469 Shares 6482 views

Vlad Roslyakova – Biografia i osobistego życia modelu

Vlad Roslyakova – rosyjska supermodelka, którego prawdziwe imię Elena. Wzięła pseudonim na początku kariery modelki z jednego prostego powodu – podczas gdy na wybiegach zabłysło model o tej samej nazwie i podobnej nazwie – Elena Rosenkova. Nie chcąc powodować zamieszanie, postanowiła zadzwonić imię Vlad (po ojcu).


Początek drogi do świata mody i urody

Top Model Vlada Roslyakova, biografia, że zaskakuje ostrych załamań, urodził się 8 lipca 1987 roku w mieście Omsk. Początkowo żyła całkiem normalne życie, nawet nie myśląc o karierze modelki. Po ukończeniu szkoły średniej, miała planował udać się do jednego z uniwersytetów w Omsku. Jednakże, w przypadku planów ingerować. Vlad raz spotkał dziewczynę, która miała już doświadczenie w modelowaniu. Nowy znajomy poradził jej, aby spróbować się jako model. Vlad zdecydował się wziąć udział w castingu międzynarodowych agencji – Tym razem to do dalszego losu toczenia.

Przedstawiciele agencji natychmiast zauważyć szczególny wygląd dziewczyny. Należy zauważyć, że właśnie w tym czasie na świat mody był szczególnie popularny wśród dziewczyn „anielskich” osób. Z tego powodu Vlada Roslyakova z dużymi elfich oczy, białą skórę i trochę delikatne usta, że doskonale pasuje do istniejącego pliku PDF. W rezultacie, nie tylko nie przegapić swoją szansę spadł, ale był w stanie wykorzystać go w stu procentach.

Okres sukcesu i popularności

Już po kilku miesiącach Vlad został zaproszony do pracy na kontrakcie w Japonii. W tym azjatyckim kraju dziewczyny nie tylko osiągnąć ogromną popularność, ale również stał się prawdziwą gwiazdą ponadnarodowej. Moda krytycy sukces Vlada nie dziwi, ponieważ jest to jeden z najbardziej cienkiej, ale nie anorexic model w nowoczesnej branży mody. Dziewczyny to znak rozpoznawczy anielskiej twarzy, drobna postać i, oczywiście, specjalny chód – chodzenie na pokazach ona pochyla się lekko. Wszystko to złożyło Roslyakova prawdziwym ulubieńcem fotografów i najlepsi projektanci na świecie.

Po takim zawrotnym sukcesu osiągniętego w Japonii, Vlad udał się na podbój stolicy światowej mody – Paryż. We Francji, jej modelowanie kariera wzrosła do niespotykanych wysokościach. To było śledzone przez najbardziej prestiżowych tygodni mody w Londynie, Nowym Jorku i wreszcie Mediolan. Popularność tego modelu ma wpływ na jego kontrakty reklamowe: w ciągu zaledwie kilku lub tak lat ona miała czasu na udział w promocjach takich gigantów świata mody jak Burberry, Moschino, Lacoste, Nina Ricci, Vera Wang suita, Calvin Klein, Hermes, Gucci, DKNY, Karl Lagerfeld, D i G, tanie i szyk miss Sześćdziesiąt, H i K, Max Mara Stuart.

W obiektywie najlepszych fotografów na świecie

Etniczność Roslyakova wchłaniany niemal wszystko, co pomaga fotografom w celu stworzenia prawdziwie unikalne i cenne obrazy. Praca z jej obrazem, przez takich artystów jak Mario Testino, Stiven Klyayn, Patrick Demarchelier i Terry Richardson, zaszczyt zdobił okładki największych magazynów mody na świecie, wśród których „Harper Bazaar”, „Vogue ”, „Marie Claire”, „W jubilerski Spur "i" L'Officiel”.

Vlad jest częstym gościem na imprezie Karla Lagerfelda i Marc Jacobs. Projektanci domu mody Dolce & Gabbana osobiście zaproszony do udziału w modelu ich pokazy. Francuskie wydanie magazynu „Vogue” Roslyakova zawarte w 30 największych supermodelek z 2000 roku. Tak więc, możemy śmiało powiedzieć, że jak na swój wiek ona osiągnąć w swoim zawodzie wręcz oszałamiające wyżyny.

Obecnie Vlad Roslyakova mieszka w swoim mieszkaniu z dwoma sypialniami w Nowym Jorku. Jednakże, zgodnie z dziewczyną, ona nie zamierza pozostać w USA na stałe. W swoich planach natychmiast po karierze modelki powrotem do domu w swoim rodzinnym mieście.

Symbol naturalnego piękna

Wiele osób błędnie zakładają, że kruche, małe cera znanym modelem jest wynikiem rygorystycznych diet i wyczerpujących treningów. Jednak, jeśli spojrzeć na wcześniejszych zdjęć Vlada Roslyakova, staje się jasne, że w rzeczywistości wyglądała przed rozpoczęciem kariery modelki. Ponadto, więcej niż raz paparazzi chwycił ją entuzjastycznie jeść wszystkie rodzaje szkodliwych i wysokokalorycznych pokarmów, takich jak hamburgery, frytki i pizza. Wydaje się, że szybki metabolizm i tym samym cienka budowa ciała dostaje dziewczyna odziedziczyła, a to z pewnością duży bonus dla jej kariery modelki.

Ze względu na swoją wszechstronność i charyzma modelu Vlada Roslyakova można łatwo reinkarnuje jak na zdjęciu, a na podium. I te czasy transformacji są zaskakująco zróżnicowane. Dziewczynka jest w mocy prawie żadnych obrazów, począwszy od niewinnej młodej dziewczyny i kończące wampira.

Życie osobiste Vlada Roslyakova

Po modelu zaplanowano wolnego czasu, od razu leci do domu tyle dni spędzić z rodziną, przyjaciółmi i oczywiście ukochanej, z którą niedawno połączona świętym węzłem małżeńskim. Dopiero tam, w swoim rodzinnym mieście, że jest w stanie prowadzić normalne życie, które jest tak lubi. Vlad nie jest przeciwny pójść do kina lub karaoke – dziewczyna ku zaskoczeniu wielu, często śpiewa z przyjaciółmi chanson.

Vlad nie pali i jest bardzo nie lubią, gdy ktoś robi to w jej obecności. Tak więc, na przykład, to często prowadzi do konfliktów między nim a innymi rosyjskimi Top Model Snezhana Onopko, którzy często nie mają wstręt palić w obecności innych ludzi.

Odpoczynek po ciężkiej pracy

Pomimo faktu, że zawód model zakłada ciągłe podróże do różnych krajów, dziewczynka jest rzadko spotykane czas na poznanie różnorodnych atrakcji. Dlatego też, gdy istnieje kilka dni odpoczynku, Vlad Roslyakova z mężem jedzie w długą podróż. Według samego modelu, taki urlop – zbawienie dla jej ciała.

Vlad Roslyakova ma dość delikatną skórę twarzy i twardej, ciężkiej pracy. W konsekwencji, często po wielu wyjść podczas pokazów ona natychmiast pojawiają się cienie pod oczami, a skóra staje się bardzo blada. Ona uważa, że najlepszym na to reszta jest wyjazd na bezludnej wyspie, gdzie ciało i umysł będą mogli uzyskać pełną regenerację.

Indigo wzywa do nieskończoności
165 shares 6278 views
408 shares 8354 views
Jak piękny krawat tippet?
603 shares 9146 views