697 Shares 9719 views

medycyna "Travokort". instrukcja

Lek „Travokort” (maść), którego cena wynosi 400 rubli., Ma szerokie spektrum działania przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Lek ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze działanie. Składniki aktywne – izokonazol i walerianian diflukortolon. Pierwsza substancja jest syntetyczną pochodną imidazolu. Walerianian diflukortolon – glikokortykosteroidem do stosowania miejscowego. Złożone elementy hamowania aktywności mikroorganizmów chorobotwórczych. Mechanizm działania leków opiera się na zdolności do inhibicji syntezy ergosterolu izokonazol w błonach komórek grzybów, które prowokuje niszczenia czynników chorobotwórczych. Znacząco hamują syntezę białka w bakteriach. Glikokortykosteroidy diflukortolon walerianian ma przeciwświądowe, przeciwalergiczne, przeciwzapalne i antiexudative efekt. Lek ten jest aktywny w zakresie łupież rumieniowy patogenem spleśniałych, grzyby i drożdże, grzyby skórne mikroorganizmów gram-dodatnich.

medycyna "Travokort". Instrukcje. świadectwo

Lek ten jest zalecany dla grzybicy skomplikowany rozległe wypryskowych i zapalnych. Przez świadectwo powinno zawierać kandydozy, Microsporum, Trichophyton, sportowiec, patologię sprowokowany przez spleśniały grzybów. Lek jest przypisane i miesza zmian.

Lek "Travokort" (maść). Instrukcje użytkowania

Lek zaleca się stosować na obszarach problemowych ciała cienką warstwą. Może być lekko wcierać mazidło. Częstotliwość stosowania leku – dwa razy dziennie (rano i wieczorem).

"Travokort" środki. Instrukcje. Przeciwwskazania

Nie lekarze przepisujący lek na wirusowe (półpasiec, ospa wietrzna), syfilitycznych, gruźliczych zmian skóry, nadwrażliwość na składniki i innych glikokortykosteroidów. Przeciwwskazania obejmują skórne objawy po szczepieniu. Celowości leczenia w okresie laktacji jest ustalony na zeznań ekspertów w okresie prenatalnym.

medycyna "Travokort". Instrukcje. Działania niepożądane

Jak wykazała praktyka, lek tolerowane korzystnie, w tym przypadku stosuje się wrażliwą skórę. Jednak w trakcie leczenia w niektórych przypadkach może być obchodzone i negatywne przejawy. W szczególności, obserwuje się (w porównaniu, w szczególności nadwrażliwości) reakcji alergicznej. W tych przypadkach nie jest podrażnienie, swędzenie, zaczerwienienie skóry. Możliwy wstrząs anafilaktyczny. W przypadku stosowania leku w dłuższym okresie czasu i w szerokim obszarze występują skutki uboczne, które są charakterystyczne dla kortykosteroidami. W szczególności przy wykorzystaniu środków „Travokort” (użytkownik potwierdza te informacje) można otrzymać aknepodobny, okołoustny zapalenie skóry, zanik skóry, nadmierne owłosienie. Prawdopodobieństwo i objawy ogólnoustrojowe.

Aby uzyskać więcej informacji,

Z zastrzeżeniem wymogów profesjonalnej przedawkowania wykluczonych. Przy penetracji leku na zaburzenia trawienia może wystąpić aktywność przewodu pokarmowego, zawroty głowy, wymioty, bóle brzucha. Kiedy stosuje się do pokrycia dużych obszarów wymagających dłuższego czasu prawdopodobnie zyskać negatywne objawy reakcji alergicznej. Kiedy pogorszenie konieczności natychmiast udać się do lekarza.