326 Shares 7708 views

Piękne i stylowe akcesoria do włosów – wieniec z kwiatów. Ręce zrobić oryginalną biżuterię

ozdoby włosów handmade charakteryzują się swoją indywidualność i oryginalność. Dziś w akcesoria mody rękodzieło, dlatego proponujemy wam wszystkim, aby dowiedzieć się, jak wykonywać swoje ręce. W tym artykule, będziemy wam jak zrobić pierścień z kolorami materiałów dostępnych. Do pracy masz tylko godzinę, a otrzymaną wnętrz zachwyci Cię więcej niż jeden dzień.

Master Class „pałąk z kwiatami.” Jego dłonie uczą się wykonywać akcesoria tkanin

Wytwarzanie materiałów

Do pracy, musimy:

  • Ramka z tworzywa sztucznego;
  • Organza i tkaniny jedwabne (małe segmenty);
  • okrągłe szablony z tektury o różnych rozmiarach (4-5 sztuk);
  • kulki;
  • topić;
  • nożyczki;
  • Gwint z igłą;
  • świeca lub zapalniczki.

Wykonywanie fundamentów

Aby zrobić piękny granicy z kwiatów z własnymi rękami, jest konieczne, aby rozpocząć z podstawami kształtowanie plastiku na tkaninie. Jedwab odciętego paska szerokości około 4 centymetrów. Preform owinąć wokół obręczy, bezpieczne końce z gorącego kleju. Spróbuj położyć tkaninę płaski, więc produkt będzie wyglądać schludnie i piękny.

Dokonywanie kwiat

Na organzy umieścić szablony, zakreślać je ołówkiem. Wyciąć koło 3-4 każdego rozmiaru. Będzie to płatki kwiatu. Delikatnie świecą lub lżejszych opal krawędziami tych kawałków. W wyniku tej procedury, stają się grube, nie zostanie odrzucona, a ona pochyliła się trochę szczegółów i będzie podobna do płyty. Następnie dodać wszystkie płatki jeden po drugim, zaczynając od większych i mniejszych zakończeniem. Cała konstrukcja w środku i dołączyć szyć duże zgrubienie lub kilka mniejszych. Kwiat tkaniny gotowe. Można dokonać części te kilka lub jeden duży.

Oddanie wieniec z kwiatami

Ich własne ręce, już sporządzony fundament i wykonane ozdoby dla niej. Teraz połączyć te elementy. Do kwiatka, stosuje się kilka kropli kleju i dołączyć go do obręczy. Przytrzymaj chwilę i umieścić produkt do wyschnięcia. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami rim rękoma. Ta ozdoba jest idealnym dodatkiem do sukienki letnie powietrze i sundresses.

Kwiaty wstążki satynowe – piękna dekoracja obręczy. Dowiedz się, jak zrobić oryginalny wystrój prostych materiałów

Najczęstszym cienkie lub szerokie pasmo może stać się wyłącznym akcesoria do włosów, jeśli narysować kwiaty wykonane z wstążkami. Co musimy pracować? Rozmieszczanie okład, jak opisano powyżej, z tym, że zamiast uzwojenia to możliwe taśmy tkanki. Aby produkować kwiat przygotować igłę i nici, taśma satynowa, nożyczki, zapalniczki, przycisk lub piękny koralik kleju. Teraz jesteś gotowy do pracy. Wstążki pocięte na kawałki 6-10 centymetrów, ich końce prizhgite lżejsze. Dokonaj cztery z tych szczegółów. Ponadto, każdy kawałek taśmy składa się na pół i sprzęgania kończy się razem. Że będzie miał pierścień czterech taśm. Teraz krotnie jedna pusta tak, że końce przyłączeniowe okazało się w środku. Ten kawałek w taki sam sposób, zastosować inny „na krzyż”, a następnie dwa więcej, i obracając je o 45 stopni od poprzednich. W centrum szyć zgrubienie lub przycisku nagrywania igłę raz wszystkie puste. Będzie seredinka produktów. W rezultacie otrzymasz kwiat z ośmiu płatkach w formie pętli. Można zrobić kilka z tych elementów, wtedy będziesz miał pierścień z kwiatów na głowie w postaci wieńców. Należy pamiętać, że im więcej się taśmy i dłuższe odcinki tkaniny z jej obserwacji, tym większy rozmiar i objętość będzie miał wystrój.

Te akcesoria do włosów ozdobić dać obraz elegancji i uroku. Twórczy Ci sukces!