434 Shares 9517 views

Broda łopianu olej: opinie. recepty aplikacyjne

Nawet pięć lat temu trudno było sobie wyobrazić, przedstawiciel złotej młodzieży z brodą. Maksymalna, że są one obecnie dozwolone, – lekki zarost, wskazując gwałtownie spędził noc, kończący się w jego mieszkaniu.


I co widzimy dzisiaj? Ulice wypełnione lambreseksualy z zadbaną brodą i proste ubrania. Zadowolona z nich kobiety i dziewczęta w różnym wieku, tęsknota za odważnych bohaterów obok siebie i porządku zmęczony metroseksualizm, uzależnionych od marki i opiece nad swoim wyglądem.

Jeśli chcesz dołączyć do grona „drwali”, należy pamiętać, że styl ten wymaga obecności bujnym i zadbaną brodą. Ale co zrobić, jeśli natura nie obdarzyła cię z bujnej roślinności na twarzy? Odpowiedź jest prosta! Będziesz łopian brodę. Odpowiedzi na jego temat, jakie są sposoby zastosowania są wymienione poniżej, więc proszę ich odczytaniem, możesz zdecydować, czy to narzędzie jest właśnie dla Ciebie.

Łopian Olej: Skład

To cenne i bardzo zażądał produkt jest produkowany z kłączy do przemysłu kosmetycznego łopianu. Zawiera ona:

 • inulina, która doskonale oczyszcza i dezynfekuje skórę, ułatwiając dostęp substancji odżywczych do mieszków włosowych;
 • Zestaw nasyconych kwasów (palmitynowego, stearynowego, kwasu oleinowego i in.);
 • witaminy A, P, E, C, B, co zapobiega wysuszeniu i kruche włosy i dostarczenie ich do strumienia krwi do pęcherzyków;
 • minerały i pierwiastki śladowe.

Dzięki tej kompozycji nasyconych oleju łopianu długo i skutecznie wykorzystywane w kosmetologii stworzyć narzędzia do pielęgnacji włosów. Jak opinie, to jest przydatne dla tych, którzy marzą o krzaczaste brody. W tym przypadku, podobnie jak w przypadku z włosami na głowie, eksperci zalecają, aby najpierw upewnić się, że przyczyną braku lub niskiego wzrostu roślinności na twarzy nie jest związany z zaburzeniami hormonalnymi lub chorób narządów wewnętrznych, ponieważ w tych przypadkach tylko poważne leczenie.

Łopianu olej Broda: application

Istnieje kilka możliwości wykorzystania tego narzędzia przez mężczyzn w celu opieki nad zarostu. W szczególności, łopian Beard (sugerują jego bezpieczeństwo) są wykorzystywane do okładów. Ponadto, jest wprowadzony do różnych masek, które może składać się z kilku części, w tym ciekłych witamin farmaceutycznych.

Jak zastosować kompres

Omawiając łopianu opinii broda pokazują, że dobre wyniki można osiągnąć tylko wtedy, gdy jest stosowany regularnie. Na przykład, zaleca się raz w tygodniu przez 2-3 miesiące zastosować kompres. Odbywa się to w następujący sposób:

 • Osoba przemywa się gorącą wodą;
 • wlać do zbiornika gorącej wody;
 • zachować twarz nad wychodzących z niego pary wodnej przez 5-7 minut, pokryte głową z dużym ręcznikiem;
 • kawałek wstępnie wykrój gazą o wymiarach 30 na 30 cm;
 • przenikanie oleju łopian (butelki przed użyciem wymaga kilku minut, aby trzymać w ręku, że ogrzewa się do temperatury ciała);
 • gazy stosuje się do podbródka;
 • naprawić kompres na twarz z użyciem opatrunek rany na głowie;
 • półtora do dwóch godzin zdjąć opatrunek i mycia twarzy ciepłą wodą z mydłem.

maskować

Główny zarzut, jaki można wyciągnąć z tych opinii, za to, że źle łopian jest zmywany. Ten deficyt może być złagodzona za pomocą maski, które mogą także zawierać więcej korzystnych składników, przez mieszanie kilka produktów naturalnych. W szczególności, wysoka wydajność są warianty, w których stosuje się olej rycynowy i łopianu. Brody są przygotowane Maska według następującej receptury:

 • wziąć 0,5 Art. l. Oba oleje;
 • wymieszać;
 • lekko ogrzewa się na łaźni wodnej;
 • zwilżyć palce i otrzymaną mieszaninę energicznie wcierać w skórę podbródku i policzkach, a także do smarowania brodę całym.

Zabieg należy powtarzać co drugi dzień przez 1-2 miesięcy i zachować maskę przez co najmniej godzinę. Po tym okresie należy przemyć gorącą wodą i szampon lub ulubionych mydła.

Zastosowanie oleju rycynowego do masażu

Wiadomym jest, że wzrost włosów jest bardzo ważne, aby zapewnić dobre ukrwienie mieszków włosowych. Można to osiągnąć, na przykład, za pomocą masażu. W tym celu należy użyć zarostu łopianu. Jego lekko podgrzać i umieścić na miękkiej szczotki, które są przeprowadzane na policzkach, energicznych ruchów masażu, niezbyt pilne.

Środki z płonącego pieprzem

Dziś apteka sprzedaje różne maści i nalewek, które mogą być skuteczne składniki do masek, które promują intensywnego wzrostu roślinności na twarzy. Należą do nich wszystkie znajome pieprz wódkę. Jego zbyt wiele wieków z powodzeniem stosowany do zwalczania wypadania włosów typu neandrogennogo. Używanie oleju łopianu z pieprzem brodą, można pozbyć się łysiny i stymulować wzrost włosów. Przygotuj płonącego środki mogą być następujące:

 • wziąć 1 łyżka. l. farmacji pieprz barwnik ;
 • dodać lekko podgrzać olej łopianu (cena apteka jest dość przystępnej cenie);
 • mix;
 • nakłada się na policzkach i podbródku górnej szyi;
 • czekając 10-15 minut;
 • tak szybko, jak palenie staje się nie do zniesienia, należy natychmiast zmyć maskę z dużą ilością wody.

Jeśli narzędzie jest używane po raz pierwszy, można wziąć wódkę pieprz i olej łopianu wskaźnika nie jest 1: 1 i 1: 2. Zaleca się również, aby nie podejmować ryzyko i skrócić czas zabiegu.

Broda łopianu olej: Opinie

Jak to jest w przypadku innych środków opieki nad wyglądem olejowego ekstraktu z łopianu, można usłyszeć wiele opinii. W szczególności, niektórzy ludzie skarżą się, że nie czuł żadnego wpływu z ich wykorzystania. Ale te komentarze nie oznacza, że olej broda wzrost łopian jest nieskuteczne. Po tym wszystkim, powody braku lub niedoboru włosów na twarzy człowieka może być spowodowane, na przykład, zmniejszony poziom odpowiednimi hormonami. W takim przypadku byłoby bezsilny nie tylko produkt, ale także do innych środków stosowania miejscowego.

Jeśli mówimy w ogóle, w większości pozytywne opinie, ponieważ nie tylko broda staje się grubsza, ale jej włosy uzyskać połysk i miękkość. Jedyną rzeczą, nie należy zapominać – potrzeba dokładnie umyć olej po zabiegu.

Zaleca się używać szamponu polu kilkakrotnie przemyć twarz wodą i odrobiną soku z cytryny lub octu.

Teraz, gdy wiesz, co jest przydatne do brody łopianu. Cena w farmacji do 100 ml środka w zakresie od 40 do 200 rubli w zależności od producenta i dodatkami.