481 Shares 1342 views

Odpocząć? Tylko w Puerto Plata

Czy byłeś kiedyś w Republice Dominikany? Nie? Więc nie widziałeś prawdziwego kurortu jeszcze! Ale jeśli teraz wybierzesz miejsce, gdzie możesz odpocząć samotnie lub z rodziną, pozwól mi przedstawić cię do tego raju. Jesteśmy pewni, że przestaną Państwo szukać i spędzić następne wakacje tylko w Republice Dominikany.

Na północy Dominikany jest wspaniałym kurortem z luksusowymi plażami otoczonymi bujnymi lasami – to jest Puerto Plata. W roku 1492 Christopher Columbus odwiedził tutaj , a jego brat założył miasto miasta San Phillippe de Puerto Plata w 1496 roku, co oznacza "srebrny port". Faktem jest, że co wieczór brzeg tutaj dostaje niezwykły srebrny odcień.

W odległej przeszłości tu statki zacumowane, pełne skarbów Nowego Świata. Do tej pory nadal pozostaje atmosfera tajemnicy i romansu. Przez długi czas Puerto Plato był ośrodkiem brytyjskich i francuskich przemytników. Kartę radzić sobie z rozbójnikami morza, król Hiszpanii nakazał zniszczyć miasto. Został on przywrócony dopiero w 1742 r. Przez osadników z Wysp Kanaryjskich. Puerto Plata składa się z kilku ośrodków wypoczynkowych, które co roku przyciągają tysiące turystów. Ten, kto tu raz odwiedził, wraca znowu.

W pobliżu jest ogromny Kompleks hotelowy Playa Dorada. Składa się z trzynastu hoteli, które znajdują się nad brzegiem oceanu. Fani komfortowego pobytu docenią doskonałe pola golfowe, które zawsze są w idealnym stanie. Będziesz oferował ekscytujące konne przejażdżki konne na obrzeżach Puerto Plata i piesze wędrówki z oryginalnymi daniami narodowymi w restauracjach Playa Dorada.

W pobliżu miasta, w odległości 20 km od Puerto Plata, znajduje się małe miasteczko Sosua, gdzie wszyscy turystowie przyjeżdżają do Republiki Dominikany, aby kupić zabawne upominki dla swoich przyjaciół i krewnych i spróbować różnych koktajli w barach, które są dużo. Młodzi ludzie wolą odpoczywać w Cabarete, gdzie dobrze się bawić. Poczujesz się dość komfortowo w hotelach trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowych.

Jednym z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych jest Barcelo Puerto Plata. Ten czterogwiazdkowy hotel all-inclusive znajduje się tuż przy plaży w Puerto Plata. Tutaj oferowane są luksusowe apartamenty i pierwsza klasa obsługi. Stąd, w ciągu kilku minut dotrzesz do centrum miasta i lotniska w Luperun. System all inclusive obejmuje śniadanie, lunch, kolację, a ponadto krajowe napoje alkoholowe.

Ponadto goście mają możliwość uprawiania nurkowania. Będziesz oferowany do wypożyczenia pełnego wyposażenia i wyposażenia, które będą potrzebne do uprawiania ulubionego sportu wodnego. Są dwa baseny, które należą do hotelu i korty tenisowe. Małe turystyce mogą zagrać w klubie dla dzieci lub rozbić się w basenie dla dzieci. Możesz być absolutnie spokojny: Twoje dziecko będzie opiekowało się doświadczonym wychowawcą i instruktorem pływania.