827 Shares 8576 views

Teoria modernizacji krwi, zaktualizuj krwią mężczyzn i kobiet

Wiele par chce być w stanie określić z wyprzedzeniem, co płeć będzie miało dziecko. Rzeczywiście, tak chętnie liczyć kiedy najlepiej jest próbować wyobrazić dziecko pożądanej płci. Ten pomysł ma umysły ludzi jest już bardzo, bardzo długo. Oczywiście, różne systemy płatności jest wiele: i daty urodzenia rodziców i ich znaki zodiaku, cyklu księżycowego i słonecznego, według grup krwi rodziców i tak dalej. Jednym z nowych teorii, jeszcze nie potwierdzone dokumentami, które opiera się na krwi zaktualizowanej zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Każdy wie, że wszystkie komórki organizmu stopniowo aktualizacja: stare umiera, ich miejsce zajmują nowe. I po pewnym czasie krew jest całkowicie zaktualizowany. U kobiet i mężczyzn, ten proces trwa inny czas, to jest krew aktualizacji u ludzi i buduje nową metodę obliczeń.

Autorzy tego systemu wprowadza pojęcie potęgi krwi. Zakłada się, że więcej młodych krwi na początku cyklu silniejszy niż na końcu. Jeśli koncepcja występuje zarówno komórki partnera połączenia, a płeć dziecka zależeć będzie od którego krew młodszy. W związku z powyższym, w celu obliczenia trzeba wiedzieć, szybkość, z jaką krew pochodzi odnowę zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Jak dokładnie wyliczenie się dzieje? Wystarczy podzielić wiek każdego z rodziców przy częstotliwości odświeżania krwi. Następnie należy porównać liczb po przecinku: bardziej radykalne młodszego krew. W związku z tym jedna cyfra po przecinku jest większa rodzic i określić płeć dziecka. Aktualizacja krwią mężczyzn i kobiet odbywa się przy różnych prędkościach, dla kobiet – na okres 3 lat, dla mężczyzn – dla 4. Oto obliczenie przykład: na przykład, kobieta w chwili poczęcia pod 26 lat, a mężczyźni – 33 lat. Pierwsza wielkość jest podzielona przez 3 wynik wynosi 8,6; drugi – 4, otrzymujemy 8.2. Jesteśmy zainteresowani w pozostałości po przecinku. Kobieta, którą jest 6 człowiek – 2. Jest oczywiste, że krew kobiet młodszych niż mężczyźni, co oznacza, że w tym wieku częściej wyobrazić sobie dziewczynę. Jeśli numery są mniej więcej równe, to szanse na ciążę dziewczynkę i chłopca są prawie identyczne. A jeśli jedno z rodziców lub oboje reszta jest zero, to okres ten jest bardzo prawdopodobne, aby wyobrazić bliźnięta.

Aktualizacja krew kobiet jest szybsza na cały rok, co oznacza, że sytuacja szybko się zmienia. Istnieją programy, które wyliczają szanse na poczęcie dziecka określonej płci Procent miesięcy. Pozwalają one na wybranie określonego czasu w ciągu roku, kiedy szansa na poczęcie dziecka pożądanej płci jest najwyższa, a prosta kalkulacja pozwala jedynie do określenia roku. Ale nie zniechęcaj próbę poczęcia aż o 12 miesięcy.

Kolejna kwestia związana jest z Rh czynnik we krwi. Faktem jest, że jeśli kobieta Rh ujemny, wynik obliczenia muszą być odwrócone, czyli płeć dziecka zależy od płci rodzica, od którego krew jest starszy.

Nawiasem mówiąc, nie należy zapominać, że w przypadku dużej utraty krwi, na przykład w wyniku porodu, operacji lub transfuzji, jest niezwykła odnowienie krwi. Dlatego też, jeśli jedno z rodziców było utrata więcej niż 1000 ml krwi w obliczeniach nie powinna pojawić się datę urodzenia i datę, kiedy jest niefortunny incydent.

Jak widać, krew aktualizowany zarówno u mężczyzn jak i kobiet, aby szybko i łatwo obliczyć płeć dziecka. Z drugiej strony, ta teoria, jak wspomniano powyżej, nie jest naukowo zweryfikowane, i polegać na nim całkowicie niemożliwe. To oznacza lojalności jednocześnie wykorzystać układ 2-3. Jednak zgodzi się Pan, jest urodzenie dziecka, w każdym przypadku zdumienia i radości, czy chłopca lub dziewczynki. Radujcie się w ich szczęścia, a jeśli obliczyć prawidłowo podłodze nie działa, nie martw się, zawsze możesz spróbować jeszcze raz. I będzie.