366 Shares 4880 views

Parodysty Andrey Barinov. Biografia, kariera, zdjęcia

Nazwa parodysta A. Barinov jest teraz często postrzegane w czasopismach i drukowane publikacje w kolumnach poświęconych gwiazd, ich życiu i twórczości. Parodysta podbił wszystko od pierwszego spotkania na dużej scenie. Chociaż w tym czasie był już znany w swoim rodzinnym Pervouralsk i Swierdłowsku regionu.


Pierwszą manifestacją talentu

Niemal natychmiast po pierwsze parodie broadcast parodia fanów gatunku zaczął szukać informacji, kto jest Andrey Barinov. Biografia i fakty z jego życia osobistego zostały wprowadzone na widok publiczny. Chociaż z fanami i dziennikarzami czasu wciąż poszukiwał informacji na temat tego utalentowanego faceta.

Urodził się w 1992 roku w małej miejscowości Pervouralsk. Tutaj spędził swoje dzieciństwo i młodość. Trochę Andrew niemal od kołyski pokazał sobie twórcze osoby. Był bardzo zakochany w muzyce. Rodzice często zauważyć, jak mój syn, usłyszeć znajome piosence nowoczesną platformę, zaczął podplyasyvat i szepcząc coś pod nosem. Od dzieciństwa wyobraził sobie, że stoi na scenie i skąpane w oklaski usatysfakcjonowany widzów.

Nawet bez znajomości nauki czytania i pisania, dzieciak powiedział rodzicom, że chce nauczyć się grać na pianinie i poprosił go, aby kupić. Rodzice próbowali odwieść syna od dłuższego czasu, ale przez 6 lat wciąż dał instrumentu.

Starając się nie przegapisz moment w czasie i rozwijać talent muzyczny, rodzice zapisać syna na studia w Szkole Muzycznej w klasie fortepianu. Andrey Barinov był pilnym uczniem.

Debiutancki występ 14-letniego Barinov

Nieco później, zaczął uczestniczyć lekcje śpiewu. Podczas zajęć nauczyciele zauważyli, że facet niezwykły talent skopiować głos i sposób realizacji śpiewaków platform krajowych. Andrey Barinov poważnie zainteresowany parodii i zaczął rozwijać swój talent w otwartym terenie. Równolegle do uczęszczania na zajęcia aktorskie w dramacie okręgu. Brał udział w produkcjach teatralnych dla dzieci. Jest na scenie miejscowego Domu Kultury fabryki, po raz pierwszy poczuła pragnienie, aby stać się sławnym aktorem. To również zapalił się od 14 lat i jako parodysty. Pokazał publiczności swoją parodię Jelcyna, Żyrinowskiego, Michałkow, Litwinow. Po przemówieniu, oklaski rozległy się w hali, a publiczność krzyczała z rozkoszy.

Po ukończeniu szkoły średniej, Andrey Barinov chciał iść do kultury kolegium zostać aktorem. Ale moi rodzice uważali, że konieczne jest, aby mieć pewną, aby w przyszłości znaleźć dobrej pracy, i nalegał na wprowadzeniu College na wydziale programowania. Andrew, nie chcąc zakłócić rodzinę, poszedł do szkoły, ale nie przestał marzyć o występach na wielkiej scenie.

parodysta talent i pierwsza praca

Łącząc naukę w college'u z występów, facet dostał pracę w nocnym klubie. To tutaj po raz pierwszy i było oświetlone jako parodysty Andrey Barinov. Aktor nieustannie poprawić ich zdolność do kopiowania wykonawców wokalne. Przed pochodzić z sali na próby i śpiewać w głos popularnego aktora, studiował wizerunku gwiazdy, jej maniery, zachowanie na scenie. Po pewnym czasie w jego rodzinnej Pervouralsk był prawdziwą gwiazdą Andrei Barinov. Parodysta podbił publiczność nie tylko z jakości i jasnych spektakli, ale również dla jego uroku. Młody człowiek z łatwością na scenie.

Wiadomość, że jednym z klubów Pervouralsk wykonuje prawdziwy utalentowanych parodie artysta, bardzo szybko rozeszła się po okolicznych miejscowościach. Stał się coraz bardziej popularne, ale sen z występem na dużej scenie nadal w nim żyć. I los przedstawia mu prezent – „duża różnica” Możliwość świecić i wyrażać siebie na castingu programu

Wybór Moskwa w „Far Cry”

Andrew raz złapany oczy informacją, że program „Big Difference” zatrudnieni na sobowtórów konkurencji. Postanowił pójść do odlewania stolicy. Pierwsza runda została podjęta. W Moskwie, Andrzej był jednym z tych szczęśliwców, którzy 29 zaproszonych do udziału w ostatecznym wyglądzie. Facet usłyszał Cekalo powiedział z uśmiechem do sierpnia nie planować niczego. Młody aktor został zaproszony i zatwierdzony na ostatniej rozprawie w Odessa Opera.

Andrej Barinov, przyszedł do domu przez długi czas nie mógł uwierzyć, że jego marzenie zaczyna się spełniać. Z każdej rozmowy telefonicznej zadrżał, obawiając się, że Moskwa będzie zmienić zdanie i zrezygnować młodych talentów i jego udział w widokowej parodysty Odessa. Ale bał się niczego.

Wydajność w Odessie Teatru Opery

Przybywając w Odessie, widział, że był najmłodszym spośród wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w konkursie. Parodysta w Odessie oglądałem dużo, ale młody człowiek nawet nie denerwuje. Intuicja, jego talent i umiejętności nie zauważy.

Aw sierpniu, wszedł na dużym teatrze operowym etap w Odessie, aktor Andrey Barinov. Szybka próba, większość wyjaśnień dla kogoś, kto będzie działał – i że młodzi parodysty pierwsze kroki na scenie, aby pokazać swoje umiejętności w pokoju 10 minut. Medley śpiewana przez Andrzeja, jak sędziowie, ale Dolina powodach umieścić 8 kulek z 10 możliwych. Ale Andrew nadal posiada część „duża różnica” trupy.

Słynny odtwórca Andrei Barinov

Został zaproszony do występu na koncertach i transmisji. Którzy po prostu nie kopiować utalentowanego Andrei Barinov. Parodysta przepiórki wielu znanych artystów. W szczególności Gurchenko i Moses, Pugaczowa i Baskov Varum i Agutin. Żywe i niezapomniany występ był gdzie Kadysheva i Andrey Barinov śpiewaliśmy razem piosenkę „Flowing Stream”. Według publiczności, oczy zamknięte, nie można było ustalić na rozprawę, gdy jeden z nich śpiewa.

Nie tylko gwiazdy sceny narodowej na skrócenie Andrew. Raz on przedstawiony do publicznej wiadomości ich parodia Michael Jackson i Lady Gaga. I śpiewał w języku angielskim. Wydajność artysta bardzo publiczny. Wszystko zauważyć różnorodność talentów Barinov.

Jego jakość parodie i piękne, ciekawe i bardzo podobny do oryginalnego głosu. Z każdym występem młodego aktora staje się coraz bardziej popularne. Publiczność zawsze czeka na uwolnienie swojego ulubionego odtwórca na scenie. Ktoś Andrew porównuje z Galkin, a ktoś uważa, że jest to o wiele lepsze niż gwiazdy i bardziej utalentowany. I przewidywania młody parodysty niesamowitą popularność i gwiaździste przyszłość.