261 Shares 1763 views

Pietruszka twarz pasuje idealnie!

Czy wiesz, że pietruszka jest możliwe i użyteczne nie tylko wziąć się w żywności, ale również używać jako kosmetyk? Wiele osób wie, że zwykle Ogorodnaya pietruszka – magazyn minerałów i witamin w liście, które są C, PP, K. zawiera również karoten, witaminy z grupy B, retinol, kwas nikotynowy. Można go pozbyć ciała toksyn i odpadów, ponieważ zawiera bioflawonoidy. Sok z pietruszki nie jest mniej bogata w makro- i mikroelementów. Pietruszka twarz jest również idealna, ponieważ ma zdolność do wybielania i naprawy skóry.


Spójrzmy na produkty do twarzy na bazie pietruszki. Listę takich można wymienić na oczy kompres. W celu przygotowania trzeba pietruszki 50 g gotowanej pół litra wody w ciągu około piętnastu minut. Następnie chłodnym brzeczki i, oczywiście, do filtrowania. Moczy się w tym obiekcie bawełnianych podkładek przez kilka minut, umieść na zamkniętych powiekach. Powtórz tę procedurę, trzy lub cztery razy.

Pietruszka, dla osób zatrudnionych w postaci infuzji, pozwala również pozbyć się piegów i pożółkły kolor. W tym celu drobno posiekanej małą masę zieleni, napełnić go z wrzącą wodą i pozostawić do zaparzenia przez kilka godzin. Trzeba wycierania twarzy kilka razy w ciągu dnia.

Lotion pietruszki dla osób o wrażliwej skórze, można przygotować się do tego przepisu: Mieszanka powinna być zgnieciony pietruszki, płatki róży, suszonych liści szałwii 1 łyżka. l., wlać uzyskany ziołowe mieszaninę gotuje się wodą, a następnie wlewów około dwie godziny. Napięte wycierania twarzy, balsam a korzystniej kilka razy (dwa lub trzy) dziennie.

W domu, można również zrobić doskonały wybielania twarzy pietruszkę. Aby to zrobić, należy przygotować następujące balsam: wymieszać dwie łyżki soku z jarzębiny, pietruszki i cytryny, dodać do tych samych czterdziestu mililitrów wódki. Wytrzeć tym składzie twarzy w ciągu dnia, dwa lub trzy razy.

Pietruszka bezsprzecznie nadaje się dla osób z powolnym skóry skłonnej do zmarszczek. Opisana poniżej procedura balsam pomoże utrzymać je w doskonałej kondycji. Aby to zrobić, pietruszkę posiekać i wymieszać z kwiatów lipy. Wlać dwie filiżanki gorącej wody (w), jedną łyżkę stołową mieszanki ziół. Przetrzyj skórę codziennie rano i wieczorem przefiltrowanego roztworu.

Pietruszka twarz może być doskonale stosowany jako maska. Ze skutkiem nawilżający do skóry suchej i normalnej pasuje następujące: Take posiekaną pietruszkę i sera na jednej tabeli łyżką, dodać trochę mleka i mieszać, aż będzie gładkie. Następnie umieścić na masce na twarz, i po kwadransie płukanie zimną wodą.

Należy również zwrócić uwagę na warunki przechowywania balsamów wykonanych z jego własną. W porównaniu do profesjonalnych kosmetyków, są zupełnie różne i wymagają jedynie chłodną temperaturę, która może zapewnić tylko lodówkę. Już w stanie utrzymać swoje właściwości użytkowe tych balsamów, które są wykonane na bazie alkoholu – około dwóch tygodni. Wywary i napary nie są już przechowywane niż tydzień.