870 Shares 8512 views

Odzież „Monster High” Dziewczęta: dobre czy złe?

Każda dziewczyna chce być jak jej ulubionej lalki. Podczas gdy wcześniej ulubieńcem wszystkich księżniczek była Barbie, a także nasz rosyjski Masha i Dasha, teraz wszystko zyskuje coraz większą popularność serii zabawek „Monster High”. Tak, ku przerażeniu wielu rodziców te niezwykłe, łagodnie mówiąc, lalki powodować burzę emocji, zarówno u młodzieży i młodszych uczniów. Oczywiście, najlepszy prezent dla tych fanów będzie nosić „Monster High” Girls. Aby zadowolić Podstawy dzieci, rodzice kupują te lalki są nie tylko, ale także wszelkiego rodzaju akcesoria, peruki, plecaki, piórniki, i wszystko, na której znajduje się zdjęcie z tych dziwnych bohaterów naszych czasów.

Skąd one pochodzą?

Dla wielu pozostaje zagadką, dlaczego zmienił preferencje dzieci i młodzieży dzisiaj. Ale ostatnio, dziewczyny oplocie kable z księżniczek w długich sukniach, walcowane na wózkach PUP i obawiał wilkołaków i wampirów. Ale, jak widać, że świat się zmienił. Że wilkołaki i wampiry są romantyczni bohaterowie, która schnie dziewczynki i lalki wyglądają jak zombie, malowane w kolorze szaro-niebieskim, mają kły i uszy wilka. Lalki prototypowe są bohaterowie horrorów. Może dlatego, że ubrania „Monster High” Dziewczyny nie są sprzedawane we wszystkich sklepach? Może jest jeszcze nadzieja na dobre?

Odzież dla odważnych dziewczyn

Pomimo faktu, że ta seria zabawek przeznaczonych dla dzieci w wieku powyżej 12 lat, odzież „Monster High” Dziewczyny są sprzedawane od 116 wielkości. Oznacza to, że producenci takim dziwnym stroju licząc na to, że ich klienci – Czteroletnie dzieci.

zestaw odzieżowy „Monster High” będzie kosztować rodziców okrągłą sumę, ale na pewno będzie wielkim darem dla fanów kreskówek. Przykłady takiego stroju, twoja córka będzie łatwo znaleźć podobieństwo do swego ukochanego bohaterki, ale czy to jest konieczne, aby emulować potworów i zombie? Ten wybór rodziców i ich dzieci, ale jeśli nie ma takiego produktu na półkach sklepów dziecięcych, oznacza to, że istnieje zapotrzebowanie na nią.

Obfitość towarów i swoboda wyboru

Odzież dziecięca „Monster High” to tylko część dobrze promowanej marki. Każda postać ma swoje własne myśli-out story, PET (niezbyt dobrze), pamiętnik. Wszystkie historie zawarte w serialu animowanego.

„Monster High” Dziewczyny ubrania mogą być wielki karnawał kostium, na przykład, na Halloween. Może na dyskotekach szkolnych byłoby akceptowalne strój. Dla kompletności i dokładności obrazu, można wybrać perukę, który jest uzupełniony o uszy wilk, cecha charakterystyczna dla uczniów z potworami szkolnych.

Odzież „Monster High” – to nie tylko kostiumy. To i skarpetki, piżamy, longslivy z aplikacjami na temat dziewczyn potworów. Ręczniki z symbolami swoich ulubionych bohaterów zadowoli młody miłośnik zombie i wilkołaki oraz plecaki i piórniki wykonane wędrówki do szkoły bardziej zabawne, to zawsze miło mieć akcesoriów z ich idoli.

Ta fascynacja potworów nie może przerazić. Jeśli myślisz o tym, bożki zmiana i bohaterów wobec bohaterów negatywnych jest zaskakujące. Ale studenci nadal kupić długopisy, zeszyty, piórniki i plecaki z wizerunkiem potworów, miliony razy nastolatki przeglądający sagę o wampirach i próbują je naśladować, a starsze pokolenie może być przerażony tylko przez obecną tendencją.