855 Shares 2119 views

W ilu tygodniach dziecko zaczyna się poruszać?

Podczas planowania ciąży lub po wystąpieniu takiej kobiety zaczyna się martwić o wiele pytań: kiedy pierwsze objawy ciąży, u których okres zaczyna rosnąć brzuch, można to zrobić, a czego i ile tygodni płód zaczyna się poruszać.


Uważa się, że matki z pierwszej ciąży, zaczynają czuć ruchy dziecka do 20 tygodni. Ta data powinna pamiętam dobrze, albo nawet lepsze wyniki i odbiór w porozumieniu poinformować ginekologa. Na podstawie tego rysunku i dodanie 20 tygodni, można uzyskać dość dokładne daty urodzenia. Ale wiele matek, nie czekając na ekscytujący czas, martwić i zastanawiać się, pytając, ile tygodni dziecko zaczyna mieszać, jego przyjaciół, a jego obudowa jest dostarczana za pomocą wszelkich ram. Ale żeby to zrobić, nie powinien. Wszakże ludzie – jest niedoskonała, i jasne warunki występujące w organizmie procesy to nie jest i nie może. A zatem postać 20 tygodni zostaną podane w formie niepewności tygodnia.

Jeśli przyszła mama jest w ciąży nie jest to pierwszy raz, to już czuje na 16-18 tygodni będzie wiedział o ruchliwości dziecka. Ginekolodzy liczące przybliżoną datę dostawy, dodać 22 tygodni, aby dokładnie określony perturbacji podczas kolejnej ciąży.

Istnieje kilka czynników, które wpływają na to, jak wiele tygodni dziecko zaczyna się poruszać w różnych kobiet. Proces ten może mieć wpływ na cerę: smukłą matkę, tym silniejsze i starsze będą manifestować swoje relacje z dzieckiem. Rzeczywiście, ściana brzucha płodu i wody odgrywają rolę kanał przepływu informacji z płodu do matki.

W tym przypadku, każda przyszła mama indywidualnie i na różnych etapach swojego dziecka zaczyna odczuwać. Jednak ilu tygodni zaczyna dziecko do poruszania się, w ujęciu ogólnym, wszystkie takie same. Jest to wiek zarodka rozwijać kończyny, który zaczyna aktywnie poruszać i chaotyczne. Na tym etapie, tworzy układ nerwowy, a także udział w płodowej ruchliwości.

Jest 20. tygodniu dziecko osiąga takie rozmiary, że dostaje się do wolnej ściany macicy i zaczyna sobie znać. W tej chwili czuje się „puzozhitel” bardzo trudne, a na pytanie, ile tygodni dziecko zaczyna mieszać, nadal istotne. A pierwszy ruch młodych matek opisać inaczej, porównując je z motylem vsporhnuvshey lub pływa ryb. Miesiąc później i tata mogą wyraźnie czuć drżenie wewnątrz brzucha.

Przez ruchy trzecim trymestrze dziecka stają się mniej chaotyczne, a już w 32-tym tygodniu, większość dzieci zachowują się jak dzieci. Oni stworzyli swój własny harmonogram snu i czuwania, w zasadzie podobna do mojej matki.

Po 32 minutach w tygodniu powinny zacząć rozważać ruch dziecka, nie powinny być mniejsze niż 10 dziennie. Jeśli myślałeś, że był podejrzanie cicho, spróbuj zjeść coś słodkiego lub pić kakao. Dobry efekt daje trochę wysiłku fizycznego lub gimnastyki następnie reszta go po lewej stronie. Zwykle owoce są bardzo ostro reaguje na takie manipulacje. Jeśli nie słodki zużycie spowodowało 6 godzin do wyników, konieczne jest pilne zajęcie się do lekarza w celu zapobieżenia takiemu straszną diagnozę, jak blaknięcie ciąży.

Jak widzimy więc, ile tygodni dziecko zaczyna się poruszać, a następnie, w jakim okresie zaczyna czuć moją matkę – nie jest to samo. Ale wiele kobiet w ciąży twierdzą, że ich dziecko pokazał się już w 13. tygodniu, to prawie zaciera granice między tymi pojęciami.