559 Shares 3972 views

Co to znaczy być uprzejmy, i jak rozwijać tę cechę

Uprzejmość – to cecha charakteru, która jest na tyle wykształcenia i miejsca zamieszkania pracy w określonym środowisku. Ponieważ w każdym kraju, społeczności lub plemię ma swoje własne koncepcje akceptowalnego zachowania, więc pytanie, co to znaczy być grzeczny, dość kontrowersyjna. Ci, którzy zamierzają odwiedzić inne kontynenty, zalecamy, aby zacząć badać swoje kodeksy postępowania, do przyjęcia, ponieważ nie zawsze mile widziane inne narody. Ale dziś nie będzie daleko, bo w ich standardów zachowań nie są bardzo często rozumieją. Załóżmy zdefiniować, co to znaczy być uprzejmy z punktu widzenia Rosjan. Przyjrzymy się podstawowych zasad i pomyśleć o tym, jak zmienić tę sytuację na swoją korzyść.

Co to znaczy być grzeczny

Grzeczność w cywilizowanych krajach obejmuje umiejętność komunikowania się taktownie iz szacunkiem, gotowość do kompromisu, umiejętność słuchania przeciwnych poglądów, a także znajomość ich kraju etykiety i dobrych manier demonstracji. Pamiętaj, że w społeczeństwie, z uprzejmym ludzkiego środowiska jest wygodne i wolne od stresu. Niech to będzie punktem wyjścia dla Ciebie.

Rodzicielstwo jest uprzejmość dziecięcą

Zaszczepić zasady postępowania może być tylko dzieckiem. Rodzice pokazać dziecku swoje zachowanie poza to, co jest dozwolone i nie mogą się zastanawiać, dlaczego dorastał w ten sposób. Jeśli chcesz grzeczne dziecko, zrób to na przykładzie. Niemożliwe jest, aby nauczyć się zasad przyzwoitości, ale wykazują różne zachowania. Jeśli masz rodzinę krzyczeć na siebie i zadzwonić nieprzyzwoitych słów blisko, dziecko jest dokładnie odtworzyć.

Jak się zachować, gdy dzieci

Następnym razem, gdy konflikt Pomyśl o tym, jeśli chcesz przyszłość dla swoich dzieci? I proszę, zatrzymaj małych chłopców umieścić na siedzeniu autobusu podczas podróży same stojących obok siebie. To położy najgorszy szacunku wobec kobiet i tych, którzy są starsi od niego. Mężczyzna powinien być wychowany od kołyski, w przeciwnym razie nie winę na tych, którzy nawet nie myśl porzucić miejsce lub uścisnąć dłoń. Knights zniknął winy ich opiekunów, bo grzeczność i rycerskość, jak już wspomniano, jest wpajane od dzieciństwa. Podawać swoje zachowanie przykład młodzieży, tak aby były one ze stratą, co to znaczy być uprzejmy w naszym społeczeństwie.

Grzeczność w sytuacjach krytycznych

Są różne sytuacje w życiu. Kiedy świat wokół się rozpada i pilnie muszą być zapisane, że nie jest uprzejmy, choć można spróbować! Ale powiedz mi, nie jest krytyczna sytuacja, w której trzeba być dyplomatą, trzeba się uśmiechać i przestrzegać zasad decorum z ludźmi, którzy mają wyraźne podrażnienie przyczyna czy w tym czasie zachowywać się w chamski? Co to znaczy być uprzejmy, gdy nie chcesz tego? „Czy to nie uprzejmość na chama lub bolesnego osoby, którą obłudy i dwulicowości?” – Pytasz. Istnieją już własny biznes, jak działać, a my tylko dać jeden przykład.

Co to znaczy być uprzejmy: Twój temperament

Ci, którzy nie wiedzą, jak się zachować, można dawać przykład dobrych manier przez traktowanie ich grzecznie wskazał. Jeżeli dana osoba ma zamiar cię złapać, bo jest podrażniona przez swoją obecność, swoją zdolność do utrzymania się w rękach bardzo przydatna, aby raz na zawsze położyć go na swoim miejscu. W tym przypadku, niech wie, że jesteś świadomy swojej prowokacji, i wyjaśnić, że w ten sposób prowokatorami niczego od ciebie nie uda. Ale z kolei, myśleć o tym, dlaczego drażni niektórych ludzi? Może nadszedł czas, aby spojrzeć na siebie?

Prawdą jest, lub o tym sądzisz?

Czasami nasza irytacja – to tylko wytwór wyobraźni własnego umysłu, a nie z winy rozmówcy. Nie wszystko może być doskonały, aby komunikować się, ale to nie powód do prześladowań, bo dla kogoś, a ty jesteś taki sam bodziec. Nie potępiać człowieka i nie wykazują tolerancję na nią błędnie, dowiedzieć się, kim naprawdę jest. Być może pewnego dnia to już wyczyn, bo wstał z łóżka, albo potajemnie pomaga bezdomnym i sierot. Co zatem będzie czujesz się taka osoba, i czy jest to konieczne, aby zwrócić uwagę na to, co mówi lub nie zachowują się w ten sposób czujesz się komfortowo?

Co to znaczy być grzeczny? Jest to luźna koncepcja dla poszczególnych ośrodków kultury, tak w innych społeczeństwach jest Twoje zachowanie może być uznane za kawalera. Aby nie dostać się do zabawnych sytuacji, po prostu w swoim życiu kieruje się takiego zachowania, które odpowiadają na jedno pytanie: Czy chcę być ze mną nie tak, jak ja teraz zrobię? To będzie Twój osobisty kod grzecznego zachowania.