343 Shares 2320 views

Jak stworzyć oryginalny wystrój pokoi na wesele?

Co do zasady, każdy ślub o połowę świątecznej imprezy odbywa ucztę. Naturalnie, atmosfera powinna być bardzo uroczysty. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na środowisko. Hall, która powinna odbywać się uroczystości, udekorować krewni panny młodej. W zależności od życzenia mogą zatrudnić projektanta lub zrobić to samemu. W każdym razie, dekoracje ślubne sal jest silnie uzależniona od scenariusza ślubu.


Klirens zależy od scenariusza

Wesela mogą być utrzymywane w stylu starej rosyjskiej zwyczaju. Aby podkreślić ten styl trzeba szaliki rosyjskich Ludowej (które mogą mieć swoją babcię), drewniane tace i łyżki, obrazy (wykonane w tym stylu), duży samowar i inne rzeczy, które pomogą Ci stworzyć wnętrze. Można również zorganizować swój ślub w stylu europejskim, tam gdzie musi być dużo kwiatów. Powinny one być nie tylko w wazonach, ale również w koszach. Konieczne jest, aby na każdym stole były jedna taka miska, ale kosz musi być przy stole dla nowożeńców. Dlatego konstrukcja hali z kwiatów na ślub, umieszczone w europejskim stylu, to zajmie dużo czasu. Nie zapomnij udekorować wejście do Sali kulki, które są wypełnione helem. Hall dekoracje ślubne, zaaranżowany w stylu stroju, wymaga specjalnego przeszkolenia. Wszystko zależy od tego w jakim wieku wybrałeś. Sukiennice dekoracji na wesele tutaj bardziej niż kiedykolwiek. Jeśli jest to 19 wieku, trzeba będzie dedykowany pokój, którego ściany są dokręcone brokat. Również użyteczne ogromne lustra, dwa krzesła dla nowożeńców wysokie, duże kryształowe żyrandole, żyrandole z brązu, a także jako miejsce do tańca.

Ślub na własnym skrypcie

Jeśli ślub jest ułożone według własnego scenariusza, a następnie udekorować pokój można jak chcesz dla siebie. dekoracje hol do wesela powinien być kompletny i unikalny wygląd. Wszystko musi się dopasować kolor i styl. Oczywiście, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do lżejszych, spokojnych barwach.

Do rejestracji potrzebne będą:

– balony,

– żyć i sztuczne kwiaty,

– nylonowe i satynowe wstążki o różnych rozmiarach i kolorach,

– dekoracyjne świece w kinkiety i inne.

Umieszczanie tabel i dekoracje ścienne

Zdecydować się na umieszczenie stołów dla gości, jak i dla osób starszych. Ściana, znajduje się w odległości spaceru od młodej pary, może być urządzone z ogromnym sercem z kulkami Kartki i etykiet na dużych arkuszach. Jeśli nie masz znajomego, który przyciąga również można zobaczyć się ze specjalistą. Na ścianie przy wejściu do powiesić kolorowe latarnie – tworzą relaksującą atmosferę wakacji, a także oświetlić obszar do tańca.

Dokonywanie tabele

Wiele uwagi będzie musiał zapłacić punktach rejestracyjnych, jako dekoracja sal na wesele bez niej jest niemożliwe. Stolik dla nowożeńców powinny być różne od stołach gości, więc powinna ona wyglądać tak samo. W żadnym wypadku nie można używać naczyń jednorazowych. Pamiętaj, aby udekorować stoły wazony ze świeżymi kwiatami, jak i multi-tier owocowy. Jeśli wynajmujesz salę ślubną, nie masz do układanki nad stołem podaniem. Ale w zasadzie nie różni się od projektu stoły. Jeśli zrobisz to sam, to po prostu trzeba podać wszystkie szczegóły od ekspertów w tej sprawie.