128 Shares 9645 views

„Tsipromed” (krople do uszu) – Zalecenia dotyczące stosowania

Preparat „Tsipromed” (krople do uszu) jest dostępny w postaci 0,3% roztworu podstawowego bezbarwnej substancji czynnej, która jest cyprofloksacyna. Jako substancje pomocnicze stosuje się glikol propylenowy, kwas mlekowy i chlorek benzalkoniowy. „Tsipromed” dostępny jest również w postaci kropli do oczu i maści do oczu.

„Tsipromed” (krople do uszu) ma działanie bakteriobójcze i po użyciu jest zaburzenie w replikacji DNA i syntezy białka w komórkach bakterii. Lek działa nie tylko na tych bakterii, które rozmnażają się, ale również tych, które znajdują się w fazie spoczynkowej. Krople te mają bardzo niską absorpcją ogólnoustrojową.

Wskazania oznacza „Tsipromed” (krople do uszu)

Krople te są stosowane w przypadku konieczności leczenia zarówno ostrych jak i przewlekłych zakażeń ucha, a mianowicie zapalenie ucha zewnętrznego, oraz ostre i przewlekłe zapalenie ucha środkowego. Ponadto, są one przeznaczone do stosowania w przypadku konieczności profilaktyka infekcyjnego zapalenia ucha przed jak i po operacji lub urazu ucha, gdy istnieje uszkodzenie jego tkanek.

„Tsipromed” (krople do uszu) – Instrukcja użytkowania

Przed przystąpieniem do przykładania wspomnianego preparatu, konieczne jest również mycie (FRC ciepły roztwór), a następnie suszy słuchowy. Wstępnie kropelki muszą być podgrzane do temperatury ciała, a następnie 5 kropli wkrapla się w każdym kanale słuchowym. Po widoczne objawy choroby zniknęły, należy natychmiast przerwać stosowanie leku „Tsipromed” (krople do uszu) nie jest konieczne, zaleca się kontynuować jego stosowanie przez 2 dni w celu utrwalenia osiągniętego efektu terapeutycznego.

Krople spadły do miejsca przeznaczenia po ich wprowadzeniu, konieczne jest, aby przechylić głowę do tyłu i pozostać w tej pozycji aż do dwóch minut. Również może być umieszczony w uchu kanał bawełny turunda.

Krople do oczu stosowany w obecności zapalne oczu, że takie choroby jak zapalenie spojówek, zapalenie rogówki, zapalenie powiek, zapalenie przedniego zapewniających, zapalenie woreczka łzowego. Ponadto, krople danych są wykorzystywane do innych zapalenia powiek i jako środek profilaktyczny po otrzymaniu obrażeń oczu i po zabiegach chirurgicznych na oku.

Możliwe działania niepożądane

Zastosowanie tego leku jest praktycznie nie powodują skutków ubocznych, ale mogą wystąpić reakcje alergiczne u niektórych pacjentów.

„Tsipromed” (krople do uszu) – Przeciwwskazania

– jeżeli pacjent ma dużą czułość na składnik leku i hinonolam;

– nie zaleca się stosowania kropli laktacji i ciąży;

– dzieci do lat 15.

przedawkowanie narkotyków

Obecnie przypadki przedawkowania narkotyków „Tsipromed” (krople do uszu) zostały zgłoszone. Jeśli odbiór czynnika wewnątrz został przypadkowo wolno, potem jakieś szczególne objawy nie są przestrzegane. To może powodować bóle głowy, nudności, niepokój i zawroty głowy.

W takich przypadkach konieczne jest, aby zapewnić dużą ilość napływu płynu ustrojowego powstać również kryształków nie jest to konieczne do utrzymania kwaśnego moczu.

Narzędzie to nie jest kompatybilny z lekami, pH wynosi 3-4, a także chemicznie i fizycznie niestabilne.

"Tsipromed" (krople do uszu) – Opinie

Krople te są bardzo często, najczęściej stosowany lek w leczeniu zapalenia ucha środkowego. Większość pacjentów reaguje pozytywnie na wspomnianym pojazdem. Ponieważ zapalenie ucha zewnętrznego często występuje z powodu wprowadzania wody do ucha, a następnie stosowanie kropli do ucha staje się istotne podczas letnich wakacji na morzu. Notatki jako pozytywny jakości produktu niskiej cenie.