274 Shares 9881 views

Świąd dłoni? Nie jest to choroba – znak!

Swędzenie dłoni i jesteś całkowicie zdrowy? Tak, powinien pojawić się lista będzie! Są tacy, którzy są bardzo podobać się ludziom, którzy zachorowali na „tymczasowe swędzenie!”

Co swędzące dłonie

Ludzie z ust do ust przekazują prognozy dotyczące nagłego świądu. Według do doustnego sztuki ludowej, swędzące Palms – do pieniędzy. Tylko operacje oznacza różne ręce wskazują dokładnie odwrotnie. Tak, swędzenie lewej dłoni – można zarabiać! To bardzo miłe! W tym przypadku, według świadków, to ci ludzie, którzy szukają dowodów na niemal każdej popularnej mądrości, to swędzenie szczęście zawsze działa! Mówi się, że ludzie, którzy nie mają stałego (lub nawet czasowe) źródło dochodu, a nie tych, którzy mają nadzieję na przychody finansowe w niedalekiej przyszłości otrzymać pewną sumę po poprawnie „pochuhali” lewej dłoni! Jak to zrobić poprawnie? Mówią, że palce drugiej ręki dla których nie zmieści! Jeśli chcesz się spełniony, to trzeba podrapać drzewa (stół lub krzesło powinno być w porządku)! Nie wierz mi? Sprawdzić. Ale jeśli lewej dłoni swędzi, to można dojść do pieniędzy, niezależnie od tego, czy jesteś świadomy prawdopodobieństwa, czy nie! Nie zapomnij, że trzeba pocierać ją na drzewie! Pozostałe grupy ludności uważa, że potrzeba by pocałować palmą trzy razy i wcierać w czoło! I jest interpretacja objawów: świąd lewa ręka – pocierać torebce lub kieszeni pieniądze przyjść! nie takie proste na prawej dłoni. Nie są one jednak dwa znaki!

Co to znaczy, gdy swędzenie dłoni prawo?

Według jednej z interpretacji swędzi, zanim będziesz musiał zapłacić pieniądze. Dlaczego to robisz – to nie ma znaczenia. Możesz spłacić kredyt, a może kupić sobie co marzenie! Ale będzie musiał wydać pieniądze! Jeśli nie chcą rozstać się z pomocą, to zostanie porysowana prawą rękę na drzewie! Następnie, ponieważ uważa się, że nie będą musieli rozstawać się z pieniędzmi. Z tej okazji „dowody” nie jest tak dużo. Jest dość oczywiste, spędzamy niemal każdego dnia! Druga wersja cechy: świąd palmowy – witam! Lewy – z osobą, która Ci pieniądze odsunie, tuż – tuż powitanie! Może to znak jest związane z faktem, że uścisk dłoni jest wykonywane prawą rękę! ale go obchodzi w stu procentach!

Co jeszcze powinni zrobić, jeśli świąd dłoni?

Ponownie odsyłam do przypadków, gdy swędzenie nie przyszedł jako konsekwencja chorób! Jest to wskazówka: jeśli podrapał się w lewą rękę, następnie należy wcierać w coś czerwonego! Na przykład, torebka, którą zaleca się, aby kupić ten kolor. Powinien powiedzieć: „Rub dłonie na czerwony, który nie został swędzenie bezskutecznie!” Mówią także, że stopień świądu jest wprost proporcjonalna do wysokości zysku. Oznacza to, że im bardziej swędzi, tym więcej trzeba kupić kask (do worka, który spadnie na głowę, nie boli)! Jest to opcja, która mówi, że cała ręka może być porysowany przed bardzo dużą sumę! Nawet komentatorzy zaleci zorganizować mini-medytację, aby zysk z pewnością nie stracił do Ciebie drogę. Swędzenie dłoni: Wyobraź sobie, że masz w ręku wiele notatek i ścisnąć je dobrze! Następnie zrób to!