609 Shares 3336 views

Horoskop: powietrze znaku zodiaku

Powietrze znaku zodiaku zasługują na szczególną uwagę. Istnieją tylko trzy – Waga, Bliźnięta i Wodnik. I wszyscy – ma swoją historię …


Waga

Jeśli mówimy o znak zodiaku powietrza, należy zacząć od tego. Jedynym znakiem, że jest martwy przedmiot. Jeden egipski hieroglif tej konstelacji przedstawia siadając za horyzontem słońce.

Jest to osoba, delikatny, wyrafinowany i delikatny. Nie wszyscy, ale wielu ludzi urodzonych pod tym znakiem może wzburzyć najmniejszego kłopotu. Wszystkie osoby te powinny być harmonijny i zrównoważony. Oni potrzebują uwagi i komunikacji. Jeśli waga nie jest do komunikowania się i poczuć, że są one niezbędne do kogoś – będą umierać powoli. Te dedykowane i kochający ludzi. Jeśli się zakochać, to z serca i dla wszystkich. Zaniedbać swoich uczuć – tak dać im dużo bólu. Po tym wszystkim, gdyby odrzucić, dla Libra jest równoznaczne z nożem w serce. Są kreatywni ludzie, aby stworzyć arcydzieło z inspiracji. Twórczość Ludowa jest znany jako podatny na … obraza, nieuprzejmość, rude słowo – ze może to oni chorują łatwo. Ciężarki można porównać do ptaków, do niczego nie jest oznaką powietrza. Ludzie, którzy wydają się być silna na zewnątrz, w rzeczywistości, wrażliwych, delikatny, boi się samotności w głębi jego duszy.

Bliźnięta

Należą one również do kategorii „Znak zodiaku powietrze”. Wyjątkowa osobowość, która potrzebuje własnego podejścia. Taka osoba nie będzie otwarty dla wszystkich można spotkać – będzie to pierwsze badanie tego. Tylko po to dochodzi do wniosku, że ten człowiek jest godzien otworzyć drzwi dla niego w jego sercu, on to zrobi. Niewiele nagrodzeni to zaufanie. A jeśli ktoś wie niech Didymos go – trzeba docenić. On jest wierny przyjaciel, który jest zawsze blisko, aby pomóc, wysłuchać, pomóc i rozweselić.

Osoby te nie mogą siedzieć bezczynnie, ale będzie zajmować się tylko tym, że są oni zainteresowani. A następnie uda. wytrzymałość fizyczną, ale z powodu przepracowania może chwilowo nie. W tym przypadku, muszą odpocząć, wyspać i izolację od zewnętrznych bodźców.

Wodnik

Ostatni znak w „znak zodiaku powietrza”. Charakteryzuje się indywidualizmu i humanitarnej umysłu. Dla tych osób morderczy rutynowych. Muszą stały ruch. Wodnik może czasami wzburzyć innych z powodu ich cech charakteru. Bardzo kontrowersyjny człowiek, ale to nietypowe dla niego – tak to jest fałsz i kłamstwa. Niestety, był tak szczery, że łatwo jest oszukać. Wodnik po prostu nie może zrozumieć, że ktoś jest w stanie kłamać, ponieważ dla niego kłamać – nie szanować siebie. On docenia swoich przyjaciół i rodzinę. Komunikować się z nimi – to pomaga mu żyć.

Znaki powietrzne zodiaku. Funkcja Kompatybilność

Wszystkie z nich są uczciwi i otwarci ludzie, którzy kochają tych, którzy są blisko nich, umierając z nudów i złej postawy wobec nich. Chcę powiedzieć, że wszystko znak zodiaku powietrza są podobne do siebie. Nic dziwnego – to jeden element. Który znak zodiaku najlepiej nadaje się na liście powyżej? Odpowiedź jest przewidywalna – natywny, czyli ten sam element. Na przykład, związek Libra Gemini może słusznie można nazwać idealnym. Nienawidzą samotności, miłości i sztuki osobom i uzupełniają się wzajemnie, dzieląc się doświadczeniami. Lub Wodnik i Waga – będzie to idealne dopasowanie, biorąc pod uwagę naiwna szczerość pierwszego znaku i poświęcenia sekundę.