808 Shares 7569 views

Co jest wbudowana w piecu elektrycznym i niż to wyjątkowy?

Teraz na rynku rosyjskim, wiele tak zwanych wbudowanych kuchenki, zmywarki, lodówki i wiele innych urządzeń domowych. Ten „ewolucja” dotknął i kuchenki elektryczne. Teraz każdy ma okazję kupić i wyposażyć swoją kuchnię tak, że stosunek wygodnego gotowania nie szkodzi na ogólny wygląd pomieszczenia. Ta sama funkcja jest wbudowana w piecu elektrycznym, oprócz jego estetycznej harmonii? Przekonajmy się.


Co przedstawia?

Urządzenie to ma płaski metalowy korpus z palnikami elektrycznych, grubość wynosi 3-5 cm. Konstrukcja urządzenia zawiera płytę, która jest ustawiona dla pokrycia blaty co najmniej 4 cm od powierzchni.

zalety

Oczywiście, wybudowany w piecu elektrycznym ma znacznie więcej zalet niż proste. Przede wszystkim dotyczy to szybkość ogrzewania. Jedzenie w kuchence tak płytki przygotowuje się znacznie szybciej. Do wszystkich innych aspektów wykonania elektrycznego urządzenia wbudowane jest znacznie wyższa niż w przypadku konwencjonalnych płyt. Po drugie, dzięki zastosowaniu ceramiczną powierzchni płyty można stosować kilka rodzajów palników. I właśnie za pomocą tych dwóch materiałów sprawia, że praca z płytą bardziej niezawodny i wszechstronny. Po trzecie, urządzeń wbudowanych mają nowoczesny wygląd, który łączy się harmonijnie z każdym stylem wnętrza.

spektrum kolorów

Należy zauważyć, że wbudowana w piecu elektrycznym może mieć kilka kolorów – w zależności do którego wnętrze jest bardziej prawdopodobne idzie. Najczęściej urządzenia te są malowane w kolorze stali nierdzewnej. Ten odcień jest najbardziej wszechstronny, jak doskonale pasuje praktycznie do każdego wnętrza kuchni. Drugie miejsce w popularności jest aluminium. W jego cieniu, jest on bardzo podobny do stali nierdzewnej, a zatem również harmonijnie wygląda w porównaniu do innych urządzeń gospodarstwa domowego i mebli. Ponadto, wbudowany piekarnik z piekarnikiem elektrycznym mogą być kolorowe szkliwo. Najczęściej jest biały, co najmniej – czarny i brązowy. Najbardziej nietypowe urządzenia typu powleka typu ceramika czarny (lub białe) szkła. Na rynku rosyjskim to zabudowany kuchenka elektryczna nie jest powszechne. Głównymi producentami tego koloru ich produkty w tym kolorze są firma „Kaiser” i „Hans”.

Rodzaj sterowania

Wszystkie wbudowany typ kuchenki elektryczne są również podzielone na zależne i niezależne. Co to oznacza? Tym sposobem charakterystyczne urządzenia zależność od pieca. W pierwszym przypadku centrala Urządzenie znajduje się bezpośrednio w komorze piekarnika. W tym przypadku, na powierzchni nie ma żadnych pokręteł i przycisków. Bardzo proste, nawiasem mówiąc, rodzaj sterowania.

Ile są wbudowane w piecach elektrycznych?

Ceny tych urządzeń wahają się od 5 do 13 tysięcy rubli.