191 Shares 8507 views

„Mascotte” – marka obuwia z ponad stu lat doświadczeń

„Mascotte” – marka angielski, który jest zaangażowany w produkcji obuwia dla kobiet i mężczyzn w stylu, który jest bardzo zbliżony do klasycznego kierunku. Oprócz mody par obuwia, marka specjalizuje się w produkcji różnych akcesoriów. Przy opracowywaniu obuwie Mascotte używa tylko prawdziwej skóry i futra, a także wstawianie skóry egzotycznych zwierząt. Akcesoria marki wykonany z wysokiej jakości skóry syntetycznej, elastycznego materiału i metalu.


Dane historyczne na temat marki

„Mascotte” – firma, która znajduje się na rynku mody światowej jest jednym z najstarszych. Etykieta sięga 1889 roku, podczas gdy rok bazowy. Założycielami spółki zostały Richard Dillinger – przedsiębiorca z Wielkiej Brytanii. Na samym początku swego istnienia Mascotte był mały salon buty i akcesoria dla bogatych ludzi. Ale sto lat później marka znacznie zmieniła swoje prerogatywy i mocno zakorzenione w globalnym przemyśle odzieżowym.

Przed 1995 „Mascotte” – to właśnie buty, kupić, którzy mogli sobie pozwolić tylko wybrane osoby. Produkowany tylko w ograniczonych ilościach i tylko na indywidualne zamówienie. Dopiero od 1996 roku znak towarowy rozpoczyna się jego obecnej historii. W tym czasie firma M.Studio nabywa wszelkie prawa do korzystania ze znaku towarowego i rozpoczyna masową produkcję niedrogich i popularnych butów.

„Mascotte” – to produkty, które są z powodzeniem wdrażane w wielu krajach Ameryki, Europy i na przestrzeniach Federacji Rosyjskiej. Produkcja Mascotte w Chinach. Ale bez względu na to, w którym towary zostały wyprodukowane tę etykietę, ich jakość jest regularnie sprawdzana i jest doskonałą propozycją dla konsumentów.

trendy mody marki

Firma „La Mascotte» (Mascotte) Buty każdego roku są produkowane w dużych ilościach. Tak, co roku produkuje około dwóch tysięcy różnych modeli obuwia, sandały, buty, trampki i tak dalej. Marka ma wiele stylistycznych cytatów z klasycznych i powściągliwy w jasnych kolorach wykończenia młodzieży. Firma specjalizuje się nie tylko w tworzeniu kobiecych i męskich butów, ale również rozwija kolekcje dla dzieci i młodzieży. Ta seria jest nazywany Mascotte Junior. Wszystko linia etykiety należą do średniego segmentu cenowego i nadają się dla osób z dobrym smakiem, którzy cenią własną indywidualność.

Każdego roku „La Mascotte” but produkuje cztery kolekcje: dwa główne i dwa pośredni. Pierwsza grupa zawiera parę „wiosna-lato” oraz „jesień-zima”. Druga grupa – „Boże Narodzenie” i „Rejs” kolekcji. Wszystkie produkty z danej kategorii zawartej w tym samym zakresie, reprezentowana niezwykły opis i niesie jeden pomysł.

Propozycje od Mascotte dla kobiet

Co robi miłe panie „Mascotte”? Buty dla kobiet istnieją w sporcie i klasycznych stylów, jak również poszczególnych serii Glamour, pod warunkiem, „Disko” i „Muley kamancha”. Jak wspomniano powyżej, w celu stworzenia pary marki wykorzystuje jedynie naturalne zamszu i skóry. Używane akcesoria wysokiej jakości, nie zużywają się i doskonale uzupełnia konstrukcję każdej pary.

akcesoria etykieta damska prezentuje kapelusze, skórzane torby, biżuterię, torebki, szaliki, okulary, paski, wizytowniki, rękawiczki i szaliki. Dla ich torby projektanci Mascotte wybrać naturalnych materiałów z rodzaju obróbki jak aksamit, zamsz, skóra, skóry lakierowanej. Czasami używany egzotyczne skóry PU, tekstylia i futro.

Opracowanie dla mężczyzny

Firma „Mascotte” buty dla mężczyzn oferuje również szeroki zakres. Każda indywidualna kolekcja – to indywidualność i oryginalność modelu. Projektanci firmy nie tylko dążyć do zgodności z kierunkami świata mody, ale także spróbować uczynić to ich własne regulacje. Modele dla silniejszej płci są wykonane innowacyjny materiał papieru dotyku, tworząc poczucie gniecionego papieru. Klasyczne półbuty derby są uzupełniane przez dużą gumową podeszwą i koronek.

Cała linia męskich butów różni zwięzłości i powściągliwości, ale to jest tak zróżnicowana jak seria żeńskich par.

Użytkownicy produktów Mascotte

„Mascotte” jest tylko najlepsze oceny. Produkty marki spełniające wszystkie, którzy go używają. Wiele kobiet twierdzi, że kupują nie tylko buty, ale także różnorodne akcesoria tej marki. A wszystkie z nich są bardzo przyjemne. są one także dla tych produktów „wszczepiania” i ich małżonków, którzy nabywają pasy i buty. Mężowie są zachwyceni, a następnie polecić produkty także swoich przyjaciół.

Inna dziewczyna powiedziała, że kilka lat nosi buty zamszowe angielską wytwórnię na wysokich obcasach. Twierdzą oni, że nogi takiego pięty nie jest zmęczony, i zamszu wygląda jak nowe nawet po dwóch lub trzech sezonów zużycia.

Mężczyźni, którzy noszą Mascotte, także nie bardzo doceniają takich par. Wiele z nich ma chodzić w tych butach przez cały dzień. Ale nawet po 8-10 godzin na sobie nogi nie boli i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów w godzinach wieczornych. Sądząc po opiniach, jakość i wzornictwo produktów podziwiali wszyscy konsumenci, którzy kupują produkty marki.