885 Shares 6987 views

Jak szybko wysuszyć paznokcie – Little Secrets

Jeżeli jesteś długi czas oczekiwania na ważne rozmowy i chcesz, aby zmniejszyć czas oczekiwania, należy umieścić telefon w kieszeni i makijaż paznokcie. Oczywiście, to tylko żart, ale zdarzają się sytuacje, gdy długo suszenia paznokcie nie mają czasu. Jak szybko wysuszyć paznokcie w tym przypadku?

Skupić się na lakier do paznokci

Po pierwsze, czas schnięcia zależy od jakości lakieru i jego świeżości, więc jeśli nie lubisz siedzieć przez pół godziny, a następnie sprawdzenie, czy manicure osiągnął stan, nie skąpić na ten temat kosmetyków. W tym przypadku nie jest konieczne, aby kupić luksusowe kosmetyki po wygórowanych cenach. Po prostu nie kupują go maluje w przejściach i na rynkach. Nawet jeśli oryginalna powłoka była bardzo dobra jakość, słońce czy mróz może znacznie pogorszyć właściwości, które dały się z producentem agenta. Wybierz sklepy z udokumentowaną historię, która przechowywać towary w odpowiednich warunkach, a te, gdzie jest dużo ludzi – to znaczy, że produkty nie leżą na półkach. Nawiasem mówiąc, jeśli kwestia jak szybko wysuszyć paznokcie, ma znaczenie dla ciebie, nie zapomnij sprawdzić datę końca okresu ważności lakierem. Najdłuższe wysycha szkliwa i szybsze – farby na przezroczystym zasady (na przykład, przezroczysty błyszczące pigmenty) twórcy. Keep, nawiasem mówiąc, są one najlepiej w lodówce.

szkolenie

Przed malowaniem, nie jest konieczne, aby zwilżyć ręce godzinę przed rozpoczęciem procedury jak szybko wysuszyć paznokcie, wchłonąć wilgoć, nie może być. Płytkę należy przetrzeć wacikiem zamoczonym w zmywacz do paznokci. W związku z tym czyszczeniu usunąć kurz, brud i sebum, które utrudniają proces schnięcia. Następnie paznokci powinno stosować warstwę bazową pod lakierem dekoracyjnym. Powłoka ta zapobiega penetracji barwnika do warstwy rogowej i skraca czas suszenia. Teraz wszystkie przygotowania zostały zakończone, jesteś gotowy do natrysku kolor.

spieszyć się powoli

Rzadkie Farby dekoracyjne dają pierwsza aplikacja jest wynikiem, który chciał osiągnąć, często trzeba umieścić dwa lub nawet trzy warstwy, zwłaszcza w jasnych odcieniach. pokusa często opóźnienie procesu i spowodować jedna gruba. Jednak nie jest to pożądane, jeśli myślisz o tym, jak szybko wysuszyć paznokcie. Cienkie warstwy wysychają znacznie szybciej i zachować pokrycie polska będzie trwać dłużej. Grube powlekana lakierem wymaga więcej czasu do zakończenia suszenia, a ponadto, nawet jeżeli wynika twardości, może pozostać wewnątrz miękki, a zatem każde przemieszczenie spowoduje pogorszenie zewnętrznej typu manicure.

awaryjne

Jeśli warunki siłę przyspieszenia procesu suszenia, a następnie są z pomocą łaźni z zimną woda – zimniej płynu, tym szybciej farba utwardzana. Po kilku minutach można łatwo zapiąć dżinsy lub torebka będzie musiał patrzeć na rzeczy. Tylko nie wytrzeć ręce, i niech powietrze suche, więc prawdopodobieństwo uszkodzenia powłoki paznokcia jest zredukowane do minimum, dlatego preferowany kąpiel zamiast uruchomiony strumień.

śliski chwila

Może być stosowana do wszystkich roślin małych pędzla lub olejów kosmetycznych, a po 2-3 minutach zmyć zimną wodą. To nie tylko wyschną manicure, ale również korzystać skórę i łuski.

uderzenie

Jeśli suszarka ma przycisk suszenia na zimno, a następnie iść do przodu i używać go do jej pomalowane paznokcie. Ale strumień gorącego powietrza może zepsuć wszystko, paznokci staje się miękka, lepka i może przepływać.

Oczywiście, wszystkie te techniki mogą również pomóc w pewnym momencie, ale najlepiej jest przeznaczyć trochę czasu na manicure, tak aby nic nie rozprasza cię. Poświęcić tej godzinie jego pięknem i odpoczynek od wszystkich zmartwień. A wszystkie pytania dotyczące tego, jak szybko wysuszyć paznokcie, pozostawić do katastrofy.