833 Shares 7237 views

Plastyka: przed i po. Opinie, ceny

Każda kobieta chce jej ciało było idealne. Jednak nie zawsze chce pokrywać się z rzeczywistością. Dlatego wiele z nich zwraca się do chirurga. To nie został oszczędzony i prywatne części kobiet. Po tym wszystkim, duże i zbyt wystające wargi sromowe może dostarczyć nie tylko dyskomfort podczas seksu, ale także przynieść kobiecie poczucie sztywności zakompleksovannosti. Do prywatnej części były piękne, można zdecydować się na działania takie jak Plastyka. Dziś dowiadujemy się, że jest to procedura, jakie rodzaje dzieli to, co kosztuje. Także dowiedzieć się, co myślą o nim tych dziewcząt, które zostały już dostosowane do kształtu i wielkości ich warg sromowych.


opis

Plastyka – zabieg chirurgiczny , który może być przypisany od woli kobiety. Celem takiej manipulacji jest korekta kształtu i wielkości warg sromowych płci pięknej. Operacja odbywa się bardziej z lat 70-tych 20 wieku. Każdego roku zyskuje na popularności, ponieważ używając go może sprawić, że narządy płciowe atrakcyjny, a także w celu skorygowania różne wady lub uszkodzenia.

Wskazania do procedury

Operacja „Plastyka” może być zainteresowany w tych kobiet, które mają zdecydowaną chęć poprawy wyglądu przestrzeni intymnej. Ale to niezadowolenie z własnego ciała może wpływać na stosunki seksualne.

Ale oprócz estetycznego nieatrakcyjne, dużych warg sromowych może przynieść kobieta niewygodne. Na przykład, płeć piękna może narzekać tarcia podczas noszenia ubrań, zwłaszcza bielizny. Kobiety mogą nawet wystąpić mikrourazy. W takim przypadku lekarz może naprawdę polecam do wykonania zabiegu, aby pozbyć się tych nieprzyjemnych objawów. Zatem wskazania do Plastyka można uznać:

– Problemy opieki higienicznej.

– Dyskomfort w życiu seksualnym.

– wygląd niezadowolenie strefy intymnej (na przykład nadmierna wartość asymetrii, itd …).

– Uraz do warg sromowych.

– Czynnik psychologiczny.

typy Plastyka

 1. Zmiana warg sromowych mniejszych.
 2. Plastikowe warg sromowych.

W pierwszym przypadku, lekarz w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym wykonuje procedury zwanej Plastyka. Szwy są wykonane z wewnętrznej strony warg sromowych, nie przynoszą dyskomfort podczas chodzenia. Czas trwania tej operacji wynosi około pół godziny.

Jeśli nie laserowej korekcji kształtu warg sromowych mniejszych, a następnie procedura jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Manipulacje trwania wynosi 10 minut, szwy nie trzeba nakładać. Termin rehabilitacja z obróbki laserowej jest tylko 1 dzień.

Jeśli chcesz trzymać plastyczna warg sromowych, to odbywa się za pomocą rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Redukcję prowadzi się za pomocą liposukcji. Lekarz usuwa tłuszcz poprzez małe nakłucia w skórze.

Jeśli kobieta występuje deformacja warg sromowych (ich ugięcia), a następnie lekarz skóry może usunąć chirurgicznie.

Plastyka można przeprowadzić na dwa sposoby:

 1. Niechirurgiczna. Operacja jest wykonywana, gdy kobieta była nieznaczna opadające z warg sromowych. Istotą tej metody jest to, aby stymulować produkcję kolagenu. W tym celu, lekarz wykorzystuje się inną dyszę do elektrod ładowania nośniki fal radiowych i wpływają na włókna kolagenu. W związku z tym, długość na wargach sromowych i zmniejsza się skóry w miejscu staje się twarda i naprężone.
 2. Tradycyjny. Ten rodzaj korekcji jest najczęściej. Podczas manipulacji chirurg usuwa nadmiar tkanki skalpelem lub lasera.

Przeciwwskazania

Zmniejszenia warg sromowych kobiety nie będą mogły, jeśli ma następujące problemy lub funkcji w organizmie:

 1. Cukrzyca.
 2. Ciąża.
 3. Nowotwór złośliwy każdej lokalizacji.
 4. Nasilenie dolegliwości somatycznych.
 5. Choroby przenoszone drogą płciową.
 6. Słaba krzepliwość krwi.
 7. Zakażeń, które są w fazie ostrej.
 8. Pozytywny test na obecność wirusa HIV.
 9. Choroby przenoszone drogą płciową.

Czy to możliwe, aby rodzić po zabiegu?

Wiele kobiet, którzy ośmielili następnie przeprowadzić korektę warg sromowych, interesuje się pytanie: „Czy to możliwe, aby stać się matką po takich zabiegach chirurgicznych jak Plastyka?”. Po zabiegu od razu, oczywiście, nie jest konieczne do pracy z mężem w tym zakresie. Przez pewien czas, kobieta nie będzie przed zapłodnieniem. Ale nawet jeśli rygorystycznie prowadzone operacje taka korekta nie wpłynie na elastyczność kanał rodny. Dlatego nie jest konieczne dla kobiety się martwić o to, że po Plastyka nie mogą mieć dziecka. Będą się uda, bo taka operacja jest w żadnym wypadku nie jest przeciwwskazaniem do porodu fizjologicznego.

Przygotowanie do zabiegu

Ten chirurgii plastycznej w Moskwie lub inne miasto koniecznie wymagać pewnej organizacji. Tak więc, przed operacją kobieta koniecznie być badane ginekologiczne, badania na wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, kiła miednicy rozmazu krwi na florę, HIV, ogólna analiza krwi i moczu. Ponadto, w klinice, która odbędzie się laserowa Plastyka koniecznie wymagają zaświadczenia z terapeutą na temat ogólnego stanu zdrowia przyszłych pacjentów.

Przed zabiegiem, kobieta powinna wykonać następujące punkty:

 1. Zaprzestać używania leków, które mogą powodować zwiększone krwawienie. Te obejmują niesteroidowe leki przeciwzapalne, jak również „Aspirin”. A także wzrost krwawienie leki pochodzenia roślinnego: witaminę E, z zielonej herbaty, kwasy tłuszczowe omega-3. Dlatego też trzeba wziąć wolne od nich.
 2. Ważne jest, aby unikać stosunków seksualnych na 1 dzień przed zabiegiem.

Zakazy po zabiegu

Kiedy chirurgia plastyczna (w Moskwie i innych miastach i krajach parzyste) jest wykonywana, kobieta jest ważne w przyszłości spełniać taką receptę:

– Nie należy korzystać z sauny, łaźni parowej, solarium przez 2 tygodnie po zabiegu.

– Nie uczestniczy w sporcie.

– Nie należy nosić stringi.

– Nie używać tamponów, klocki tylko.

– Po każdym podróż do toalety trzeba przetwarzać brzegi rany korzystających gojenie się ran i antyseptyczne maści.

– Jest to niezbędne w celu antybiotyki, wizyt lekarskich, w okresie rehabilitacji po takiej procedury jak Plastyka.

– Przed i po zabiegu należy powstrzymać się od aktywności seksualnej (co najmniej 1 dzień przed i 2 tygodnie po manipulacji).

Gojenie ran z właściwej pielęgnacji warg sromowych nastąpi w ciągu 10 dni. Tydzień po operacji pacjentka powinna zdecydowanie przyjść na wizytę do lekarza, tak że wyglądał, wszystko było w porządku z pacjentem.

możliwe powikłania

Plastyka, przed i po którym kobieta może poczuć niepokój, często nie przynosi żadnych problemów. Ale jeśli operacja jest niekompetentny lekarz lub specjalista pacjent zaniedbane zaleceń, nadal mogą wystąpić powikłania. Tak, zaraz po zabiegu jest rzadkie, ale nadal istnieje możliwość problemów, takich jak:

– obrzęk.

– zapalenie.

– nieprzyjemne odczucia schowane wargi sromowe.

– Krwotok.

– Dyskomfort podczas chodzenia lub noszenie bielizny.

– zmniejsza się wrażliwość skóry na obszarze Plastyka.

– W przyszłości może to być nieciągłości blizny podczas zniżania.

Aby Plastyka, przed i po którym kobieta będzie czuć się bardzo różnie, było udane, bez negatywnych skutków i powikłań, należy świadomie podejść wybór kliniki. Trzeba szukać zakładu opieki zdrowotnej, który posiada licencję na wykonywanie swoich zadań, najnowszy sprzęt i wykwalifikowany personel. Należy również spojrzeć na temat tej organizacji, aby dowiedzieć się, co ludzie myślą o tym, może ktoś podzieli się z wami doświadczeń związanych z prowadzeniem warg sromowych Plastyka. To powinno być właściwe i poważne podejście do wyboru takiej instytucji, z tego powodu w efekcie końcowym będzie zależeć.

Plastyka: cena transakcyjna

Koszt tej operacji zależy od sposobu jego realizacji, a także prestiż kliniki. Cena zabiegu waha się od 15 do 80 tysięcy rubli. Tak więc, operacja zmniejszenia warg sromowych mniejszych klinik w Moskwie może kosztować 70 tysięcy rubli. Plastyka, których cena może być 80 tysięcy rubli, często trzymając manipulacja na redukcję wargami sromowymi. W niektórych klinikach, taka operacja jest podzielony na kategorie złożoności. Na przykład, Plastyka 1 kategoria złożoności (korekcja jednej wargi sromowe) może kosztować od 20 do 40 tysięcy rubli. Plastikowe kategoria chirurgia 2 (edycja zarówno warg sromowych) będzie kosztować od 50 do 70 tys. Ale oprócz natychmiastowej operacji jest konieczne, aby zapłacić więcej i na wstępnym badaniu. Po tym wszystkim, do konsultacji, badań, różne testy trzeba też dać przyzwoitą kwotę. Tylko w szkoleniu przed wdrożeniem do eksploatacji jest konieczne, aby położyć około 10 tysięcy rubli.

Pozytywne informacje zwrotne od ludzi

Operacja taka jak Plastyka, reakcja otrzymane w przeważającej części dodatniej. Te dziewczęta i kobiety, którzy doświadczyli takiej operacji, są chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami na różnych forach kobiecych. Zwracają uwagę, że po operacji stracili poczucie przymusu, stały się one bardziej nieskrępowane w łóżku, nie wstydzi się swojego ciała. Ponadto, teraz zrobili to o wiele bardziej wygodne do chodzenia, nic nie ociera nigdzie nie zostało wniesione, jak wcześniej. Główną rzeczą, która przyciąga uwagę płci pięknej – to co trzeba szczędzić pieniędzy i dostępu do właściwego lekarza.

Ujemne sprzężenie zwrotne od kobiet

Niestety, Plastyka zawiera recenzje negatywny charakter. Niektóre kobiety są niezadowoleni z takiej operacji na zmniejszenie warg sromowych. Tak więc, nie ma sprzężenia zwrotnego z dziewczynami, którzy piszą, że po Plastyka stają się jeszcze trudniejsze chodzić, zaczął pocierać ubrania nawet więcej. Niektóre kobiety nawet powiedzieć, że podczas kochania warg sromowych pozostają suche, przynosząc straszny dyskomfort, a nawet ból. Następnie, o dowolnej płci może być mowy. Takie negatywne reakcje są często pozostawiane do tych kobiet, które nie mają tyle szczęścia, aby dostać się do ekspertów. Może operacja one prowadzone jakieś ćwiczenia chirurga bez odpowiedniego sprzętu. Aby uniknąć takich nieprzyjemnych konsekwencji do nikogo nie doszło, konieczne jest, aby nie spieszyć się z wyborem kliniki i szukać to jest ten, który naprawdę można zaufać.

W tym artykule, nauczyłem się wiele o tym, jak procedury Plastyka, przed i po którym chcesz śledzić intymnych narządów. Zdaliśmy sobie sprawę, że przed podjęciem decyzji o takiej operacji konieczne jest, aby znaleźć naprawdę kompetentnego lekarza i dobrą klinikę, która będzie trzymać manipulacji na wysokim poziomie.