480 Shares 1703 views

Ile patentów wokół dobra i bezużyteczny

Ta wojna idzie bez strzałów, ale straszne, bo kto poniósł porażki rękę straty.

Odszkodowanie, które powinny zwrócić się do strony przegranej, ale tylko za to, że urząd patentowy, który został opuszczony przez wniosku o rejestrację znaku towarowego lub w celu uzyskania zaświadczenia o prawach autorskich, nie przeszkadzało, aby zakończyć badanie, sprawdzanie podobnych środków identyfikacji – może być wart dużo zer , Najgorszy rodzaj, w związku z czym może być tylko kontynuacja braku terminowego regulowania ochrony prawnej – reklamowane i rozpoznawalnych znaków towarowych kupujący po prostu pójść do innego przedsiębiorcy, który był w stanie wykorzystać ten moment.

Jabłko świadomie rejestruje ogromną liczbę patentów

W radzieckiej komedii „Office Romance” istnieją nadal dość arbitralny opis statystyk, umożliwiając wiedzieć dosłownie wszystko o ludzkich potrzeb. Dokładnie takie statystyki pozwala na dokonanie niespodziewanych odkryć. Okazuje się, że najwięksi producenci urządzeń komunikacyjnych odnoszą się do urzędu patentowego tak często, że wydaje się, jakby każdy dzień ich inżynierów dokonał kilku odkryć. Sądząc po tym, jak działalność Apple, na przykład, dotyczy podobnych działań prawnych – wkrótce cały świat czeka na „manna z nieba”, jak wprowadzenie opatentowanych innowacji zapewni dobra całej ludzkości.
Niestety, ale tak nie jest. Taka aktywność jest związana tylko z chęci zarejestrowania mniej lub bardziej nadaje się do standardów zdolności patentowej rozwiązania problemów technicznych. I jak go używać – spółka, czasami nawet nie myśleć. I odbywa się to na odpowiedni moment, aby nacisnąć jego rywal siły, aby zatrzymać wydawanie obiecujący model otrzymał największą rekompensatę finansową.
W całej tej różnorodności – bez pomocy doświadczonych pracowników, tak jak w YurPatent nie. Że wiedza i doświadczenie, aby pomóc zapewnić właścicielowi własności intelektualnej błędów, chronią przed katastrofalną rekompensaty sądowej.

Tesla Motors – organizacja charytatywna lub obiektywna konieczność?

W tym czasie, jak niektórzy producenci zarejestrować dosłownie każdy drobiazg, że rozwinęły się w ramach przygotowań do wydania nowych produktów, inne, takie jak Tesla Motors – otwarty dostęp do swojej własności intelektualnej do każdego, kto chce wziąć poważnie produkcji pojazdów elektrycznych. Być może jest to dobroczynność, a może dokładna kalkulacja. Po zakończeniu pewnych idei twórczych, ukryte powyżej swobodnym dostępie, może być następnie wykorzystane przez „dobroczyńca”, który dał wcześniejsze zameldowanie Patentowym utalentowanego człowieka. Tak czy nie – czas pokaże, ale tutaj jest jak działać teraz, jakie kroki podjąć, aby nie ponieść straty z działaniami intruzów – Wiersz pracowników YurPatent. Ściśle według prawa wykonując formalności rejestracji – przedsiębiorca otrzyma niezawodną ochronę prawną ich reputacji, inwestycji i biznesu.