562 Shares 3647 views

smoki tatuaże. Znaczenia, kolory, rodzaje

smoki tatuaż są bardzo popularne na całym świecie. Być może powodem tego jest zwiększone moda na Wschodzie. Obecnie jedna trzecia chce zrobić sobie tatuaż z tej mitycznej istoty.

wartość

Według dawnych zwyczajów i przekonań, Dragon tatuaże są nie tylko wyróżniają się estetycznym pięknem, ale także wpływa na życie człowieka. Tradycyjnie, całe ciało jest podzielone na strefy, które są odpowiedzialne za różne obszary życia i stosowania smoka na danym obszarze będą miały korzystny wpływ na nią. Na przykład, wytatuowany tę substancję na obietnicy ramię finansowy dobrobyt, na przedramieniu – chroni przed katastrofami i wypadkami na piersiach – przyciągnie członków płci przeciwnej z tyłu – wzmocni możliwości w okolicy narządów płciowych, na brzuchu – pozytywny wpływ na funkcje rozrodcze, na udzie – poprawę zdrowia i wzmocnienie układu odpornościowego.

kolor

Ważną rolę odgrywa kolor tatuażu. Smok czerwona barwa ma bardzo silną energię. Bardziej łagodny wpływ na niebieskim smokiem, a zielony jest twoim panem tło ochronny nie powodując gwałtowny wpływ na jego losy.

typy

W sztuce współczesnej, tatuaże alokuje tablicę stylów i trendów. Obecnie tatuaże nie są markowe, a ponieważ ani sam obraz nie jest wiążąca, istnieją ludzie ulubione obraz. Wśród nich – tatuaże wzorów celtyckich, tribal wzory (zmodyfikowane), uśmiecha się różne drapieżniki i smok tatuaże, wzory, które chętnie oferują żadnych kabinę tematu. Niestety, niewiele przeszkadza opanować klasyfikacji tych stworzeń, więc ich albumy można zobaczyć wiele pięknych, ale „źle” smoki. Na przykład, z kolorem papug lub z mądrymi. Jeśli nadal starać klasyfikacji, wówczas istnieją dwa główne typy: wschodnie i zachodnie (europejskie). Rozważmy każdy z nich.

1. orientalne smoki zajmują pierwsze miejsce. Wynika to z jego naturalnego piękna grafika. Ponadto kilka pokoleń były wychowywane na filmach, filmy akcji z elementami sztuk walki, gdzie tatuaże smok mają istotne znaczenie. Najbardziej uderzającym przykładem jest film „zabójca Crying”. Tatuaże smoki Wschodniej są bardzo szczegółowe, tak małe, że nie. W związku z tym, najbardziej popularne miejsca ich stosowania – przedramię i ramię. W tym przypadku, pysk smoka może przejść na jego klatce piersiowej. Czasami jest to poproszony na nogach. Najbardziej popularnym miejscem rysunek smoka u kobiet – po tej stronie żeber i pleców. Często jest to mityczny stwór jest ozdobiony na całej tylnej właściciela (zarówno kobiet jak i mężczyzn).

2. Smoki zachodnie lub europejskie nie są tak popularne i tatuaże, aby uczynić je znacznie mniej. Są to głównie osoby urodzone w tym samym roku, lub fanów gatunku fantasy. Te mityczne stworzenia są umieszczone w dowolnej części ciała – szyi głowy, łopatka, ramię, kostki, etc. Tatuaże smok w stylu europejskim mały rozmiar i wyciągnąć zupełnie inna. Może być jak węże ogniem i smoki z bajecznym dotyka kagańce. Tutaj wszystko zależy od skali wyobraźni.