164 Shares 1535 views

Jak zawiązać węzeł krawata (patrz zdjęcie). Jak zawiązać krawat podwójny węzeł

Dla wielu ludzi, ładne i starannie zamontowane na remis szyi jest uważany za wielki i trudny problem. Po tym wszystkim, jest sporo opcji ustawień. Tie knot może być zarówno proste i skomplikowane.


Tie zawsze był jednym z najbardziej wyraziste akcesoriów męskich. Wynika to z faktu, że jest to praktycznie jedyny sprawia wiele monotonny i konserwatywnej odzieży mężczyzn i daje indywidualność. To urządzenie może powiedzieć wiele o charakterze właściciela, o nawyki i styl życia.

Jaki powinien być remis

Im większa człowieka w ramionach, tym mniejsza powinna być widoczna część opaski. Optymalna szerokość 9-11 cm. W przypadku wiązać krupnogabariten właściciela, ten wymiar wyposażenia musi przekraczać standardowych i w przybliżeniu 12-13 cm.

Kolor opisany element ubioru powinny być w harmonii z kolorem garnitur i koszulę. W tej koszuli powinien być ton jaśniejszy krawat i marynarkę – ciemniejszy odcień.

Akcesoria ciemny kolor z małą postać uważana jest za codzienne, i jasne z dużą wzór – uroczyste.

Węzeł powinien być napięty.

Musi związać parę centymetrów poniżej pasa, obejmujące odległość między pasem a dolną guzik koszuli.

Należy również przestrzegać harmonię pomiędzy szerokością akcesoriów i kołnierzem. W naszych czasach, optymalna szerokość opaski na szyi jest uważany 8,2 cm, a opcje są ważne od 7 do 9 cm.

Moda i tradycja

Projektanci mody i eksperci doradzają każdy stylowy mężczyzna, aby uzyskać kilka rodzajów sztuki odzieży. To przede wszystkim monochromatyczne krawat. To musi być tak dobrana, że zbliżył się kilka garniturów w tym samym czasie.

Drugi przykład wykonania jest wymagana do wiązania taśmy. Powinna ona być dostosowana do monochromatycznej stroju.

Trzeci przykład wykonania dokonuje jasne więzi. Oczywiście, im bardziej pasuje młodzieży i ludzi twórczych zawodów. Szanowanej styliści panowie polecam noszenie jasnych więzi w lecie i lekką kurtkę.

Ponadto, projektanci powinni mieć szafę i artykuł w grochu, ale główna zasada przy wyborze – nie przesadzaj z wielkością kół.

Proste elementy do krawata

Jeśli zastosujemy się do wytycznych, można zawiązać krawat, nawet dziecko, to nie jest trudne!

1. Proste. Ta opcja jest przeznaczona dla osób, które dopiero zaczynają wiązać krawat. On jest standardowy i nadaje się do niemal każdego rodzaju produktu.

2. Uniwersalny. Ta postać jest najbardziej popularnym sposobem zawiązać krawat. To może być zbudowany z szerokim lub gruby jedwab standardowej szerokości, a teraz wąski zawarte w produktach modzie.

3. eleganckie. Ten węzeł krawata jest nieco inna od uniwersalny. Tylko prawa strona dodaje kolejną rundę. Aby osiągnąć żądaną wielkość węzła jest możliwe, jeśli eksperymentowania z dodatkami o różnej szerokości lub zmienić położenie szerokiego i wąskiego końca.

4. Interesujące. W doskonałej harmonii z wysokimi kołnierzami. Ta strona będzie wybawieniem w zimie. Aby taki garnitur, z wełny lub kaszmiru artykułów.

To było proste i standardowe komponenty do remisu, ale istnieją witryny i ozdobny i bardziej interesujące.

"Victoria"

On prestavlyayuschie podwójne węzeł za pomocą którego można związać dodatkowej grubości jest utworzona. Taka opcja jest często używany do cienkich lub utracić swoje dotychczasowe produkty wygląd. Poniższy rysunek pokazuje wyraźnie , jak zawiązać krawat podwójny węzeł.

"Pratt"

Ta opcja jest najbardziej prosty i dostosowany do wąskich zapiął koszulę. Punktem kulminacyjnym tej metody jest uważany za co jest on związany od początku do końca w środku. Ten przykład wykonania początkowo wymaga pewnego wysiłku i związania ilość zależy przede wszystkim od materiału, z którego jest utworzony element wiążący.

kwartał

Zespół ten jest odpowiedni dla koszul z standardowego kołnierza. Ma długą prostą kształt i bardzo nieskomplikowany w sprzedaży wiązanej. Węzeł ma stożkową, lekko asymetryczny wygląd, a także posiada właściwości samoraspuskatsya. Oczywiście, to nie jest tak łatwe, jak wiązać krawat podwójny węzeł, ale dla ludzi, którzy nie chcą nabyć szereg sposobów na raz, to podejście doskonale.

"Windsor"

Zespół ten jest dobrze z rozbieżnych kołnierzy. Odwraca się sztywny, szerokie i nieporęczne, mając kształt trójkątny. Uruchomić węzeł raczej trudne, główną trudnością jest zapamiętanie sekwencji działań. Najczęściej „Windsor” można znaleźć na oficjalnych imprezach.

"Poluvindzor"

Sposób jest uproszczony odmiana „Windsor”. Ma średnią szerokość w stosunku do pierwotnego procesu. „Shape” Poluvindzora trójkątna, symetryczna i najlepiej nadaje się do kołnierzy o standardowej szerokości. Węzeł wygląda przyzwoite, ale jednocześnie nie wymaga wiele wysiłku w zakresie projektowania.

"Eldridge"

wiązać węzeł ma wystarczającą niestandardowy kształt. On jest trochę jak tkanie „Fishtail”. Mimo tego urządzenia i trudne do wdrożenia, ale warto, bo wygląda bardzo imponujące! Złożoność wiążąc węzeł „Eldridge” 15 kroków do jego realizacji. Procedura różni się od wszystkich innych, ponieważ główną rolę odgrywa manipulując tylko z wąskim końcem krawata. I po zakończeniu montażu, krótki reszta powinna chować się za kołnierz koszuli. Węzeł „Eldridge” jest bardziej związane z przedsiębiorstwem, zamiast oficjalnych wykonań.

możemy stwierdzić, że istnieją różne jednostki dla związania biżuterię głównej męskiej. Jak zawiązać krawat, osoba wybiera. Oczywiście, należy zwrócić uwagę na materiał, który jest wykonany z akcesoriami, kolor, w której jest wykonany, garnitur i koszulę, który znalazł się na remis. Należy również wziąć pod uwagę zdarzenia, które było o pójść człowieka. Jeśli wszystkie punkty zostały spełnione, ludzie nie będą wyglądać śmiesznie, raczej odwrotnie – elegancki wygląd, aby przyciągnąć na siebie uwagę.