268 Shares 9265 views

Smok i Rat – kompatybilność życia rodzinnego

Osoby urodzone w Roku Szczura, słynącego z uroku i zarazem agresywny. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się bardzo spokojny, szczęśliwy i zrównoważony, ale to tylko pierwsze wrażenie. Pod tą maską kryje się niemal stałej stymulacji. Wystarczy trochę do komunikowania się ze szczurami, aby zrozumieć, że to nerwowość, niespokojne i często ma choleryk typ temperamentu.

Bardzo dużo w przyrodzie i zachowania szczurów zależy od osoby, z którą będzie łączyć swoje życie, a raczej z tego, co jest znane. To się nazywa zgodność horoskop. Szczur dokona idealny wybór, jeśli swoimi satelitami lub wziąć Dragon Cabana.

I tak, smoka i szczur. Zgodność tych znaków jest bardzo dobry sojusz. Szczur Smok daje pewność, że jest gotowy do czynów i wykorzystuje do niego. A żeby dostać jego uwagę. Ale są takie wyczyny dla dobra Rat Dragon? Nie zawsze. To dlatego, że osoby urodzone w Roku Smoka, bardzo kochliwy. Powinien pojawić się na horyzoncie nowej pasji jak miłość szczur bierze tylnym siedzeniu. Więc dlaczego jest tak dobry jest sumą znaków Dragon i Szczura? Zgodność znaków obejmuje nie tylko dobry związek miłości, ale także silną solidną przyjaźń. Są bardzo komplementarne. Smok nie może żyć bez podziwu dla nich przez innych, co sprawia, że stały szczura. Kompatybilność z tej pary jest tak tak dobre. Bardzo dużo w perspektywach Unii zależeć będzie od przejścia pierwszego etapu stosunków.

Jeśli istnieją wspólne interesy i działania mają znaki smok i szczura, ich zgodność byłoby prawie idealnie. To będzie silna para, w której smok obejmuje prowadzenie i szczur staje się ich ideologiczną inspirację, pomaga we wszystkim, robi brudną robotę. Wielu może powiedzieć, że Dragon and the Rat, której kompatybilność jest nadal duży problem, nie będzie żył długo razem, ale ten sojusz z prawej równowagi sił w stanie kruszyć góry.

Ogólnie rzecz biorąc to bardzo złożony charakter – Szczur. Kompatybilny z wieloma innymi postaciami będą dobre, jeśli szczur będzie hartować swoje ambicje i będą mogli usłyszeć przeciwnika. Dość silny i stabilny związek z Rat będzie mógł związać knurów, bo ma tylko wspaniały charakter, a pod wieloma względami są jak partnerów – od spojrzeń miłości do budowania sposobów zarabiania pieniędzy. Dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieć się, z góry horoskop kompatybilność. Szczur, znając wszystkich pułapek, można znaleźć sposób, aby praktycznie każdy związek znaku.Neplohoy jest możliwe u szczurów z Bull. To dlatego, że będzie mógł się uspokoić szczury mogłyby dać jej poczucie pełnego bezpieczeństwa. Unia z Monkey jest również możliwe, ponieważ jest w stanie oczarować Monkey szczur, a do tego będzie ona pożegnać się wszystkiego.

Ale sojusz z Tygrysa będzie możliwe tylko pod warunkiem, że strony są trwale kompromisu. Tiger może być denerwujące u szczurów, że woli, aby zarabiać pieniądze, a nie rozejrzeć, nie jest zainteresowany w kwestiach globalnych wokół. Para szczurów z koguta może pojawić się tylko w jednym warunkiem – Rat szalony i prawdziwie kochać. Chodzi o to, że partnerzy są zbyt różne – tylko jeden zdobył, drugi tylko do spędzenia w taki sposób, że pierwszy nie udaje tyle pieniędzy. Ponieważ Rat nieśmiałe o pieniądze, to niebawem ta sytuacja nie będzie trzymać. Ale jeżeli ona będzie, jak obecny, wszystko będzie cierpliwy i wyrozumiały.

Zbadaliśmy najbardziej uderzające pozycje zgodności Rat horoskop. Z innych objawów sojuszu jest również możliwe, ale jest słabszy i spełnienie duchowe i materialne podstawy. Każdy przypadek Kompatybilność zależy od innych parametrów: Edukacja, tradycji i zwyczajów, więc horoskop – nie jest jedynym przewodnikiem w wyborze partnera.