246 Shares 1510 views

„Mercedes' ML 320 – opcja budżet dla klasy biznesowej

Niech „” Mercedes ML 320 i został przedstawiony przez producenta jako kompaktowego crossovera, ten samochód nie jest. Jest to – Q-wymiarowej i stały nośnik, który zadowala ich właściwości technicznych. O ten samochód można powiedzieć jedno – Mercedes w swoim repertuarze, a ML 320 jest popyt, a także wielu innych samochodów tej marki.

projekt

Jak to ma miejsce w wyglądzie, konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów o konstrukcji maszyny. „Mercedes' ML 320 wygląda całkiem fajnie, i można powiedzieć, że tradycyjnie, nawet konserwatywny. Wszystkie najlepsze tradycje – Samochód wygląda elegancki, niezawodny i całkowicie. Są to maszyny, które nigdy nie przestają być popularne. Nie mają żadnych dodatków i „charakter” daje prawdziwy samochód, czystej krwi, mersedesovsky wygląd. By the way, indywidualne podejście należy zauważyć, wnętrze – to jest w ścisłym stylu biznesowym, bez używania zbyt jasne i błyszczące materiały. Jednym słowem – idealne samochodów biznes klasy, gdzie można udać się do absolutnie każdego spotkania.

I moc silnika

Liczby te są jednymi z najważniejszych. Że są one prowadzone kierowców przy wyborze Iron Horse. „Mercedes' ML 320 jest wyposażony w sześć cylindrów silnika wysokoprężnego. Każdy wie, że w krajach europejskich jest wszystko po prostu zapomniał o silniku benzynowym. Ogromna liczba samochodów wyposażonych w silniki Diesla. „Mercedes' ML 320 może oferują doskonałą turbodoładowaniem objętość trzech litrów, a chetyrehklapannyh cylinder. Oczywiście, moc samochodu nie jest zbyt imponująca (około 220 KM), ale moment obrotowy wynosi 510 Nm, dostępny tylko przy 1600 obr./min. To pragnienie uzasadnia się w codziennej pracy, jeśli zachodzi potrzeba, możemy radykalnie przejść do dowolnego przelewu. Przyspieszenie jest umiarkowany – do stu kilometrów osiągnie 9,4 sekundy. Jeśli mówimy o maksymalnej prędkości samochodu, to jest dość duże – więcej niż 200 km / h. Zużycie paliwa zadowoli nikogo – tylko 7,5 litra na autostradzie. Jednakże, jeśli samochód jest napędzany w mieście, wzrosła do 12,7 litrów na sto kilometrów. Jednakże, nie jest to bardzo dużo w porównaniu z innymi maszynami.

wszechstronność

Jeżeli dana osoba potrzebuje niezawodnego pojazdu, który uratuje w każdej chwili, to zdecydowanie powinien wybrać „Mercedes' ML 320 Zdjęcia tego samochodu może w pełni pokazać swoją wszechstronność. Jeśli potrzebujesz samochodu na wycieczki rodzinne – warto go kupić, ponieważ model ten jest bardzo przestronny i dość ogólny. Ponieważ wielu z nich zrezygnować dla „Mercedes” ML 320 recenzji kierowcy są zachęcani do zakupu – mówią, że jest świetnym rozwiązaniem dla komfortowego podróżowania. Nawet kilka godzin spędzonych za kierownicą lub na tylnym siedzeniu, nie wpłynie na stan pasażera lub kierowcy. Samochód ten jest idealny dla osób podróżujących w interesach, bo podobno wygląda bardzo reprezentacyjny i szanowany.

Komfort i bezpieczeństwo

Co jeszcze można powiedzieć o tym samochodzie? Być może słowa jak ciche komfortu i kontroli, charakteryzują go w pełni. Wszystkie koła system napędu sprawia, że proces kierowania, łatwe i proste. Należy również zauważyć, że ze względu na to urządzenie zyskał wysoką wydajność aerodynamiczną. ML 320 posiada system zabezpieczeń i, w rzeczywistości, jak każdy inny Mercedes-Benz. Ma tylną i przednią strefę absorbującą uderzenia. Ponadto producent wyposażył stronę modelu belki ochronę i nowe pasy – mogą być regulowane w pionie dla pasażerów siedzących obok. I, oczywiście, mieć tarczę anty-zamek, poduszki powietrzne (obie boczne i przód) hamulce i cztery koła. Takie urządzenia po raz kolejny potwierdza niezawodność pojazdu jako Mercedes. Ponadto, wszystko w nim jest – zamki moc i okien, ugruntowany system klimatyzacji. W takiej maszyny będzie się komfortowo w każdej porze roku. Warto również zauważyć, że samochody tej serii posiadają dodatkowych technik, które zmniejszają emisję tlenku azotu. Jest również ważnym faktem.

opcja budżet

I wreszcie, kilka słów o kosztach takiego samochodu jako „Mercedes' ML 320. Jego cena jest całkiem do przyjęcia dla takiej maszyny – w zależności od konfiguracji może się różnić, ale na ogół jest mniejsza niż 700 tysięcy rubli. Jest to naprawdę dobry wybór, bo ten samochód łączy luksusowy samochód sportowy z komfortem i niezawodnością zwrotnicy. Ma wszystko, czego potrzeba wymagającego kierowcę – dużo przestrzeni dla pasażerów, dobrą wydajność, stylowy wygląd oraz zwiększone bezpieczeństwo. Nowy silnik, bardzo wyjątkowy styl i aktualizowane podwozie – to wszystko można zobaczyć w tym pojeździe.