276 Shares 9657 views

Jak narysować Naruto ołówkiem

Naruto – jest to bardzo popularne anime, lub dokładniej, to manga. Jeśli jesteśmy naprawdę skomplikowany, Naruto – nastolatka, początkujący ninja, bardzo głośne, ale dobre. On stara się osiągnąć pewien honor i status „Hokage”, czyli główny statusu ninja w swojej osady. Jeśli przejdzie do historii, pierwsza książka (pięćdziesiąt osiem tomów) został opublikowany w ubiegłym wieku, w 1999 roku. Co ciekawe, nowe książki są publikowane do tej pory. Ale wracając do pytania najbardziej pożądane: „Jak narysować Naruto”?


rysunek Naruto. Co trzeba

Jak narysować naruto – jest to nauka. Wielu fanów szukasz samouczki wideo znaków Cartoon rysunek. To pragnienie szybko przerodziła się w nowym kierunku, który można nazwać narutomaniey.

Aby narysować postacie Naruto, trzeba będzie ołówek i papier. Właściwie – to wszystko. Ołówek powinny być średniej twardości i dobrze szlifowane jak japońskie anime brzydzi grube linie, jak widać. Chociaż, jeśli weźmiemy prawdziwy Mangaka, czyli ludzie, którzy czerpią bohaterów mangi, ich korzystne są tuszy. Mimo, że najważniejszą rzeczą w tym biznesie – to natrenirovannosti ręce.

Bezpośrednio proces rysowania

Tak, jak narysować naruto? Rysunek musi zawsze zaczynać owalną twarz, bo na nim cały ostrości. Naruto ma dużą okrągłą twarz z dość ostry podbródek. Oznacza to, że opiera się koło i lekko pochyłą stożek, który jest w ten sposób brody.

Ponadto są linie pomocnicze: pierwsza przecina owalu twarzy, dzieląc go na części, a drugi odbywa się o wysokości oczu. Gdy praca zbliża się do końca, te linie będą musiały zdjąć gumkę.

Nadal rysować naruto, zwracając uwagę w powyższych linii są duże i okrągłe oczy (które, ściśle mówiąc, jest charakterystyczna dla wszystkich znaków anime), znajduje się w tej samej odległości od pierwszej linii. Natychmiast rysunek oka zabiera dużo czasu, ponieważ zajmują dużą część twarzy .. Oczy powinny przypominać kota – z odpowiednim kroju i dość duży, jasny uczniów, którzy są rysowane w postaci punktu, a potem względem niej wykonanych detali.

dekoracja Naruto jest bandaż na czole. Na jej rysunku wykonana kształcie konturu oraz jego części środkowej, a nieco później indukowanych udarów tłuszczowych i charakteru konturów Konohy. Ale to nie od razu zrobić jako bandaż obejmuje część włosa.

Nos wyciągnąć dwa krótkie wiersze będące nozdrza, który w minimalnej odległości od tylnej linii środkowej. Na ujściu tylko dwie linie: szerokie, w których końce są wygięte do góry – jest to dolna warga, i linią, która tworzy również dolną krawędź. Najprostszym sposobem, aby namalować pasy na policzkach i brwiach. Brwi wykonywane pochylone do środka uderzeń czołowych i taśm – konwencjonalne uderzeń.

Fryzura zacząć czerpać z nici, które znajdują się blisko oka. Następnie stopniowo w górę, kończąc trzepaczką, jak kolory, czyli pięć zamków wystarczy. Następnie wyciągnąć uszy.

Kołnierz jest zasysane OPARTE zaglądanie szyi. Dlatego należy rozpocząć z nią – dwie krótkie linie oznaczamy. Po cofając się nieco wyciągnąć kołnierz. Nie zapomnij, aby zakończyć kosmyki włosów, które są w pobliżu szyi i łeb.

Następna sprawa pozostaje niewielka – delikatnie przetrzeć wszystkie linie pomocnicze i pomalować bohatera. Jest to możliwe, jeśli jest to pożądane, aby zakończyć i cienie.

W skrócie, jest zrozumiałe, jak narysować Naruto. Jest to zarówno proste i trudne zarazem. japońskie znaki ożywają i emocjonalne, mimo monotonii metod rysunkowych, jako twórcy umieścić swoje serce w swoją pracę. Dla tych, którzy naprawdę chcą narysować postacie Naruto, zawsze zrobić to.