, weszła skarbiec rosyjskiej myśli fakt, że główny narrator jej miłości do cytowania obserwatorów politycznych, liderów organizacji publicznych, premierów i prezydentów. Wyrażenie „prawdziwy awanturnik mało, to … nie ma przywódcy” stał klasyki i żyć niezależnego życia. Ten aforyzm. Wydaje się, że utwór został napisany z łatwością, ale prostota jest zwodnicza. Poeta pracował nad tekstem długo i ciężko przed jego koncerty brzmiał „Kanatchikov Dacha”. Tekst ma wiele odręcznymi wersje poszczególnych wierszy i linii. Nie wszystkie wersy śpiewane ze sceny, coś ma przyjść do nas tylko w postaci tekstu. Być może nastąpił dalszy rozwój pewnych tematów i obrazów, autor sobie sprawę, że to nie miało być.

Trzydzieści parę lat bez Wysockiego

Poeta w Rosji jest pamiętany, włożył zabytki, słuchać jego piosenek, jego wiersze z przyjemnością cytowane. Kanatchikov domek, który przedstawiono piosenki Wysockiego, stały sposób kompleksowy system społeczno-polityczny, w którym żył. Wiele z tych piosenek była rozpoznawalna, od naczelnego lekarza do niemych idiota włącznie. W pewnym momencie wydawało się, że te rzeczywistości nie udało się w przeszłości na zawsze. Ale to konkluzja była pochopna. Kanatchikov domek stoi w miejscu i zamierza przejść przez nas. Często wydaje się, że bohaterowie utworu wybuchła za ogrodzeniem i ostatecznie przeniósł się we wszystkich kierunkach – w strukturach rządowych i administracyjnych, a na ekranie telewizora. Uczą nas, aby żyć i prawidłowo miłość ojczyzny. „Real hałaśliwy” okazała się nie tak mało, jak to miało bohaterem „Kanatchikovo ogrodzie.”