677 Shares 3563 views

Przydatne wskazówki: jak nawijać włosy na żelazka do włosów

Sam proces zwijania – jest dość proste, dlatego przedstawiciele samice preferują większą środowisku domowym do wygładzania, prostowania lub włosy curling, zamiast drogich salonów kosmetycznych. Aby zacząć, to zapytać, gdzie kupić żelazka do włosów, jako potencjalny włosy nie będą działać bez niego. W uzupełnieniu do prasowania, to będzie obecność grzebienia, pianka do stylizacji i krem odżywczy do włosów, a także lustro.

Kolejność działań

Zastosowanie prasowania kiedy perms zagwarantować ten sam rezultat, że kobiety osiągnąć za pomocą pęsety i lokówki. Stworzenie silnej wspaniałe loki we włosach. Co więcej, taka fala jest w stanie utrzymać się przez długi czas.

Przed jak nawijać włosy na żelazka do włosów, wymaga wstępnego przygotowania ich. Zawsze upewnij się, aby umyć włosy, a następnie przy użyciu odżywki do zmiękczenia i ostatecznie dobrze wysuszyć. Ważne jest, aby pamiętać, że przed instalacją włosy powinny być całkowicie sucha, gdyż prawdopodobnie nie dać pożądanego rezultatu.

Po włosy są suche, należy zastosować pewne środki, aby chronić je przed wysokimi temperaturami. To doskonale pasuje do każdego krem odżywczy, który musi być trochę ciepło w dłoniach przed nałożeniem. Kiedy tarcie w pierwszej kolejności konieczne jest, aby zwrócić uwagę na wskazówki, większość cierpiących na różne manipulacje.

Jak oszukać piękne loki i mieć pewność, że instalacja będzie chwycić? Należy smarować przed curling mus włosy naprawić fryzurę lub piany. Ważne jest, aby obserwować, czy dany środek nasączone dobrze, a wszelkie pozostałe włosy wilgotne. Jednocześnie utyuzhok powinno już być rozgrzany do maksimum, ponieważ TRWAŁA wymagają bardziej intensywnego ciepła niż wygładzanie.

Aby dowiedzieć się dokładnie , jak nawijać włosy na żelazka do włosów, ważne jest, aby śledzić wszystkie powyższe kroki. Upewniając się, że jest prawidłowo wykonane, można przystąpić do kolejnego etapu, który obejmuje gruntowną rozczesywanie włosów i podzielić je według poziomu. Można to zrobić przez podnosząc kosmyki włosów na głowie i dołączyć je do góry na nawrocie. przyszłość włosy powinny pozostać w dół po raz kolejny grzebień i podzielić przez nici. Jak nawijać włosy na utyuzhok- łatwe do zrozumienia w trakcie pracy. Silniejszy niż wszystkie loki są uzyskiwane z cienkich nici.

Przy użyciu lokówki, nie ma potrzeby, aby nawijać całe całe pasmo. Musimy wziąć ją za rękę i pociągnąć do siebie. utjuzhkom włosy zrobione tylko u nasady. Wolny koniec jest owijany wokół prasowania, a następnie obraca się sto osiemdziesiąt stopni wokół jego osi w celu pozyskania kolejną cewkę. Koniec nici powinna być luźna i zwisała.

Ostatnim etapem master-klasy w jak nawijać włosy na żelazka do włosów, będzie ostatnim akcentem. Gładka utjuzhkom ruch trzeba wydać przed końcem nici, a następnie pozwolić jej odejść. Więc uzyskać ładny szczelne zawinięcie. Z zamkami, aby zapewnić wyznaczoną należy powtórzyć kroki do dolnej włosy wokół. Następnie ta sama zasada odnosi się do górnego rzędu. Dla bardziej zaawansowanych form może być lekko naprawić włosy, ale tylko z rękami, a nie grzebieniem.