94 Shares 3529 views

Trwałe prostowanie włosów: Charakterystyka procedur

Jednym z nowoczesnych innowacji w świecie mody i urody jest stałym prostowania włosów, dzięki czemu nawet z buntowniczego i pozornie brzydkie włosy, aby stworzyć piękną gładką i lśniące włosy. Aby osiągnąć zadziwiające rezultaty wystarczy jedna procedura przeprowadzona w kabinie, a za zdrowie włosów jest o wiele bezpieczniejsze niż ciągłego użytkowania żelazka do prostowania. Trwałe prostowanie sama procedura ma pewne podobieństwa z trwałej, ponieważ w trakcie sesji są wykorzystywane do prostowania podobne preparaty loki.

Przygotowania do procedury

Stałe prostowanie włosów przeprowadza się z użyciem odczynników chemicznych, i wybór konkretnego reagenta, w zależności od konkretnego typu włosów. Najpotężniejsze prostowniki obejmują wodorotlenek sodu, który pozwala nawet mocno skręconą prostowania włosów, ale podczas używania go sami loki poważnie uszkodzony. Mniej agresywny lek jest tiolglikolat amonu, który służy również do skomplikowanych i silnie poskręcane włosy, ale nie znacznie uszkodzić strukturę włosów. Ciasne loki do jakichkolwiek prostowników nie reagują.

Zaleca się również fryzjerzy zwykle przez kilka tygodni po prostowania używać specjalnych środków na porost włosów do użytku domowego, który nie tylko będzie w stanie odbudować włosy, ale również będzie mieć dodatkowy wpływ prostuje.

Trwałe prostowanie: korzyści lub szkody?

Pomimo głośnych dodatniego sprzężenia zwrotnego, procedura ta nie może być całkowicie nieszkodliwe zadzwonić. Musimy jednak zrozumieć, że Prostowanie lub odwrotnie – curl włosy bez szwanku niemożliwe. Można jedynie zmniejszyć narażenie chemicznej poprzez zastosowanie bardziej łagodnych sposobów prostowania. Jednym z takich bio-prostowanie. Jest to trwałe prostowanie włosów, ale w tym przypadku używamy specjalnego sprzętu ochronnego. Tak, tuż przed procedura jest stosowana do głowy kremu ochronnego na bazie wazeliny, która jest bardzo łatwo usunięte po zakończeniu sesji.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów prostowania włosów

Głównym warunkiem postępowania – zdrowe, nie uszkodzone włosy. Jeśli są zbyt suche, są cięte, barwione lub promelirovany, a następnie przeprowadzić prostowanie włosów na stałe nie jest zalecane. Ponadto, nie należy wystawiać swoje włosy do ataku chemicznego prostownika tuż przed rozpoczęciem sezonu letniego, gdyż promienie słoneczne nie są najlepszym sposobem wpływają osłabiony po prostowania włosów.

Rezultatem jest trwałe prostowanie włosów

Wiele kobiet uważa, że trwałe prostowanie włosów pozwala zapomnieć o tych przykrych chwilach codziennej stylizacji. Jednak wbrew naturze, jak mówią, nie ma kłótni, a nikt r anuluje. Kręcone włosy będą nadal zwijają, ze względu na ich strukturę postępowania nie zmienia się. Pomimo faktu, że po włosach, zazwyczaj cięższe prostowania, pewna puszystość nadal. Ale to może być zmniejszone poprzez zastosowanie specjalnych narzędzi do montażu. Jednak korzystanie z nich będzie możliwe tylko w ciągu 2-3 miesięcy po zabiegu. Do tej pory leczenie włosy powinny być łagodne, bez użycia suszarki do włosów i żelazka.

Profesjonalne trwałe prostowanie włosów, to dobrze, że efekt trwa do sześciu miesięcy, oprócz doświadczony mistrz w kabinie można zawsze powiedzieć, jak środki do pielęgnacji domu, lepiej jest użyć, aby zapisać wynik jak najdłużej.