659 Shares 5039 views

Działka – to ziemia, las lub mur

Do czynienia z nieznanym słowem, ktoś zainteresowany: działki – Co to jest? W artykule pomogą poradzić sobie z tym problemem.

Etymologia słowa

Aby poznać historię powstania jednostki leksykalnej, należy zwrócić uwagę na jego skład. Językoznawcy są skłonni wierzyć, że „działka” – słowo utworzone od czasownika „udostępniać”.

Jednak tak nazwać każdą część nieruchomości lub nieruchomość jest źle, nawet jeśli akcja odpowiada nazwany. Na przykład, po śmierci kogoś przy życiu krewnych podzielić dziedziczenia. Proces ten jest oficjalna nazwa „sekcja” lub potoczna „delozh”, ale na pewno nie jest „działka”. Wiadomym jest, aby wszyscy.

działka

Ale siew akcji lub siano, którym podkreślono posiadanie lub czynsz dla właściciela, jest często nazywany – „działka”. Może to być także teren przeznaczony do wypasu.

Przyszedł do wsi od młodego nauczyciela otrzymał od rady wsi nie tylko dom, ale strona logowania pod ziemniakami i warzywami.

Hodowcy często używają słowa, nazywając ich niewielką część całkowitego obszaru do sadzenia w której rosną pewnego rodzaju upraw.

Dla kukurydzy, zostawiam stronę logowania, który znajduje się w pobliżu lasu – jest szczególnie uprawiane i soczyste!

Naukowcy zaangażowani w eksperymentach na temat uprawy, odmian hodowlanych, uprawy ziemi, a także określić, co dokładnie w miejscu ich wytworzenia pewnych prac. Często dla wygody są one ponumerowane działek. Wynika to ze specyfiki pracy.

Na działce numer 8 upraw ziemniaka okazała się znacznie niższa niż 9! Jest to – w wyniku nieefektywnego kultury karmienia.

Czasami nazywa się to ziemia przeznaczona na mieszkaniowym budownictwie indywidualnym.

Cięcie gruntów leśnych

Leśnicy, monitoruje stan naturalnych terenów zielonych, są zobowiązani do usuwania starych, chorych drzew. Również konieczne jest cienka z lasu, żeby nie stać się nieprzenikniona dżungla. Forester się do takiej pracy nie jest w stanie zrobić.

Dlatego konieczne jest albo zatrudnić rejestratorów lub przeznaczyć grunty do cięcia szeregowców. Wielu mieszkańców potrzebne materiały budowlane lub drewna do ogrzewania domów. I jest działka wylesiania jest znacznie tańsze niż kupno już ściętych drzew.

Konieczne jest jedynie, aby wziąć pod uwagę, że procedura ta jest jednorazowa. Samozagotoviteley jak wykorzystać rośliny czyszczących, a płatność dokonywana jest w katalogu głównym lasu. Ale gdy praca jest ceniona mniej samego materiału, pracownicy są zmuszeni do płacenia o wiele więcej i coś.

działka las do cięcia kosztów nie jest tak dużo, ale drewno żniwa potrzebne w domu i jego instrumentu – stworzył pewne problemy.

Jaki jest działka na budowie

Codzienne budowniczych proponowany zakres prac. Jeśli budynek jest zajęty przez kilka zespołów, dla wygody na koncie jest ustalana dla każdej grupy pracowników, że część prac, które mają być wykonane do końca zmiany. Nazywa się fabuła.

Jak można zauważyć z materiału artykuł, to ma kilka znaczeń tego słowa. W związku z tym, że ma wiele znaczeń, ale wszystkie wartości i wrócić do tego samego korzenia.