545 Shares 5686 views

Co dobrego labirynt ryb

Labirynt ryba zawdzięcza swoją nazwę dzięki specjalnej narządów oddechowych, który ma bardzo skomplikowaną i złożoną strukturę, porównywalną do prawdziwego labiryntu. Poprzez połączenia kości są miliony statków, wśród których znajdują się tętnice i żyły. Taka struktura organów wewnętrznych jest charakterystyczny tylko ryby tego typu, ponieważ dzięki niej posiadają szczególne cechy, które ujawniają się zachowania i funkcjonowania.

Należy je przechowywać w domu jest bardzo proste i niedrogie. Błędnika ryby akwariowe są bezpretensjonalne, zakorzenić się w każdej sytuacji i przyzwyczaić się do każdego kanału. Z uwagi na dobrze znany organ, który jest powyżej blaszki jeśli spożywają powietrza, które znajduje się nad powierzchnią wody, a następnie przesyła je przez naczynia w organizmie. Dlatego też rodzina z labiryntu jest absolutnie obojętna, dużo tlenu w wodzie lub nie na tyle, co ważniejsze, do akwarium nie była zbyt głęboko i szczelnie zamknięty, a każda ryba zawsze miał dostęp do powierzchni.

Warto również zauważyć, że ryby labiryntowe może przyzwyczaić się do wody o różnej twardości. Co najważniejsze, na ich zdolność do nie żyć, aby zmienić zwykłych warunkach, ponieważ w zależności od rodzaju wody, od dzieciństwa zaczynają rozwijać te lub inne funkcje fizjologiczne. Dlatego, jeśli ktoś mieszka w akwarium z twardej wody, korekta tego niuansów przez zmiękczacza wody nie idzie na ich korzyść.

Wszystkie labirynt ryb są podzielone na różne podgatunki lub rasy. Każda rasa charakteryzuje i cechy zewnętrzne oraz zachowanie, więc przed zakupem ryb jest ważne, aby wstępnie wybrać najbardziej akceptowalną opcję dla siebie. Najczęstsze gatunki z tej rodziny są różne koguty i gourami rasy, trochę rzadsze lapiusy. Niewiele osób wie, ale makropody i bojowe rasy – jest również labirynt ryb. Zdjęcia z życia wodnego można znaleźć w literaturze.

Ważne jest, aby wiedzieć, że w akwarium ryby na cały pobyt labiryntu rodzinnego, musi koniecznie być duża liczba roślin. Mogą być bardzo zróżnicowane, ale co będzie dalej – tym lepiej. W kontekście ciała wodą nasyconą tlenem, ryby będą w pełni rozwijać, a problemy zdrowotne, a co najważniejsze – z oddychaniem, nie będzie dokładny.

W zbyt małym akwarium labiryncie rozpocząć duża ilość nie jest pożądane, ponieważ zawsze będą odczuwać brak tlenu. Warto również zauważyć, że mieszkańcy wody tej rasy jest bardzo szybkie i wydajne rasy, wylęgu jaj w ustach. Dlatego labirynt ryby, zwykle zakażają gejem, w celu zaoszczędzenia miejsca w akwarium.

Często można oglądać obraz rodziny jako labiryntu, które żyją na tym samym terytorium, konkurować, a nawet „walka”. Twardy i agresywny charakter – główną cechą tej rasy zachowań ryb, więc doświadczenie w tej sytuacji – nie ma sensu.