511 Shares 9037 views

Wizytowym: jak wybrać, spróbuj dopasować kształt

Psychologowie i specjaliści pracujący z nich stwierdzili, że ponad osiemdziesiąt procent ludzi w 20-30 sekund po spotkaniu z człowiekiem, udało się nadrobić swoje własne zdanie na ten temat. Dlatego ustanowienie stosunków pracy, negocjacji, zawierania większych transakcji i podpisywania umów tak ważne wizytowym.

Wydawałoby się, że wszystkie garnitury wykonane są zgodnie z pewnymi normami i wizytowym nie jest praktycznie podlega trendami mody, ale w rzeczywistości tak nie jest, a każdy mężczyzna lub kobieta może wybrać garnitur, spodnie, koszule, kamizelki w zależności od smaku. Mimo to, nawet zamiar ważnego wydarzenia lub spotkania biznesowego, można wyglądać stylowo, ale w tym samym czasie, zgodnie z dress code.

Pamiętaj, że w stylu biznesowym wszystkim odzież utrzymuje się w spokojnych kolorach, garnitury, koszule, buty, a nawet torebki lub folder z dokumentami, akcesoria powinny być dobrze w zgodzie ze sobą. Nie kupować ubrania w jasnych kolorach rzucone w oczy – to jest w stanie przez długi czas, jeśli nie zrujnować swoją reputację na zawsze. Jednakże, jeśli można się pochwalić doskonałym smaku, wariant z kostiumów jasnych kolorach, takich jak czerwony. Jeśli pozwoliły sobie na taką śmiałość, akcesoria powinny być bardzo dyskretny i może jedynie stanowić uzupełnienie pakietu.

Przy wyborze garnitury dla kobiet, należy pamiętać, że musi być co najmniej kilka, w tym przypadku przeznaczony do noszenia na różne okazje. Tak więc, na uroczystym spotkaniu w biurze lub innych pomieszczeń dla kobiet jest nie do przyjęcia nosić pantsuit. Ponadto, zostanie on uszkodzony niepisana, ale bardzo solidne zasady etykiety, jesteś coraz schudnąć w oczach kolegów, ponieważ dziewczynka wygląda jak człowiek, natychmiast traci wiarygodność.

Wizytowym dla kobiet nie obejmuje listę krótkich spódniczkach, zwany mini. Tak, w książkach na etykiety biznesowej w rozdziale na temat ubioru, można znaleźć pojęcie „mini”, ale tutaj mówimy o spódnice, którego długość nie jest powyżej kolan. To samo można powiedzieć o takiej dekoracji na spódnicy jest cięty. Jeśli jednak pragnienie, aby ta część garderoby trochę bardziej zróżnicowane niż zwykłe stylu „Ołówek”, dopuszczalne jest zastąpienie go pięknie nanoszone krotnie.

Wiele kobiet zastanawia się pytanie: co to jest lepiej wybrać garnitur spódnicę lub sukienkę. Eksperci badający kod biurowy strój, mówią, że strój jest odpowiedni tylko we własnym biurze, więc jeśli nie mają zaplanowanych spotkań biznesowych można bezpiecznie nosić sukienki. Tylko wtedy, gdy konieczne jest, aby pamiętać, że urząd strój styl powinien być skromny, rękawy nie krótsze niż trzy czwarte, a monochromatyczne kolory, w małych komórkach lub paski.

Wraz z sukni wizytowym często polega na sobie kurtkę. Ten szczegół jest kolor może znacząco różnić się od stroju, podkreślając w ten sposób swój idealny wygląd. Pamiętaj, że kurtka powinna być stosunkowo wolnego cięcie w celu uwzględnienia wszystkich Uwodzicielska krzywe figury – robisz w pracy, a nie na randkę.

moda biznesowych pozwala na wybór praktycznie każdego kształtu wycięcia na sukienkę lub kurtkę. Jedyną rzeczą, którą powinniśmy pamiętać wycięcie powinno być płytkie.

Wybierz ubrania dla silniejszej płci jest znacznie prostsza: męskie garnitury mają standardowe style. Odmiana ta jest wprowadzana do obrazu kosztem nosi krawaty w różnych stylach i kolorach, a także koszulki. Należy pamiętać, że nawet w lecie stylu biznesowego wymaga noszenia koszule z długimi rękawami, a jeśli jesteś na nieformalnym spotkaniu w swojej własnej firmie i nagrzewają się, rękawy można zwijać. Ale jeśli chodzi o negocjacjach biznesowych zrobić absolutnie nie może – będzie musiał znosić. Na szczęście sytuacja ta występuje bardzo rzadko, ponieważ w większości nowoczesnych biurach są klimatyzowane.