657 Shares 9989 views

Co faceci jak u dziewczynek?

W życiu każdej dziewczyny przychodzi czas, kiedy nie jest już całkowicie zrozumieć mężczyzn, ale moja głowa jest powtarzany tylko jedno pytanie: co faceci jak u dziewczynek? Dlaczego przystojny z modelu wygląda idzie w parze ze specjalną przytulny i słodkie z jej twitters? Oczywiście, jest to niemożliwe, aby wyprowadzić wzór ogólny, ale istnieją pewne wzorce, które ludzie zwracać uwagę.

Najczęstszym błędem jest twierdzenie, że faceci lubią skromnej dziewczyny. Często życie dowodzi przeciwnie. Sam, skromność nie jest pożądane privlechosh książę. Najbardziej popularny w szkole, uczelni lub nawet przedszkola są zawsze charyzmatyczna dziewczynka. Zazwyczaj są one zaangażowane w grupie wsparcia, działają na wakacji szkolnych, a może nawet są starsi. W badaniu, niektóre dziewczyny lubią facetów statystyki pokazały, że ponad dziewięćdziesiąt procent chłopców w klasie była zakochana w najbardziej żywe i popularnej dziewczyny, a nie szara mysz z tyłu biurka.

Dziewczyna musi łączyć kilka wcieleń: The Queen, bezbronną dziewczynę, bardzo namiętną kochankę i gospodyń domowych. Bardzo często jasny charyzmatyczny dziewczyna przyciąga do facetów, ale nie może utrzymać. Oni błędnie sądzi, że faceci jak u dziewcząt tylko wygląd.

W pierwszym spotkaniu dziewczyna jest bardzo ważne, aby nie być zbyt dostępne. Molestowanie, nadmierna dbałość i poprosić o pra-babki w żadnym wypadku nie powinno być. Riddle – to główne motto pierwszego spotkania. O ile to możliwe, aby słuchać i nie przerywać – to druga reguła. Ale nie mylić mistykę z zimna do swojego partnera. Ważne jest, aby pokazać, że zależy Ci na nim, ale bez niego żyć po pierwszej randce może nadal. W żadnym wypadku! W każdym razie na pierwszym posiedzeniu nie ma miejsca dla uznania miłości i namiętny seks po wspaniałej kolacji. Jeśli kobieta będzie dostępna w pierwszym spotkaniu, bardzo wysoki procent, że po prostu nie powinna nastąpić. Ważne jest, aby być królową, a następnie jego kochanką, ta droga jest znacznie krótsza niż odwrotność kochanka królowej. To nie jest zasady przyzwoitości i edukacji Radzieckiego, bardziej psychologiczny ruchu. Mężczyzna wybucha namiętność, że zgasić pierwszą noc, kobieta ledwo przekształcić go w miłości. Ale jeśli człowiek przez pewien czas nie będzie jeden na jeden z pasją, będzie rosnąć w bardziej poważnych uczuć. A sam seks jest już bardziej delikatny, zmysłowy i delikatny. Nic dziwnego, że tak silne małżeństwo i dziadków, a więc krótkotrwałe związki data, łatwo dostępne młodzież. Cóż, ciągle rozszerzający się czuje człowiek może pomóc wizerunek troskliwego i piękne hostessy. Ważne jest, aby nie chodzić po brzegi i delikatnie połączyć kluczowe cechy przy zmianie obrazy faceci lubią u dziewcząt, a następnie samopoczucie oraz zapewniona jest rodzina.

Główną zaletą udanej kobiety, która zawsze przyciąga uwagę ludzi, jest możliwość, aby wyróżniać się od innych. Ci, którzy mają taką właściwość jest dana przez naturę, po prostu nie może wyjaśnić, co faceci jak u dziewcząt, dlaczego ludzie dają im kwiaty, pomagają wysiąść z autobusu i przepuszcza w kolejce. Inne długo studium kobiecej energii. Obecnie otwarcie wystarczającej liczby wyspecjalizowanych szkół, warsztatów i wykładów.

Należy zauważyć, że postać piękna i luksusu to ogromna zaleta z dziewcząt, ale nie gwarantuje jego sukces. W życiu każdego z nas zdarzają się przypadki, kiedy człowiek spotyka dziewczynę niesamowitej urody, a potem odejść i po paru miesiącach ożenił niepozorny spokojną dziewczynę. Ale błędem jest stwierdzenie, że go lubi, bo jest cichy i niepozorny. Przeciwnie, taki człowiek wyciągnął niesamowitą siłę żeńską, który jest pełen dziewczynki.