770 Shares 2579 views

Kit płyt gipsowo-kartonowych do klejenia tapet

Wiele osób zastanawia się, dlaczego ściany gipsowe płyt gipsowych. Po powierzchni, tak gładka. Jednak zawodowi budowniczowie przytoczyć kilka powodów do montażu płyt kartonowo-gipsowych przed płaszcz jest koniecznością.

W pierwszej kolejności, przyklejona tapeta nie jest zawsze. Pewnego dnia będą chcieli zmienić. Jeśli ściany nie są oblepione, tapety materiał zostanie usunięty z płyty gipsowo-kartonowej z górną warstwą tynku.

Jeśli tapetowanie miało szczyt istniejący, że pewne trudności mogą pojawić się tutaj. Tak, stary ciemny tapeta może prześwitywać spod nowym świetle.

płyty gipsowo-kartonowej kit pomoże ukryć szwy między arkuszami. Jest to szczególnie ważne, gdy tapetowanie pastelowych kolorach.

Aby z obrazów wykazywały żadnych defektów, przejścia, ciemny starych tapet i innych wad powierzchniowych w ściankach shpaklyuyut całkowicie.

Głównie, procedura ta pozwoli zaoszczędzić na remonty w przyszłości.

Uszczelniania może być suchej mieszaniny cementu lub gipsowe. Miesza się go bezpośrednio przed nałożeniem na ścianie, w odpowiednim pojemniku (wiadro lub płaskie kąpieli, na przykład) o konstrukcji mieszalnika z wodą. Ponadto, wypełniacz można kupić wykorzystanie gotowego do.

Mieszaninę można wyjściowy (do 2,5 mm), a koniec (1 mm). Pierwszy stosuje się w celu dokładnego wyrównania powierzchni, drugi – w celu skorygowania niewielkich usterek.

Narzędzi potrzebnych do pracy trzy łopatki. Jeden mały a dwa kolejne (40 i 60 cm). Uzyskanie małej łopatki i mieszaninę nakłada się na 40-cm. Zastosowanie odbywa się w ścianie pod kątem czterdziestu pięciu stopni do powierzchni. Wyrównywanie mieszaniny, powinno stosować się do warstwy o grubości nie większej niż 1,2 mm. Pozostałości dużej szpachelki usunąć małe.

wykańczania ścian również opcji wykończeniowych może być realizowane za pomocą szpachelki gumowej.

Wymazy zaleca się stosować „wzajemnie prostopadłe”.

Kiedy warstwa płyt gipsowo-kartonowych gips z 1 mm, a stosowane są obrysy od lewej do prawej strony, urządzenie powinno być utrzymywane tak, że prawa strona sieci Web znajduje się powyżej w lewo (na powierzchni). Gdy ta warstwa jest nakładana na lewo gładko i równomiernie, a po prawej – w postaci napływu, który jest wyeliminowany w kolejnej taśmy układania.

W przypadku stosowania mieszaniny na powierzchni, mają tendencję do pozostawania taśmy. Mogą być łatwo usunięte z papierem ściernym.

Pomiędzy warstwami szpachli, eksperci zalecają, aby umieścić na powierzchni podkładu.

Mieszaninę wyjściowy stosowany do utworzenia pierwszej warstwy. Nakładanie drugiej warstwy (mety) prowadzi się dużą (60 cm) łopatki. Technologia ta nie zmienia się – o małej mieszaniny narzędzia przeniesiono do dużego, a następnie na powierzchnię. Gdy ta warstwa powinna znajdować się mniej więcej w środku łopatki.

Mieszanka ponad zazwyczaj suche dni. Następnie przeprowadza się szlifowanie.

Eksperci radzą, aby użyć najpierw pogorszeniu, a potem drobnoziarnistym papierem ściernym. W tym przypadku najważniejsze, aby tynk nie było nadpisane płyt kartonowo-gipsowych do otworów. Jeśli zaczynają być postrzegane podstaw, trzeba powtarzać wszystko od nowa. Po polerowaniu powierzchni musi być płaskie, gładkie, bez chropowatości. Mielenie prowadzi się po nałożeniu i wysuszeniu, zarówno w pierwszej i drugiej warstwie.

Według tej technologii jest przeprowadzane i otynkowany sufit wykonany z płyt gipsowo-kartonowych.

Po pracy oczyścić cały instrument, który został użyty. Aż mieszanina jest świeży, można łatwo wykonać w ciepłej wodzie. W odpowiednim czasie muszą być czyszczone i używane pojemniki z roztworu. Nie należy wyrzucać resztki kit mieszaniny do ścieku, w przeciwnym razie może się zatkać.