869 Shares 8596 views

Entertainer – to … Znany w rosyjskich artystów

Entertainer – jest artystą pop gatunku, działając jako łącznik w programach koncertowych. Od jego profesjonalizmu do sukcesu koncertu. Zdolność do wypełnienia odstępów między numerami jest wysokiej sztuki, która odróżnia tego artystę.


połowa sukcesu

Lead-artysta powinien być elokwentny, doskonała znajomość języka literackiego, a co najważniejsze – aktor musi być wit. Poczucie humoru i zdolność do terminowego humoru są kluczem do udanego występu na scenie. występy koncertowe następują po sobie, publiczność w hali jest zawsze w oczekiwaniu na kontynuację. Jednak następujące stwierdzenie nie zawsze wyglądać kontynuacja poprzedniego. Oraz koncert odbył się w sposób zorganizowany, wprowadza artystów sceny wiodące. Jego zadanie – połączyć ze sobą występy wszystkich uczestników biorących udział w przedstawieniu.

kreatywność

Najlepsze artystów – jest artystą, który jest zdolny do improwizacji. Najczęściej, to musi działać między numerami w koncercie, a do publicznej wiadomości nie traci zainteresowanie tym, co dzieje się na scenie, musi przełączyć uwagę od samych widzów, aby dać niektóre rekapitulacji, powiem krótko zabawną historię, aby obecny w hali nudzić.

Artyści po raz pierwszy jako forma sztuki pojawiła się w połowie 19. wieku w Paryżu, w dzielnicy Montmartre, kabarety i kafeshantanah. Entertainer – to przede wszystkim dobry aktor dramatyczny, w stanie prowadzić tłum. On również musi opanować sztukę dialogu.

Gatunek psychologia

Ponadto, artystą – psycholog, poczuć nastrój publiczności. Idealnie, aktor powinien dostać uwagę całej widowni i wytrwale trzymać go w dłoniach. Gdyby nie tyle talent, powinien przynajmniej zabawić publiczność podczas gdy oni czekają na skrzydłach innego artysty.

Entertainer powinni być świadomi wszystkich Dniach Ostatnich wydarzeń politycznych, jak najlepiej repryzą – to żarty na tematy dnia. Dobra pamięć powinna pomóc aktorowi przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w świecie po raz ostatni jako artysty, między innymi, jest nośnikiem wiadomości, którą dzieli się z publicznością w przerwach między numerów koncertowych.

Program namiot

Specjalny talent powinien posiadać artystów w cyrku, ponieważ jego obowiązkiem jest nie program tylko sklasyfikowany pokoje, ale także uczestniczyć w błazeństwa. Go jako steward, konieczne jest, aby powstrzymać się nazbyt gorliwych „klaunów” i ciągle nazywają je zamówić. „Klownów” lub „czerwony” – klaunem cyrku, wypełnienie przerwy między liczbami. Entertainer z cyrku, lub jak to nazywa, shprehshtalmeyster, prowadząc cały wydajność od początku do końca.

Edward Aplombov

W niektórych przypadkach, rola czołowych koncernów programu wykonuje artysta – lalkę, jeżeli wymaga tego szczególny charakter reprezentacji. Miniaturowe aktorzy teatru lalek w lepszej mieszanki z tym samym – na wiodących wątków. Na przykład, teatr artysta Obraztsova – znana postać Edwarda Aplombov – wspaniała lalka z głosem aktora Narodowego Zinovy Gerdt, który radzi sobie z rolą kapitana nie jest gorsza niż w chwili obecnej. Głównym spektakl Aplombova – to „Niezwykłe Concert”.

Znani artyści

Artyści konwersacyjny gatunek – specjalna kategoria w środowisku aktorskim. Najjaśniejsze wykonawcy pozostają w pamięci na zawsze wdzięcznych widzów.

Talenty z przeszłości

  • Entertainer-Elder Baliev Nikita Fedorowicz (1876-1936) – słynny aktor, reżyser i dyrektor teatru parodii Moskwie "The Bat". Pochodzący z miasta Rostów nad Donem. Jako młody człowiek w przedsięwzięcie, nawet ukończył Moskiewskiej Akademii giełdzie, ale po dołączył do grona udziałowców Teatr Moscow Art Theater, jego priorytety w życiu się zmieniło, a całe przyszłe życie Nikita Balieva dano sztuki. Baliev zasłynął z roli chleba w sztuce „The Blue Bird” Maeterlincka. Po triumf w aktora Teatru Stanisławskiego założył słynny teatr kabaretowy „Zemsta nietoperza”, który działał jako mistrz ceremonii.
  • Nikołaj Pawłowicz Smirnov-Sokolsky (1898-1962) – radziecki pisarz, komik, bibliograf. Urodzony w Moskwie w rodzinie chłopskiej i zecer. W młodości pracował w księgarni, a jednocześnie był niezależny reporter gazety wieczorem. Z 17 lat zaczął mówić na scenie letniej, a następnie w „Odeon” teatru miniatur. Pisał własne kompozycje satyryczny charakter. Smirnov-Sokolsky był urodzony artysta odkrył szczególną poufnych formy komunikacji z publicznością, kiedy artyści prezentowane jako bezpośredni dialog ze społeczeństwem.
  • Garkavi Mihail Naumovich (1897-1964) – słynny komik, który pracował z Lidiey Ruslanovoy, legendarnego rosyjskiego piosenkarza. lwia ich wykonań narratora przypisany humoreski, które sam napisał. Naturalny wdzięk, dowcip, wybitny talent aktorski Garkavi nominowany do przednich szeregach radzieckiego artysty. Wiedział, jak zaprezentować się aktor, który od razu stał się popularny. Jego artyści Michael Garkavi zbudowany na współpracy z wieloma pisarzami, ale zawsze przypomniał zebranym, kto jest autorem tej historii.

Artyści z okresu sowieckiego

  • Raikin Arkady Isaakovich (1911-1987) – legendarny mistrz gatunku pop, słynnego artysty, humorysta neprevzodenny, Artysta Ludowej ZSRR, laureat Nagrody Lenina, Bohatera Pracy Socjalistycznej. Raikin lat szkolnych lubił sztukach teatralnych, grał w klubie dramatu i marzył o zostaniu aktorem. Po szkole wstąpił do Akademii Leningrad of Performing doskonałości. Trening rozpoczął w warsztacie Kozintsev, a później przeniósł się do V. kurs N. Soloveva, Associate Meyerholda. Oprócz studiów na Akademii, Arkady Isakovich lekcje pantomima prywatnie. Raikin żył długo twórczą. Jego syn Konstantin Raikin jest również aktorem i skutecznie kontynuował dzieło ojca.
  • Znany artysta Boris Siergiejewicz Brunov (1922-1997) – reżyser, pedagog, profesor, szef moskiewskiego Teatru Rozmaitości. Urodził się w Tyflisie, w rodzinie artystów cyrkowych z dzieciństwa uczestniczyli w poglądach. W 1953 roku Bruno przybył do Moskwy i próbował wprowadzić Moskontsert. Jednak brak repertuaru uniemożliwił młodego artystę. Mimo, że został zauważony, a nawet wziął pod swoje skrzydła. Słynna aktorka Rina Zelenaya stał się w pełni wspierać promocję dowcipny, uroczy Brunow. Tak więc początkujący artysta pojawił Uczestnicy koncertu, który odbył się na Kremlu, w Sali Kolumnowej, 23 października 1954 r. Następnie Boris Siergiejewicz Brunov użyto Mosconcert.
  • Belza Światosław Igorevich (1942-2014) – jeden z najbardziej znanych artystów konwersacyjny gatunku, muzykolog, pisarz, prezenter, przewodniczący jury wielu. Debiutował w telewizji w 1972 roku w „Klubu Podróżnika”, który został przeprowadzony przez Jurij Sienkiewicz. Stało się popularne, dzięki serii oczach francuskich badanych Francja Impressionists „” Paris poprzez oczach Andre Morua „i inne. Od dawna czołowy program telewizyjny „Music in the Air” i „Gwiazdy na Kremlu”. ściśle współpracował z muzykami Oleg Lundstrem i George Garanyan, przyjaźnił się z kompozytorem Yuriem Saulskim.

I wreszcie, artystą, który nie ma rang i tytułów, ale to nie umniejsza jego talentu. Edward Aplombov – aktor konwersacyjny gatunek w teatrze w Moskwie Siergiej Obraztsov Lalek. Entertainer lalki – doskonałym przykładem tego, jak do prowadzenia koncertów. On wyraził Ludowy Artysta ZSRR Zinovy Gerdt.