516 Shares 2858 views

Sennheiser HD 800 Słuchawki: Przegląd modeli, funkcji i opinie właścicieli

Niemiecka firma Sennheiser – jest pionierem w naushnikostroeniya. Ich rola w tej dziedzinie jest bardzo trudny do przecenienia. Produkty tej firmy zawsze była znana z wysokiej jakości i innowacyjne. Szczególna uwaga powinna być nazywane HD lineup. Najwyższy model z serii (nawet mówiąc słaby HD 700) są najlepsze nowoczesnych słuchawek. Ten artykuł jest poświęcony jednemu z najbardziej interesujących elementów w linii HD. Dziś mówimy o Sennheiser HD 800. Chcesz wiedzieć, co jest szczególnego w tym urządzeniu? To ten artykuł jest dla Ciebie.


Sennheiser HD 800: przegląd

HD 800 zaprezentowano na targach CES w 2009 roku. Nawet wtedy, ich koszt, zrobili realny wpływ. Jeśli teraz modele z najwyższej półki kosztować około 1000 $, to $ 1500 cena wydawało się niezwykle wysoki. Jednak koszt był bardzo rozsądne. Przede wszystkim cena była uwarunkowana inwestycje w rozwój modelu. Po utworzeniu HD 800 Sennheiser zaangażowany najlepszych ekspertów i nowoczesną technologię. Została ona przeprowadzona masę badań naukowych w celu dostosowania urządzenia do perfekcji. Co powiedzieć o faktycznym ręcznego montażu, która odbyła się w Niemczech.

Sennheiser włożył wiele wysiłku, aby stworzyć HD 800. Ale to, co jest godne uwagi to urządzenie? Co jest specjalnego Sennheiser HD 800? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć w tym artykule.

projekt

Wygląd można nazwać ikoną w naushnikostroeniya światowej. Wyjątkowy, futurystyczny projekt fascynuje i przyciąga. Po utworzeniu HD 800, w celu nadania słuchawkach bardziej nowoczesny wygląd, odmówił użycia drewna, skóry i innych materiałów, które są związane z urządzeniami klasy średniej. Eksperci są wykorzystywane głównie wysokiej jakości tworzywa sztucznego srebrny i czarny kolor.

Sprawa jednostka wykonana jest ze specjalnego tworzywa sztucznego o nazwie Leona. Została ona opracowana przez poszczególne jednostki chemicznej Asahi Kasei. Plastikowe została wzmocniona specjalnym włóknem szklanym. To z kolei, stworzyła silną i jednocześnie lekka konstrukcja, która nie zawiera zbędnych szczegółów. Wewnętrzna część głośnika jest zabezpieczony przez dwie warstwy materiału: pierwszy – ochrona płukania, urządzenia ochronnego od tłuszczu, brudu, a drugi – chroni przed włosy i pył. Na zewnątrz pokryte cienkimi grzejników, ale raczej solidnej metalowej siatki. Daje to nie tylko gadżet modny wygląd, ale także promuje swobodny przepływ powietrza, co z kolei ma pozytywny wpływ na dźwięk. dla Sennheiser HD 800 kabel jest dostarczany w standardzie. Jej długość wynosi około 3 metrów.

Nieco kłopotliwe plastikowej prowadnicy obecność pałąk. Za taką cenę można użyć droższego materiału. Niemniej jednak, masa skarg awarii węzła bez.

ergonomia

Otwarte dynamiczne słuchawki stereo Sennheiser HD 800 Silver to bardzo wygodne, komfortowe. Poduszki pałąk oraz nauszniki wykonane z aksamitu, miękkiego materiału, który nie zbierają kurz, sierść zwierząt i inne zanieczyszczenia. Wymiary płyt i nausznych pozwoli Ci dotrzeć do ucha bez żadnych problemów. Prawidłowa regulacja gdy pałąk zapewnia dokładne śrub i wkrętów do głowy. Ciężar urządzenia jest niewielki. Zmęczenie nie jest odczuwalne nawet po długiej i ciągłej pracy. Montaż Sennheiser HD 800, jak zawsze, na najwyższym poziomie. No luz, żadnych zadrapań zostały zauważone.

Jednak, jak Sennheiser HD 800 – słuchawki są otwarte, izolacja dźwiękowa jest na dość niskim poziomie. W związku z tym można je stosować tylko w domu spokojnej przystanku. Jeśli nadal śmiał zabrać je ze sobą na ulicy, być przygotowany na to, że inni będą słuchać muzyki, a ty, z kolei, nie będzie w stanie skupić się na składzie zewnętrznych dźwięków.

charakterystyka

Różne pomiary są przeprowadzane przez entuzjastów na całym świecie wykazały, że Sennheiser był w stanie stworzyć najlepszy pod względem wydajności, dynamiczne słuchawki. Przede wszystkim podoba liniowość, która jest widoczna zarówno w niskich i wysokich częstotliwości. Dźwięk jest bardzo gładka, jasna. Wynik ten został osiągnięty dzięki niestandardowym miejscu grzejników i otwartej konstrukcji akustycznej. Początkowo wielu ekspertów w wątpliwość zasadność takiej decyzji. Jednak wyniki podłączony za pasem wszystkich sceptyków. Od razu widać, że od Sennheiser chłopaki ciężko pracują nad nowymi słuchawkami.

Niskie częstotliwości są odtwarzane idealnie bez żadnych strat i wypłat. Średnich i wysokich są niezwykle gładkie i jednocześnie głębokie. Sennheiser HD 800 ma dość niski współczynnik zniekształceń harmonicznych (zwłaszcza konkurentów). Rezonanse mogą być sterowane przy każdej częstotliwości. Ogólnie można powiedzieć, że Sennheiser HD 800 – to marzenie każdej audiofila.

Jednak to nie był bez wad. Głównym problemem HD 800 – dobór wzmacniacza. Słuchawki Sennheiser HD 800 jest dość wymagający. Dlatego, aby znaleźć wzmacniacz, który byłby połączony również z tego modelu – nie jest łatwym zadaniem. Całkiem przyzwoity dźwięk zapewnia chiński klon Violectric, produkowany przez Dokładne Radia. Choć z pewnością nie jest najlepszym rozwiązaniem dla Sennheiser HD 800.

dźwięk

Dźwięk w jakości HD 800 raczej neutralny. Słuchawki nie są rozdzielane kompozycje poszczególnych dźwięków. Niemniej jednak, z pomocą Sennheiser HD 800, można usłyszeć więcej niuansów w muzyce. Integralność i skład paszy nie jest naruszona.

Bas w tym modelu jest bardzo głęboka i jest dobrze kontrolowane. Dzięki urządzeniu można usłyszeć każdą nutę, która pogrąża się w atmosferze niesamowitym koncercie. Bass reprodukcji bardzo dobre. Słuchając nagrania na żywo, po prostu rozpuścić w dźwiękach basu.

Mids grał również na przyzwoitym poziomie. Godne uwagi zachwycający planów podziału i rozdzielczości urządzenia. Narzędzia są bardzo dobrze przygotowani. Zamykając oczy, można nawet wyraźny obraz tego, jak są one umieszczone na scenie. Ponadto słuchawki są idealnie uchwycić wszystkie niuanse stylu artysty, zwłaszcza jego wokale.

Treble po prostu nie może nie podobać. Dźwięk jest bardzo bogaty. To wpływa na poziom rozdzielczości i szczegółowości długości. Niemniej reprodukcja częstotliwość zależy od wzmacniacza. Dlatego też, jeśli wzmacniacz posiada wystarczające rezerwy mocy dla potencjalnego ujawnienia, dźwięk będzie podatna na sibilance, zbyt jasny.

zgodność

Pod względem stylistycznym słuchawki dość powszechne. Są znakomicie odtworzyć muzykę różnych gatunków. Wokale, instrumenty, bogata barwa, nagrania live, klasyczne – to nie jest cała lista tych stylów muzycznych, w których HD 800 jest w pełni ujawnić swój potencjał. Z tym wszystkim tworzenie Sennheiser wkłada tyle w zgodzie, że uczucie słuchania i znika. Podobnie jak w innych flagowych, stereofoniczne słuchawki Sennheiser HD 800 Silver to bardzo istotne dla jakości pliku audio. Dlatego swoją kolekcję muzyki na pewno chcesz ponownie rozważyć.

Sennheiser HD 800: Opinie

Nikt nie jest bardziej mówić o wszystkich zalet i wad urządzenia jako jego właściciel. Opinie klientów o Sennheiser HD 800 są wyłącznie pozytywne. Słuchawki chwaląc za stylowy i nowoczesny design, wysoka jakość odtwarzanej muzyki, ergonomia, komfort podczas użytkowania, etc. Wielu użytkowników zauważył także wysoką jakość montażu. Słuchawki nie trzeszczą, nawet po dłuższym okresie użytkowania.

Wśród niedociągnięć można rozpoznać tylko koszt Sennheiser HD 800. cenowym, choć niektóre spadły, ale dla wielu 1.200 $ – wygórowane kwoty. Niemniej jednak warto zauważyć, że cena jest w pełni spójna jakości. To również wady to niska elastyczność kursu. Ponieważ Sennheiser HD 800 – słuchawki jest otwarta, można ich używać tylko w domu. Po operacji w zatłoczonych miejscach hałasów po prostu zastąpić aktualnie odtwarzanego utworu.

wynik

Wreszcie możemy powiedzieć, że Sennheiser HD 800 – słuchawki jest zachwycający, które mają wiele zalet. Jeśli potrzebujesz dobrej słuchawki do pracy w domu i są gotowi zapłacić za jakość, to lepszym rozwiązaniem niż HD 800 nie znaleziono. Jeśli chcesz kupić uniwersalne urządzenie do słuchania muzyki, to najlepiej, aby zwracać uwagę na innych modelach.