161 Shares 9553 views

Restauracja „Niebiański Zamek” (Władywostok): radosne lot

Dynamicznie rozwijającym się miastem z Władywostoku, który jest bardziej nowoczesny wygląd metropolii Zachodniej i szaloną szybkością życia, ale wciąż są kąciki spokoju. Jeden z nich, oczywiście, można nazwać restaurację „Niebiański Zamek”. Władywostok jest godne uwagi w pierwszej kolejności takiej oazą relaksu. Są one zaprojektowane tak, aby nasz czasami przewidywalna, przeciążony z problemami świata lekki, radosny i ożywczy.

„Celestial Zamek” – restauracja (Władywostok), które są w stanie podnieść nastrój każdego odwiedzającego. Nie zawsze jest święto, a to przyczynia się do wielu czynników. Ukryte przyziemnym życiem w atmosferze ciepła i komfortu, w tym nietrywialne instytucji mogą słuchać BGM niezwykłe. Bawi mistrzem swojego rzemiosła na boskiego instrumentu – saksofonu. To maestro wykonuje dla przyjemności i dla naszych drogich gości z restauracji różne kompozycje muzyczne różnych stylów i trendów.

Winter Garden „Niebiański Zamek”

Brzmi nieźle, prawda? Możemy śmiało powiedzieć, że restauracja „Niebiański Zamek” (Władywostok) ma bardzo nietypowy projekt. Ogród zimowy, pięknie i gustownie urządzone – mały kawałek lasu w mieście. Tam zawsze mrucząc strumieni i zalane tryl ptaków – Ptaki egzotyczne piosenkarka z różnych zakątków naszej planety. Ale nie tylko tutaj wykonują swoją muzyczną imprezę – brzmi w „zamku nieba” i delikatne gitary i ekscytującą tajne struny duszy skrzypiec, rozkoszy musujące Numery publiczność Cyganów. Uroczy przedstawiciel Wolnych Ludów podróżnika są słynne na całym świecie Niepowtarzalny wydajność rosyjskich romansów.

Wszystkie trzy pokoje, które są tutaj, miłe dla oka z ich niepowtarzalny styl i design. A w każdym z nich można się świetnie bawić. Nadal ulubionym miejscem mieszkańców Władywostoku, stale wizyty w tej restauracji jest ogród zimowy, który ma otwartą kabinę dla gości. Oni 6 osób jest wygodne.

„Niebiański Zamek” (restauracja, Władywostok)

umieszcza menu zróżnicowane i pożywne. Goście restauracji są bardzo lubiący lokalnej zupy – prawdziwy domowe posiłki, które serwowane jest w dość nietypowej jadalnych „talerzu” – bochenek chleba. Tutaj kucharze – Kuchnia magicy, którzy znają i którzy wiedzą, jak gotować każdą potrawę, często wykonywane na zamówienie ukochany przez wielu smakoszy smaczne i delikatne „Venetian sałatkowym.”

Bardzo popularne wśród ludzi i menu ryb. Szczególnie smaczny stek z halibuta, obficie posypane pachnącym sosie śmietanowym. Restauracja posiada również specjalny powód do dumy – niesamowity asortyment „kernel”. Jest soczyste, apetyczny wypływający wyrafinowany smak danie składa się z pysznych składników – jagnięciny z kością, łososia przywiezionego z Norwegii i wieprzowiny parowej. To danie jest tak smaczne, okazuje się, że bardzo szybko zjedzone.

Restauracja „Niebiański Zamek” (Władywostok) posiada dwa pokoje przeznaczone dla dzieci – małych i dużych. Liczba osób, które mogą pomieścić te pokoje jest 70 osób. Przestrzeń wystarcza nawet takiej poważnej świątecznej imprezy, jak wesele.

Koszt posiłków

Średnia cena czeku – 1500 rubli, kwota wliczone napoje alkoholowe, których zakres jest bardzo szeroki. Gości zakłady z nutą zaskoczenia w ich opinii znacznych wielkości porcje, tak nietypowej dla dań restauracji.

Bardzo popularna restauracja „Niebiański Zamek”. Władywostok jest słusznie dumny przez establishment. Odwiedzić to miejsce – to marzenie romantyków, który jest dość łatwy do wdrożenia. Aby to zrobić, po prostu idź do ulicy Peter Nikiforov, d. 2A, gdzie jest to popularna restauracja w Władywostoku.