769 Shares 7751 views

Indigo wzywa do nieskończoności

Indigo – to co? Niebieski – kolor nieba. Przynosi spokój. Indigo – ciemny niebieski. Wspomina nocnego nieba. Głębokie indygo chociaż wzywa do nieskończoności skłania do depresji, lęku, smutku. Ciemnoniebieski blisko czarny, wywołuje smutek. Od niego pochodzi potrzebę fizjologiczną spokoju. Każdy, kto odrzuca kolor indygo, nie ma ochoty na relaks, nie chcą się zrelaksować. Stwierdzono, że jeśli dana osoba widzi ciemny niebieski kolor, przychodzi spokój. Jeśli zmęczenie jest pilna potrzeba w kontemplacji tego odcienia.


Indigo – jeden z czterech kolorów podstawowych

Wyraził potrzebę odpoczynku od fizjologicznego punktu widzenia i konieczność zaspokojenia – psychologicznie. U osób, kolor niebieski jest wierność kolorów. Jest silna wrażliwość, popycha do przeżyć estetycznych, refleksje. Kolor ten jest korzystny do medytacji. Według psychologów, którzy preferują niebieski odcień, niezwykle inteligentny i pacjenta.

Odchylenie od niebieska oznacza tylko, że człowiek nie ma ochoty na relaks. Uważa on, że nie może sobie pozwolić na taki luksus nie dając się coś ważnego. W takim przypadku, osoba boi się ciszy. Takie nieświadome lęki może doprowadzić do depresji. Czasami, odrzucając człowieka indygo kompensuje jego pragnienie czerwono. To sugeruje, że istnieje zobowiązanie do ekscytujących przeżyć natury, namiętny seks.

Jednym z najmodniejszych kolorów jest teraz niebieski. On jest bardzo wszechstronny, może być powściągliwy i surowy, szlachetny, a może – uwodzicielski, jasne, nasycone. Indigo – jest krzyżówką niebieski i fioletowy. To ma wiele odcieni: denim, elektryk, perski i wiele innych. Nazwa pochodzi od rośliny Indian, który był używany jako barwnik.

Co idzie indygo zdjęcie

Projektanci oferują różne kombinacje kolorów, na przykład: szary i pomarańczowy. Szczególnie oryginalny wygląda odcieniach indygo z gorczycy. Ten zakres kolorów jest w stanie zrobić wrażenie. Pień obrazy mogą być tworzone poprzez łączenie koloru indygo fioletowy, turkusowy, czarny.

Tkanina granatowe barwy, płynny i lekki złożyć uroczyste strój. Jaśniejszy kolor, wizerunek flirty. Ten strój będzie osłonić oczy – szare chwilę wydaje niebieski.

Indygo i szary – bardzo odpowiednia kombinacja dla oficjalnego charakteru imprezy. Zobacz taki strój byłby powściągliwy i surowy. Coś, co jest niezbędne w takiej sytuacji.

Jesteśmy z powrotem w modzie kolorze denim indygo. Na koszulkach, bluzach i kamizelkach wyglądają świetnie w środowisku biurowym. Są wygodne i praktyczne. Szczególnie atrakcyjne chude modelki. Dla praktycznego szafę najlepszy będzie pasować do koloru indygo, które mogą być noszone kilka razy w tygodniu, wystarczy zmienić bluzkę. A widok jest spektakularny i za każdym razem nowy. Otaczający nawet nie zwraca uwagi na to, co jest w tym samym kolorze. I to jest ogromny plus.