519 Shares 7493 views

Jak narysować skrzydła? Instrukcja dla początkujących

Użytkownicy są tworzone i żyć bez skrzydeł – tak uporządkowany charakter. Albo Bóg, jak chcesz. Więc w związku z tym nie możemy latać samodzielnie. Ale zainteresowanie, a nawet miłość do latania w ludziach zawsze istniał, w każdej chwili. Twórcy mają pochodzić z różnych narzędzi i urządzeń, które w swoich powodów, aby pomóc ludziom oderwać się od ziemi i przeprowadzenie cenionych marzenie wielu – spojrzeć na świat z lotu ptaka głównej! Nie wszystkie z tych urządzeń były udane – najbardziej okazały się bezwartościowe i nieudanych projektach. Ale zakres myślenia i działania zawsze były pod wrażeniem.


wielcy malarze

Wielu artystów również zdziwienie nad tym, jak rysować skrzydła ptaka, anielski, demoniczny – są różne pod względem struktury i celu. Anioły i Demony w religijnych obrazach wielkich twórców inspirują i pobudzają wyobraźnię młodych (i nie tylko) kreślarzy. Wszystko jest tak delikatnie, z wielką wiarygodnością i szczegółowo określa, że nigdy nie przestaje zaskakiwać: może oni naprawdę widział to wszystko na własne oczy!

Dziś i będziemy bliżej przyjrzeć, jak rysować skrzydła etapami. Mamy nadzieję, że dzięki naszej instrukcjami krok po kroku, będzie o wiele łatwiejsze! Ale najpierw – trochę teorii.

Struktura i forma

Pojawienie się skrzydłami i skrzydeł jest imponujący w swej różnorodności. istnieje bardzo wiele zdolne do latania stworzeń na ziemi iw niebie (plus te, które istnieją w naszej wyobraźni ze sobą)! I, myśląc o tym, jak rysować skrzydła ołówek lub farby, powinien przynajmniej wiedzieć o ich strukturze. Tutaj znowu dowiadujemy się od wielkich artystów. Aby zobrazować ptaka lub skrzydło, starannie studiował anatomię pierwszego korpusu: kości, mięśnie, pierze. Tak szczegółowo, ponieważ są one, jesteśmy, oczywiście, nie będzie to zrobić, ale „baza”, aby wiedzieć, oczywiście, jest to konieczne.

trzy gatunki

Prawie wszystkie skrzydłach można dowolnie łączyć konstrukcyjnie na trzy duże grupy:

  • skrzydeł ptaków;

  • skrzydełka owadów;

  • skrzydła nietoperzy.

I pamiętać, że nawet aniołowie wyglądają jak ogromne ptaki, a niektóre demon – skrzydła nietoperzy!

owłosione wyścig

Jeśli masz zamiar narysować skrzydła ptaka, zanim to starannie rozważyć wizerunku ptaka szkielet (wing kości). Struktura jest podobna w ogóle, tylko zmienić proporcje. Zarysy są podane dużych piór. Małe pióra powleczone skrzydło na górze, wypełniając obraz. Zgodnie z tym, zaczynamy lekcję „Jak narysować skrzydła ptaków.”

Etap 1 przedstawia krzywą szkieletu skrzydła. To nie będzie później widać, ale jak szkielet jest to, czego potrzebujemy.

Krok 2. Uruchom pióro rysunek włókien – jedna po drugiej, od krótkich do długich. Wszystkie trzy warstwy. Zakończ szkic, usuń dodatkowy wiersz gumki.

Krok 3. wyszczególnieniem nasz wizerunek: dorisovyvat lub odróżnić małe pióra na górze, trzymając rowki na nich – to daje realizm.

Krok 4 Lekcja „Jak narysować skrzydła ptaków” jest prawie gotowy. Jeśli jest to pożądane, otrzymany obraz do barwienia atramentów – akwarelę lub gwasz. Tutaj możliwe jest użycie różnych technik, ale o tym w innych naszych lekcji.

ordynans

Jeśli masz zamiar malować skrzydła nietoperza, także polecam zacząć od konstrukcji. Te zwierzęta, podobnie jak ludzie, należą do rzędu ssaków. W związku z tym struktura ich skrzydeł zdalnie przypomina ludzką rękę zamontowane przez płaszcz ze skóry. Najpierw trzeba wyciągnąć podstawę skrzydła – od ramienia do palców, lekko wygiętych. Następnie wcześniej planowane linie stawów przedstawiają błoniaste skrzydła. Kolejnym etapem części dodając: farby na palcach pazurami rysuje wełnę, nałożyć cienie. Więc mamy prawdziwe „wampirycznej” skrzydło.

Tajemnica: w ten sposób mogą być wizualizowane i „skrzydło smoka, a skrzydła Batman, jeśli rysować w stylu anime.

Owady i ich przyjaciół

Jeśli masz zamiar malować skrzydeł, na przykład, motyle, należy zwrócić uwagę na fakt, że mają nieskończoną liczbę żył i coś nam przypomnieć struktury liścia, jeśli spojrzeć na światłach przez nią. A jednak – są symetryczne! Więc przystępujemy do lekcji „Jak narysować skrzydeł motyla”.

Krok 1. przedstawiamy ogólne zarysy płaszczyzn (wyglądają jak dwa pół – na dole i na górze trochę więcej) po każdej stronie komórkach owadzich.

Krok 2. Cienkie linie rysować sieć żyły – jak liścia drzewa.

Krok 3. Dodać skrzydeł piękne wzory, rysuje łuski, są one objęte.

Krok 4. Jeśli chcesz – sprawia, że rysunek w kolorze: farby lub kredki. Więc nasz motyl będzie wyglądać znacznie bardziej atrakcyjne!

wzniosła kula

I wreszcie, kilka słów o tym, jak rysować skrzydła anioła. Jeśli już malowany ptak, to będzie dużo łatwiejsze.

Na początku narysować ludzką postać w starej sukni. Na czubku głowy – halo. Po bokach przedstawiają dwie zakrzywione półkulę. To jest przyszłość skrzydłami anioła. Detailing je w taki sam sposób jak ptak – Pióra rzędach. Zwracamy kontury i usunąć dodatkowy wiersz. Nasz obraz jest gotowy! Przypomnijmy tylko, że skrzydła anioła potężne i zamiatanie, niemal w pełni wzrostu. Powodzenia!