288 Shares 3811 views

Gillette Fusion ProGlide – golenie przyjemność

Nieco ponad sto lat temu, amerykański wynalazca opatentował swój wynalazek – ostrze. Wydaje się, nie ma nic ciekawego, coś wspólnego, ale … Ten mały kawałek stali zrewolucjonizowała nie tylko golić, ale w gospodarce jako całości.


Wynalazca nazwie King Camp Gillette. Miał stworzyć coś bez czego nie można robić w życiu codziennym. Że coś, a stało się to wielokrotnego użytku maszyna blade, wymyślone przez niego. Koszt kawałku super cienkiej stali z zaostrzonymi końcami był mały i golenie – dość łatwe i wygodne. Gdy ostrze wchodzi w złym stanie, to po prostu wyrzucić i wymienić na nową.

Oto wzór, który tworzy stałą potrzebę wśród klientów. Ten chwyt marketingowy zaczęła do produkcji naczynia jednorazowe, chusteczki papierowe i wiele innych.

Firma, która została założona przez King Camp Gillette, do dziś jest jednym z tych, którzy na pierwszym miejscu stawia niestandardowe, innowacyjne podejście. Niektórzy handlowcy nazywają tę korporację, pożerając się, ponieważ wszystko, co produkuje teraz, kilka lat temu, i to będzie jakiś czas nie istniał jako nieistotne i nie zostanie wydany. Jest to widok rzeczy pozwala nam zajmować najwyższe pozycje na arenie światowej gospodarki.

Nasz asortyment obejmuje wszystko, czego potrzeba do golenia: maszyn i ostrza do nich, do golenia i po nim. Maszynka do golenia Gillette stała się najbardziej rozpoznawalną marką jest sukcesem nie tylko dla ludzi, ale także dla kobiet.

Najnowsze innowacyjne produkty, rozszerzył swoją linię, stalowe maszyny Fusion Gillette ProGlide, która zastąpiła nie mniej popularnej serii Fusion.

Główną różnicą pomiędzy wszystkimi maszynami w towarzystwie siebie jest uchwyt, a liczba ostrzy na wymiennych wkładów. Gillette Fusion ProGlide posiada pięć cienkościennej taśmy ze stali (w zależności od producenta, cieńsze niż włosów ludzkich), po specjalnej powłoki, która ułatwia przesuwanie.

Gillette Fusion ProGlide zastępuje poprzednią generację maszyn tego samego modelu. Główne różnice są głównie w zdejmowanej kasecie. Sama maszyna była nieco bardziej elegancki i zastąpiona plastikową na miękkich oponach, które w naturalny sposób wpływa na przyczepność komfortu.

Wyjmowany pojemnik z nowego systemu otrzymaliśmy od kanałów wynalazców, które uzyskać nadmiar pianki i żelu. Z jego Gillette Fusion ProGlide prekursora znamienny poprzez plastikową mikrogrebney wykładzina włosy przed goleniem. Golenie jest łatwiejsze, a obecność w tylnej części szóstej łopatki – (przycinania bokobrodów golenia i wąsy).

Sprzedaż maszyn poszedł Gillette Fusion System ProGlide w trzech wariantach. Normalna maszyna (wprowadzone innowacyjne pomysły), Styler (łącznie z tapicerką, zaprojektowany przez inżynierów Braun) i mocy (wibracyjne głowę, co ułatwia przesuwanie łopat).

W ogólności (zgodnie z użytkowników), nowy system zasługuje na szacunek, jak twierdzi producent wszystkie innowacje naprawdę ułatwia golenie. Glide stała się bardziej miękka, a ostrość ostrzy pozostają na poziomie nawet po światłach, które są na taśmie maszyny, mówiąc, że nadszedł czas, aby zmienić ostrze. Powodzenia golenie.