620 Shares 8075 views

Królowej Rose Garden Kronenburg

Hybrydowe róże herbaciane – jeden z najpopularniejszych przedstawicieli świata kwiat. Różnorodność gatunków, ogromny wybór kolorów, piękna i blasku pączków wyobraźni. Nic dziwnego, że Rose ma honorowy tytuł – królowej kwiatów. Jeden z najzdolniejszych przedstawicieli tej rodziny jest róża Kronenburg.

Główne cechy hybrydowych herbacianych róż

Ci, którzy są poważnie zaangażowane w kolorach hodowlanych, to będzie interesujące, aby dowiedzieć się cechy odmian herbaty róże hybrydowych. Główne cechy to:

  • Wysokość krzewu. W zależności od gatunku rośliny, trzpień może osiągnąć 30-100 cm.
  • Kształt krzewu może być jak piramidy i rozprzestrzenia.
  • Płatki kwiatów w większości gatunków mają frotte tekstury. Liczba płatków w zarodku może być pomijalne (20 cz.) Lub liczne (120 szt.).
  • Średnio kwiaty mają średnicę 8-10 cm, ale są odmiany o dużych kwiatach, osiągając 15 cm.
  • W kolorze podzielone na kilka typów: jednokolorowych, dwukolorowych, wielobarwnych z gładkim przejściem kolorach zmieniają barwę w różnych etapach Bloom.
  • Róże czerwone i purpurowe odcienie mają jasny, intensywny aromat. Biały i różowy – to wyrafinowany, delikatny zapach.

Odmian hybrydowych herbacianych róż trzeba zachować szczególną ostrożność. W ciągu roku trzeba dokonać do przycinania krzewów trzykrotnie: jesienią, wiosną i latem. Zimą rośliny powinny być dobre do ukrycia, tak że kwiat nie jest zamarznięta.

Rose Kronenburg: opis odmiany

Biorąc pod uwagę specyfikę roślin w pierwszej kolejności należy zauważyć piękno kwiatu. Tuleja jest bardzo imponująca i szerokość może wynosić nawet do jednego metra. Łodygi są wysokie, do 110 cm. Rosa Kronenburg ma dwubarwne kolor. Ilość płatków w zarodku o 55 szt. Kremowo-żółte odcienie harmonijnie zamieni się w czerwono-różowy kolor. Kwitnących pączek ma średnicę około 13 cm.

Sadząc ten wspaniały kwiat w ogrodzie, pierwsze 1-2 lat nie należy spodziewać się obfitego kwitnienia. W pełnej krasie róży Kronenburg ujawniają się po dwóch latach.

Chociaż odporności roślin na choroby i warunki naturalne, pogoda jest jeszcze zimno i długie deszcze mogą zaszkodzić zdrowiu kwiatu. Aby tego uniknąć, konieczne jest przeprowadzenie zapobiegania, obróbki wzrosła o szczególnych środków.

Uprawa róż

Do zakładu od wielu lat, miłe dla oka, wiesz, jak róża uprawianych Kronenburg. Opis sadzenie i zasady utrzymania pozwalają kwiaciarnie, aby wybrać najbardziej korzystne warunki dla kwiatu.

Przy wyborze miejsca do sadzenia sadzonek, należy wziąć pod uwagę – Rose nie lubi nadmiernego słońca, obfite cień i przeciągów. Miejsce, gdzie będzie rósł kwiat, powinni otrzymywać równe proporcje słońcu i cieniu. W bawełnę jest konieczne, aby zapewnić przestrzeń do tworzenia cyrkulacji powietrza, więc nie sadzić różę pod drzewami. Rose Kronenburg jest uprawiana na glebach piaszczystych i gliniastych. Poziom pH w glebie powinny wynosić 6,5. zaleca się używać nawadniania na terenach suchych. Jeśli roślina podlewane ręcznie, stosowanie do 20 litrów wody na m2.

Wiosną tulejki są cięte, pozostawiając niewielkie pędy – nie więcej niż 20 cm od powierzchni gruntu. Wszystkie kolejne cięcie na celu usunięcie uszkodzonych i martwych gałęzi. Procedura nawożenie odbywa się dwa razy w roku: wiosną i mid-mid-letni. Należy uważnie monitorować dostatecznej ilości wilgoci, a poluzować gleby okresowo.

Aby dokonać wszelkich starań, aby rozwijać piękną różę Kronenburg.