641 Shares 1730 views

Masquerade Mask – oryginalny dodatek do garnituru

Historia wystąpienia


Masquerade maska pojawiła wiele wieków temu, z powodzeniem przetrwał do dnia dzisiejszego. Jest często używany w obchodach i karnawały noworocznych. Istnieje wiele rodzajów masek, ale największą różnorodność z nich można zobaczyć w Wenecji w tradycyjnym maskująca. Trochę historii. Uważa się, że maska maskarada powstały w Europie w XI. W czasach szalejącej zarazy lekarzy, członkowie zespołów anty-dżumy nosili maski z bardzo dużych rachunków. Są różne aromatycznych olejków i ziół używanych do dezynfekcji powietrza. Wielu ludzi wierzy, że anioł śmierci przechodzi przez człowieka, na których ma na sobie maskę, bo nie rozpoznają go w twarz. Od tego czasu, atrybut garnitur coraz zaczęły wkraczać życiu codziennym. Dzięki maskować ludzi pozostał nierozpoznany w każdej sytuacji. W końcu rządy różnych krajów zakazały noszenia z nich w codziennym życiu, ale zostały dopuszczone do stosowania w dniach festiwalu jako karnawału.

Maskarada maski własnymi rękami

Chociaż sprzedaż ogromną liczbą atrybutów takich kolorze, wykonane z różnych materiałów, mogą tworzyć własne. Wykwalifikowani rzemieślnicy zrobić maskę wykonaną z porcelany lub ceramiki, a zwykli ludzie mogą zrobić ich skóry lub papier-mache. Dekoracja zależy także od wyobraźni kapitana i jego możliwości finansowych. Najpowszechniej stosowanym złoty liść, kolorowe pióra, cekiny, koraliki, kamienie szlachetne. We Włoszech jest to tradycyjna komedia i teatralne maski maskarada del Arte (Columbine, Harlequin, Pulcinella, Pedrolino) oraz classic (Cote Bout dr Plague, Wenecja lady woltach). Najprostszy to taka, która jest noszona tylko na oczy. Do jego produkcji potrzeba plasteliny, ręczniki papierowe, wodę, PVA kleju, gipsu, drobnego papieru ściernego, szczotki, brąz, lub inne kolory. Okładzina z gliny maski wymaganej wielkości z otworami do oczu i nosa. Na przygotowanej „świnia” i umieszcza podpaskę zwilżonej wodą. Kiedy podpaska będzie tworzyć formę wstępną, że nakłada się warstwę kleju PVA. A zatem, podstawą dla wytwarzania gipsu maski wykonana z 15-17 warstw papieru impregnowanego kleju. Należy wyschnięcia na co najmniej jeden dzień. Gips, rozcieńczono wodą, stosuje się w postaci cienkiej warstwy na wysuszonym produkcie. Papier i maskarada maska gipsowa suchy wypolerować papierem ściernym. Po tym jest ona stosowana do malowania. Jest urządzone według własnych upodobań i mocowana do głowicy za pomocą gumek.

Maski na Halloween

Ten charakterystyczny święto wszystko mocno osadzone w naszym życiu. Coraz więcej ludzi na Halloween noszących różne stroje. Overseas przemysł produkcyjny takie kostiumy i maski, aby umieścić je na „wielką skalę”. W naszym kraju nie jest jeszcze tak szeroko dostępne w odpowiednim stroju. Wiele sklepów oferuje to święto masek duch, czarownice, diabły, zwierzęta, wampiry, zombie i inne postacie filmowe. W razie potrzeby, mogą być wykonane podobnie jak papier-mache i gipsu. Najważniejsze jest to, aby uchodzić maski na Halloween był bardzo jasny i straszne.