894 Shares 7363 views

Usługi inżynieryjne: projektowanie i budowa

Nie tak dawno temu, jeden z najważniejszych zalet mieszkania w mieście do podmiejskiego domu prywatnym uznano za inżynierii oprogramowania. Światło, woda, ogrzewanie gazowe – te i inne dzisiaj infrastruktura komunalna jest warunkiem dostatnie życie. A nie tylko w teorii, ale również w praktyce, mogą być zorganizowane, nawet bez dostępu do sieci centralnej. Najważniejsze – prawo do projektowania i organizowania inżynierii komunikacyjnej, a więc dłużej i nie stać się obciążeniem dla portfela.


Co odnosi się do mediów?

W tradycyjnym znaczeniu tego wszystkiego, co zapewnia dom z wody, energii elektrycznej i ciepła, jest to zestaw narzędzi. Oznacza to, że może to być sprzęt, instalacje technologiczne, jak również sieć, która dystrybuuje środki. W tym wydaniu, zewnętrznej i wewnętrznej komunikacji. Pierwsza kategoria powinna obejmować kanalizacji z dostępem do szamba, kabli elektrycznych, oświetlenia ulicznego i tak dalej. D. równie ważne i krajowych mediów. Ten ogrzewania domu w postaci grzejników i kotłów, wody z układem sanitarnym, źródeł światła, urządzeń gazowych i infrastruktury elektrycznej.

Należy również udostępnić indywidualną komunikację i scentralizowany. W tym samym świetle i wody przez główną linię można podłączyć do prywatnego domu. Ale w przypadku braku takiej możliwości dzisiaj, wiele zdecydować się na wodzie i problemu dostaw gazu przez jednostki specjalne – kotły, stacje kotłów i generatorów. Scentralizowane komunikacja technika – sieci, które służą dzielnic, osiedli lub pojedynczych budynków mieszkalnych.

systemy inżynierskie

Najlepszym rozwiązaniem jest skomplikowane systemy inżynieryjne przed rozpoczęciem budowy domu. Przy odpowiednim podejściu do ogólnego planu rozwoju sieci klienta może zoptymalizować i układania urządzeń oddzielnych jednostek, które w praktyce uczyni opieki domowej bardziej wydajne i opłacalne finansowo. Jeśli projekt planuje się przeprowadzić oddzielnie dla każdego systemu, zadanie jest skomplikowane, ale pozwala głębiej rozważyć pewne niuanse. Na przykład, technika komunikacji w zakresie zaopatrzenia w wodę wymagają obliczenia objętości zużycia wody dla rodziny dziennym. Na podstawie tych wymagań, wybranego optymalnego schematu układania rurociągu i, co najważniejsze, źródło zaopatrzenia w wodę. Może to być kanał Center i prywatnych studni.

Inne niuanse są uwzględniane w systemach dostaw gazu i ogrzewania. Tak więc, na gazie wymaga specjalnych warunków do działania takiego sprzętu, pod względem bezpieczeństwa. Co do ogrzewania, głównym zadaniem tej części jest dokładne przeliczenie kontury infrastruktury pod względem ciepła idące pomieszczeń docelowych. Na przykład, narzędzia, które obrazu przedstawione poniżej pokazują wariant systemu ogrzewania podłogowego.

praca erekcja

Najbardziej ambitny i złożona praca jest wykonywana w celu zapewnienia, że woda i ciepło. Od specjalistów potrzebnych do wykonywania rurociągów, które zasoby dostawy zostaną przeprowadzone. Nie mniej ważnym etapem jest montaż urządzeń technicznych. W zależności od potrzeb domu, projekt może obejmować dostarczanie jednostek i skali poszczególnych pomieszczeń technicznych. Nie jako problematyczne z punktu widzenia inżynierii komunikacji infrastruktury elektrycznej, ale wymaga dużej dokładności w odniesieniu do programów projektowych. Na tym etapie, inżynierowie torując okablowanie, instalować urządzenia i podłączonych urządzeń.

Kto jest zaangażowany w projektowanie i budowę?

Wysokie wyniki jakości w zakresie projektowania i montażu systemów zapewnienia ekspertów inżynierii firm inżynieryjnych. Przy wyborze konkretnego firma powinna brać pod uwagę doświadczenie personelu, umiejętności i możliwości zapoznania się z wynikami ich pracy na konkretnych obiektach. Warto też skupić się na profilu firmy. Na przykład, usługi inżynierskie, projektowanie i konstrukcja, która odbywa się w domy i domki mają swoje własne specyficzne cechy i różne od standardowych prac w tych samych apartamentów miejskich. Nawiasem mówiąc, większość budynków mieszkalnych serwisowane przez pracowników organizacji świadczących treść ekonomiczną i utrzymanie na podstawie umowy z władzami miasta.

Ile pracy inżynierskiej?

Koszt opracowania i realizacji projektu układania sieci zależy nie tylko od stopnia skomplikowania i zakresu pracy, ale również cech użytych materiałów. Dostarczenie wysokiej jakości rur lub przewodów dzisiaj nie jest tak trudne, jak wcześniej. Ale powinno to początkowo wybrać odpowiednie materiały. Średnio te same standardy komunikacji inżynierskich dla obszaru prywatnego domu 150 m 2 w cenie 200-250 tys. RUB. W tym przypadku mówimy o przesiedlania poszczególnych cen systemów. Zatem, woda i energia elektryczna są jednymi z najbardziej kosztownych elementów działań inżynierskich, aw niektórych przypadkach nawet do ceny 500 tys. Z drugiej strony, ścieki z szamb na małym obszarze może kosztować 100-150 tys.

wniosek

Po zakończeniu robót budowlanych na podstawie działań na rozmieszczenie systemów technicznych przygotowanych przez projekt nie jest zakończona. Ponadto kompleks uruchomienia procedury, która będzie identyfikować błędy i nieścisłości w sieci i konfigurowania urządzeń. Po tym wszystkim, nie powinniśmy zapominać, że inżynieria komunikacja – to kompleks połączonych obwodów, urządzeń, systemów i mechanizmów, więc najmniejszy wyłom w jednym aparacie może prowadzić do tragicznych skutków. Z tego powodu, przy okazji, eksperci nie zalecają, aby zaoszczędzić na zakup nowego sprzętu high-tech. stacje pomp, kotły i kotły z automatycznymi rozdzielni cechuje wysoka niezawodność i funkcjonalność, więc ich wybór do zapewnienia infrastruktury technicznej ułatwi pracę z domu i uczynić go bardziej energooszczędne.