438 Shares 1793 views

Jak wyświetlić plamy na twarzy: porady i wskazówki

Ciemnienie skóry niektórych części twarzy – to nie jest zbyt piękne. Zjawisko to może zepsuć wygląd i dają wiele problemów. A jak wydedukować pigmentu plamy na twarzy? Poniżej wymienione są niektóre skuteczne sposoby.

Profesjonalne metody usuwania

Beauty – straszna siła, tak że czasami to najlepiej dbać o jej zaufać profesjonalistom. Tak więc, w jaki sposób i co można wyprowadzić plamy pigmentowe?

  1. Peeling chemiczny. Podczas takiego zabiegu za pomocą słabego kwasu usuwa się górne warstwy skóry. Rozróżniać lekkich, średnich i głębokich peelingów. Ten ostatni nie jest zalecane bez dowodów, ponieważ wpływa do głębszych warstw skóry, w wyniku czego mogą powstawać blizny. Powierzchowne i średnie skórka może również pomóc usunąć ciemne plamy, ale to trwa kilka sesji.
  2. Czy to możliwe, aby wydedukować ciemne plamy z laserem? Tak, laserowy w tym przypadku jest bardzo skuteczna.
  3. Fototerapia. Wydawałoby się dziwne, że nadmierna pigmentacja można wyeliminować za pomocą światła. Ale tak jest. Taka procedura jest nieszkodliwe, ponieważ wiązka światła jest ważny tylko na pigmentu bez wpływu na inne obszary.
  4. Jak wyświetlić ciemne plamy na twarzy za pomocą ultradźwięków peelingu? To proste. Za pomocą ultradźwięków do głębszych warstw skóry, środki wybielające wprowadza się, co prowadzi do zaniku pigmentu.

kosmetyki

Na półkach kosmetyków sklepach można znaleźć wiele wybielaczy. Niektóre z nich są naprawdę skuteczne, ale mają wiele przeciwwskazań i skutków ubocznych, więc są one najlepiej stosować tylko po konsultacji z dermatologiem.

środki folk

Jak wyświetlić ciemne plamy na twarzy za pomocą środków ludowej? Jest całkiem możliwe, ponieważ niektóre owoce i warzywa w swoim składzie zawiera kwasy i enzymów, których działanie polega na podzieleniu i usuwanie pigmentu. Można robić różne płyny, maseczki i peelingi. Tak, można umieścić na swojej skóry kwaśnego mleka (jogurt) przez 15-20 minut, a następnie zmyć go ciepłą wodą. Jest również skuteczny balsam soku z cytryny do gotowania wymieszać sok z cytryny z wodą (w ilości od 1 do 10) i przetrzyj twarz tej struktury rano i wieczorem. Może pomóc wywar z pietruszki, sok grejpfrutowy, a nawet nadtlenek wodoru.

profilaktyka

Nie myśleć o tym, w jaki sposób wyświetlać ciemne plamy na twarzy, lepiej, aby zapobiec ich wystąpieniu. środki tak, zapobiegawczych.

  1. Unikać długotrwałego przebywania na słońcu, stosowanie ochrony przeciwsłonecznej.
  2. Ważne jest, aby jeść prawo, a przyczyną plam starczych może być brak witamin.
  3. Nie jest konieczne, aby wycisnąć pryszcze i zaskórniki.
  4. Przy wyborze kosmetyków należy podchodzić ostrożnie.
  5. Zminimalizować prawdopodobieństwo narażenia skóry negatywnych czynników.
  6. Miej oko na zdrowie, szczególnie dla hormonalnej.

Pozostaje dodać, że ciemne plamy – nie jest to zdanie. Z tym problemem mogą i muszą być zwalczane.