244 Shares 1464 views

Dlaczego koty jak waleriana i octu nienawiści

Każdy wie, że koty są częściowe do waleriany. Człowiek uznawany za ten lek jako środek uspokajający, który jest idealnym lekarstwem i jak przeciwskurczowe. Kot, wąchania lub lizanie kilka kropli nalewki, wręcz przeciwnie, stają się aktywne. Zaczynają się toczyć na podłodze, miauczy, ocierając się o nogi gospodarza lub przedmiotów w pokoju. W pewnym sensie, to zachowanie przypomina zachowanie kotów w okresie godowym. Daje to powód, aby wierzyć, że zapach waleriany działa na nich, podobnie jak zapach hormonów płciowych, i wyjaśnia, dlaczego koty jak waleriana, mianowicie ich pobudzenia seksualnego. Jest to częściowo obsługiwany przez obecność w korzeniach waleriany pinenu terpineolu i seskwiterpenu, które nadają charakterystyczny zapach rośliny i działają jak feromony.

Jednak niektórzy eksperci wyjaśniają, dlaczego koty jak waleriana, a nie podobieństwa leku na zapach feromonów, a jego efekt narkotyczny. Potwierdza ten pogląd duże zwierzę trakcję, spróbuj nalewkę, żeby ją coraz bardziej, i w dowolnym czasie. Pobudzenie seksualne jest kot widziany w ściśle ustalonych okresach. Na różnych szerokościach geograficznych tym razem od lutego do kwietnia i od sierpnia do września.

Jeśli oglądasz kota, który został podany waleriany, można zauważyć pewne różnice w jej zachowaniu podczas pobudzenia seksualnego i po przyjęciu nalewki lub wąchania. Są to koty, które rozpoczęły się wstać różnych ruchów im obce, takie jak zombie, krążył wokół nóg stołu. Niektórzy stracili orientację w przestrzeni, wpadając na ścianach, przeniósł się, kołysząc się jak pijany mężczyzna. Gdy stymulacja seksualna dla zwierząt to nie jest przestrzegana. Dlatego też nie można uznać za odpowiedź na pytanie, dlaczego koty jak waleriana, nalewka tylko zwiększenie libido.

Dla zabawy, aby dać jej ulubiony waleriana nie powinno być. Po nalewki obecny w 70% alkoholu, w korzeniach waleriany, wśród innych substancji, jest olejki eteryczne, glikozydy, garbniki i kwasy. Na ciele małego kota nie są najlepszym sposobem, jak również, a leki na ludziach.

Jest inna roślina, która koty mają zachcianki. Chodzi o kocimiętki. Będąc blisko niej, zwierzęta również zaczynają ocierać się o niego, lizać rośliny, skały na ziemi. W obecnej nepetalakton kocimiętki krewny marihuany. Kto wie, może to przyciąga naszą mruczenie. Naukowcy jeszcze nie dojść do konsensusu, dlaczego koty jak waleriana.

Ale dlaczego oni lubią jeść trawę, jest już dobrze znana. Jako bezwzględnych mięsożerców, koty czasami przełączania na zielony. Konieczne jest, aby oczyścić żołądek zwierząt. W naturze żywią się myszy i ptaki. Połknąć nie oddziela się od skóry i nie wyrywanie pióra. Od tego w żołądkach ich nagromadzonych odpadów nieprzetworzonych. Tutaj koty i jedzą trawę, aby wywoływać wymiotów w domu. Jaki rodzaj trawy jak koty bardziej niż najbardziej? Zauważono, że często wolą młode pędy owsa, pszenicy, żyta. Jednak w przypadku braku może wykorzystać wierzchołkowego chwastom trawiastym, płatki róży, Zigokaktus, aloesu. Zwierzęta, którzy otrzymują żywność bez piór i bez włosów też potrzebują czasu do czasu, aby karmić trawy. Koty lizać codziennie, a ich własne włosy wypadają mu w żołądku. Zamiast ziół do oczyszczenia żołądka futra kotów można nadawać specjalne preparaty.

Wiele z nich jest zaniepokojony tym, co pachnie nie lubią kotów. Dla każdego zwierzęcia, a także dla ludzi, kwestia czysto indywidualna. Ale ogólnie można zidentyfikować ocet, Rue, olejki eteryczne z owoców cytrusowych, tsitroneli, cebuli i czosnku. Zapach tych substancji drażniąco cienkich receptory zlokalizowane w układ węchowy kotów, powodując ich nieprzyjemne uczucie. Substancje zawarte w rue oleju jest toksyczny, może spowodować wysypki skórne. W smaku przypomina cebuli i czosnku. Koty starają się unikać miejsc, gdzie te rośliny. W dawnych czasach, nawet obkladyvali gołąb rue, cebulę lub czosnek, aby utrzymać gołębie z wizyt kotów.