751 Shares 6081 views

Jak pozbyć się czerwonych mrówek w mieszkaniu szybko i trwale?

Wiele do czynienia z pytaniem, w jaki sposób pozbyć się czerwonych mrówek w mieszkaniu. Szkody dla ludzi lub zwierząt, nie będą robić, ale mogą znacznie zaszkodzić meble w domu, jedzenie. Ponadto, mrówki są przekupień infekcji. To wszystkożerne owady, ich uwaga jest narysowany jako cukiernicy i wazon zawierającej słodki upominek i śmieci.

Mrówki, które można znaleźć w produktach lub znajdują się w miski kota – jest osób pracujących. Dlatego ręcznie usuwając je, nie będzie niczego osiągnąć. Są tylko pionkiem w tym złożonym systemie. Główny wróg – ich królową. Stwarza to „praca”, które zapewniają jej jedzenie i nigdy nie opuszcza swoje gniazdo. W tym tkwi cała złożoność walce z czerwonymi mrówkami. Aby zrozumieć, że zniszczenie domu mrówek – złożonego procesu, starają się znaleźć swoje gniazdo. Najczęściej jest to w małej wnęce, co znacznie utrudnia poszukiwania. Znalezienie miejsca gdzie wszystkie mrówki przejść z wytwarzanych produktów, aby cieszyć się wcześnie. To może być tylko wprowadzenie do długiego korytarza prowadzącego do gniazda. Należy zwracać uwagę na możliwość, że owady można znaleźć w wielu różnych miejscach. Nawet w placówce lub pod płytą główną. Chemicals przeciwko czerwone mrówki w mieszkaniu – najbardziej wygodny sposób na radzenie sobie z nimi. Ale tylko pod warunkiem, że pokój nie zwierzęta i małe dzieci. W przeciwnym razie, należy użyć innych, bardziej bezpiecznych środków.

Istnieje wiele rad narodowych, które mówią nam o tym, jak pozbyć się czerwonych mrówek w mieszkaniu. Aby rozpocząć, należy wiedzieć, że te owady nie tolerują ostry zapach pietruszki, rumianku, cebula, mięta, olej słonecznikowy, i tak dalej. D. Sok z tych roślin wystarczy nasmarować „utwór” mrówek i ich nie ma. Można również dostosować je słodka pułapka. Aby to zrobić, wlać spodek cukru wody i pozostawić je w miejscach, gdzie najczęściej występują owady. Mrówki uchuyut słodyczy i pogrążyć się w tę pułapkę.

Jednak nie dyskutować z tobą na pytanie, w jaki sposób pozbyć się czerwonych mrówek w mieszkaniu, jeśli ich gniazdo znajduje się w odległym miejscu. Aby to zrobić, należy użyć tzw „przynętę”. Istota tej metody polega na tym, że trucizna działa na mrówki natychmiast. Udaje mu się doprowadzić zatrute przynęty do gniazda, niszcząc całe mrowisko. Te „traktuje” można przygotować samemu. Wymagałoby to mieszać kwas borowy, wodę i coś słodkiego miodu, cukru lub wanilię, ponieważ traktuje ulubione mrówki. Gotowanie przynęty potrzebne do czyszczenia naczyń, ponieważ te owady są bardzo wrażliwe na zapach i mogą ominąć swoją stronę spodek. Gotową mieszaninę rozszerzony w misce i umieścić w proponowanych miejscach występowania mrówek.

W tym artykule powiemy Ci, jak pozbyć się czerwonych mrówek w mieszkaniu. Korzystanie z tych wskazówek, zdasz sobie sprawę, że pomimo złożoności procesu, aby pozbyć się tych owadów jest całkiem realne. Konieczne jest zastosowanie tych metod w praktyce, a mrówki na stałe opuścić swój dom.