155 Shares 2891 views

Jak mierzyć prawo członkiem?

Sporo ludzi niezadowolonych z rozmiaru swojego penisa. I to nie zawsze jest uzasadnione niezadowolenie, i to wyłącznie z powodów psychologicznych. W tym silniejsza płeć jest bardzo dobrze rozwinięta konkurencja, ludzie chcą być w pobliżu najlepszych swoich rywali. Często niewielki rozmiar męskiej godności lub wiecznego ducha rywalizacji prowadzi ich do poszukiwania sposobów zwiększenia penisa.

Przed uciekania się do zwiększenia techniki trzeba zrozumieć, jak mierzyć penisa. Mówiąc o jego długości, należy pamiętać, że różni się ona w stanie wyprostowany i wiotkie. Praktyczne znaczenie ma rozmiaru penisa. Istnieją dwa sposoby, jak mierzyć penisa. Oba wiążą się z użyciem linijki i mierząc długość od kości łonowej do wierzchołka nie biorąc pod uwagę indywidualne cechy konstrukcji. Tylko w pierwszym przypadku, linia „wciśnięty” do warstwy tłuszczu, a drugi jest stosowany luźno. Pewniejszy sposób pokazujący jak zmierzyć element, jest druga metoda. To pokazuje, jak ważne jest umożliwienie, których długość może się różnić ze zmianą wagi.

Urolodzy mierzyć członka w stanie relaksu, ciągnąc go do maksymalnej długości. W tym przypadku wyniki będą takie same jak w stanie erekcji. Ale w domu, lepiej jest mierzyć podekscytowany penisa.

Jeśli trzeba jeszcze ustalić długość penisa relaksacyjnych, pomiar należy wykonywać kilka razy dziennie, w różnych warunkach, na przykład, po przebudzeniu, po prysznic, ćwiczenia. Fakt, że ta część ciała może ulec zmianie w zależności od wielu czynników. Dlatego dla długości trzeba wziąć średnią arytmetyczną wszystkich tych wartości.

Oprócz długości penisa, obie płcie są również zainteresowani jego zakresu. Jest mierzona na erekcję. W tym centymetrem napięty, ale bez napięcia, owija się wokół penisa.

Zdecyduj, jak mierzyć penisa, a wykonywanie tych prostych manipulacji, to można mówić o wzroście godności męskiej. Jeśli jest to naprawdę konieczne. Metody powiększania penisa może być chirurgiczne lub zachowawcze. Uciekania się do operacji plastycznych eksperci radzą, aby tylko w skrajnych przypadkach. Oczywiście, współczesna medycyna może wydłużyć narządu płciowego przez dwa i pół centymetra, a może osiągnąć wzrost obwód 6 centymetrów. Jednak w praktyce, wyniki mogą być mniej. Ponadto, każda operacja może prowadzić do niepożądanych powikłań.

Aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka, ale jednocześnie uzyskać pożądany wynik, możliwe jest uciekanie się do ćwiczeń fizycznych. Przed członka klasy trzeba się rozgrzać, aby zapewnić przepływ krwi do niego. W tym celu konieczne jest mokry ręcznik w gorącej wodzie i owinąć penisa. Taki okład pomieścić około trzech minut. Po można przejść bezpośrednio do sesji treningowej. Podstawowe ćwiczenia rozciągające i jelqing. W pierwszym przypadku penis splecione lekko poniżej głowy i zostaje przedłużony o siebie. Ćwiczenia promuje rozciągania więzadeł i stopniowego wydłużania penisa. Tylko nie rób tego zbyt wiele i nie uciskać naczynia krwionośne, zamiast pozytywny efekt nie będzie rannych. Jelq można przetłumaczyć jako „dojenie”. Ruch zatem być odpowiedni. Wykonaj ćwiczenie trzeba poluvstavshem genitalia używając smaru.

Aby osiągnąć pozytywne wyniki, ćwiczenia powinny być wykonywane regularnie. Ale w żadnym wypadku nie może zdobyć się na ból. W przeciwnym razie będzie to tylko zaszkodzić zamiast dobra.